Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 738K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.039
Like
21.127
Πόντοι
5.006
φτου σας μπουστηδες!!!! :confused:
giphy.gif
 

m.xanoumi

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2021
Μηνύματα
11
Like
8
Πόντοι
0
Γιατί δεν ξέρουμε τι παίζει εκεί.εγω τουλάχιστον.δωσε πληροφορίες για τοποθεσία που γίνεται παιχνίδι και τι ώρεςστην κατ

Γιατί δεν ξέρουμε τι παίζει εκεί.εγω τουλάχιστον.δωσε πληροφορίες για τοποθεσία που γίνεται παιχνίδι και τι ώρες
Κατεύθυνση προς Σούνιο πριν το Island δεξιά
 

Kostas(18)

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2020
Μηνύματα
28
Like
34
Πόντοι
0
Πάω Σκλαβενίτη σε λίγο..θα είναι κανείς εκεί για να αδειάσω?
 

Johnnybtm94

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
τι παιζει Πολυκαρπου το τελευταιο 3μηνο; εχω καιρο να περασω απο εκει
 

slaveboyATH

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
97
Like
218
Πόντοι
20
Πολυκάρπου θέλω να πάω ναι τι παίζει;
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Οι ίδιοι και οι ίδιοι μόνο Πολυκαρπου και Χαϊδάρι είναι.
Δεν κινείται κάτι. Μην παραμυθιαζεστε. Τώρα Λιμανάκια έχω καιρό να πάω για να ξέρω τι παίζει μες το χειμώνα
 

Xxchampagne

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
15
Like
16
Πόντοι
0
Οι πιάτσες στον Πειραια τι έγιναν; Γιατι ερήμωσαν;
 

takhs6969

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2021
Μηνύματα
79
Like
155
Πόντοι
0
Χθες βράδυ εκανα μια βόλτα στις πιάτσες.τι ξενερωμα έφαγα δεν λέγεται.στον Σκλαβενίτη όλο το γυφταριο μαζεμένο και τίγκα στα σκουπίδι παντού.οχι στην πλευρά που έπιαναν παλιότερα.πολυκαρπου απόλυτος τίποτα.κυριολεκτικα κανένας.ξενερωσα άσχημα και έφυγα.λογικα ούτε στο Χαϊδάρι δεν θα είχε κάτι.δεν πήγα για να πω την αλήθεια.αλλη απογοήτευση δεν πήγαινε.πεφασε κανείς καλά από εσάς??
 

kolpatzis92

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
5
Like
8
Πόντοι
0
Γεια σας μάγκες. Μ αρεσει να τον παίζω και να με παίρνουν μάτι ή να τον παίζω με παρέα. Που θα μου προτείνατε να πάω; Παίζει καμιά δημόσια τουαλέτα που γίνεται αυτό;
 

ggg777

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
631
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
26
Πρωινές καυλες … κανένα πρόθυμο στοματάκι ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: scork

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Κατι ο Covid, κατι η ακρίβεια και λίγο φόβος λόγω γυφτων και λοιπών στοιχείων κι ο κόσμος πλέον δεν πάει Πολυκαρπου και Χαϊδάρι
Είναι 3-4 άτομα που γράφουν κι εδώ ευελπιστώντας να προσελκύσουν κόσμο
Τώρα για Πειραιά που ρώτησαν πιο πάνω, μαζεύει 2-3 άτομα σε ένα παρκάκι που υπάρχει δίπλα από τον Άγιο Σπυρίδωνα και δεν έχει άλλη πιάτσα. Στα λιμανάκια μαζεύει 5-6 άτομα όλα κι όλα
Εκεί που είδα ικανοποιητικο κόσμο είναι το Ζάππειο .
Ξέρω ότι αρκετοί πάνε στο Adult, λίγοι στο Attrax και Videoshow κι ελάχιστοι στο Blue vision
Πολύ κόσμο ειδικά Κυριακή, έχει και η flex sauna
Αυτά από εμένα
 

Married21

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
65
Like
82
Πόντοι
0
Αν θέλετε δοκιμάστε και το Πάρκο Τρίτση. Έχει κινηση από πρωί ως βράδυ αλλά ρε παιδιά μην φοβάστε. Δεν δαγκώνουμε χαχαχαχα
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
22
Like
15
Πόντοι
0
Αν θέλετε δοκιμάστε και το Πάρκο Τρίτση. Έχει κινηση από πρωί ως βράδυ αλλά ρε παιδιά μην φοβάστε. Δεν δαγκώνουμε χαχαχαχα
Κάνε μια εξηγηση ποιοι δεν δαγκώνετε!
Αυτοι που τον δίνουν η οι άλλοι??
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Πάντως στις gay πιάτσες να αναφέρουμε και την παραλία της Φρεαττυδας Πειραιά, που γίνεται παιχνίδι τώρα το χειμώνα και δεν έχει αναφερθεί. Οδηγίες για αρχάριους: Κατεβαίνεις τα σκαλιά δίπλα από τον παλιό Αχινο (το μεζεδοπωλείο που έκλεισε) και όπως βλεπεις το ανοιχτό γήπεδο μπάσκετ, πας δεξιά κι όχι αριστερά που είναι η παραλία. Προχωράς κατά μήκος της παραλίας στο δεξί χέρι όπως είπαμε και στο τέλος της παραλίας (έχει 2 βράχους και δεν έχει θάλασσα), μαζεύει κόσμο. Πέρασα 2 φορές. Η μια καθημερινή όπου είχε 3 άτομα Και η άλλη Κυριακή όπου ήταν 5 άτομα. Για όσους θέλουν να κάνουν ηλιοθεραπεία ή να χαλαρώσουν στη θέα της θάλασσας και είναι νότια προάστια, αξίζει μια επίσκεψη
 

Arqes

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2020
Μηνύματα
59
Like
90
Πόντοι
0
Ύστερα από καιρό, επίσκεψη στις εξής πιάτσες:
Ζάππειο (γύρω στις 2 π.μ.) λίγος κόσμος, ωστόσο πήρα μια πίπα σε έναν τύπο με γκρί φόρμα (καύλα).
Πολυκάρπου (γύρω στις 3 π.μ) υπήρχαν αμάξια και κίνηση. Μπήκα για πρώτη φορά στην αδιέξοδο, μαζεύτηκαν 5 αμάξια, ήμουν ο μόνος που είχε βγει έξω απ'το όχημα. Με πλησιάζει ένα καυλάκι από άλλο αμάξι, σούξου-μούξου, έσκορτ. Μιλήσαμε λίγο για τις πιάτσες κι έφυγα. Επί της Πολυκάρπου άλλο αμάξι, "να σου πάρω μια;" -"ναι", πήγαμε σε ένα αδιέξοδο και τσιμπούκωσα τον τύπο, κι αυτός καύλας με γκρί φόρμα. Ύστερα, είπα να κάνω και φινάλε στο Χαϊδάρι. Νέκρα. Σε άλλες πιάτσες δεν πήγα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom