Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 291 άτομα (30 μέλη και 261 επισκέπτες)

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Πώς τα κατάφερες και ΔΕΝ έβρισκες ρεεέεεεε τύπε;;;; ?
Ακριβώς στο ίδιο στρατόπεδο 30ΤΥΠ κοντά μία δεκάρα έτη πριν.. γαμούσα μια αρκετά καλή (όταν έχεις καύλες όλες καλές τις βλέπεις) μαυρούλα Διδυμότειχο καθόλη την διάρκεια της θητείας (να φεύγουν τα χοντρά) κάτι Βουλγαράκια που μου έφερνε ένας ΕΠΟΠ μονιμάς από τα μέρη εκεί.. και φυσικά ένα κοριτσάκι που έσπρωχνα υπάλληλο σε πρακτορείο ΟΠΑΠ στην Ορεστιάδα που ακουμπούσα τα λεφτά μου...
Για τα βουλγαράκια και τη μαυρούλα πες άντε να σε πιστέψω.... Αλλά για τη γκατζόλα τη ντόπια δύσκολο... Συναντούσαν φαντάρο και άλλαζαν δρόμο, μόνον ως πορτοφόλια μας έβλεπαν. Το ίδιο μου έλεγαν και από άλλες μονάδες. Με όσους μίλαγα από τη σειρά μου, δεν είχε βρει κανείς. Επομένως ή έπεσες σε περιπτωσάρα ή με παραμυθιάζεις.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.765
Πόντοι
736
Δεν νομίζω ότι ψάχνουν τα προσωπικά σου δεδομένα. Εάν δουν ότι έχεις το χαρτί είτε από rapid ή εμβόλιο ή ακόμη κι από νόσηση δεν σου αρνούνται την είσοδο. Δεν χρειάζεται να τους δοθεί να το διαβάσουν. Είναι χαρακτηριστικό και μπορεί ο καθένας να τους το δείξει από απόσταση. Εγώ, για παράδειγμα, έχω δείξει πιστοποιητικό στο Ιωαννίνων 5 (που ζητάνε) με την Άννα, κάποια στιγμή στα τέλη της περασμένης χρονιάς. Ήταν από κινητό και χωρίς μεγέθυνση, με τρόπο που δεν φαίνονταν τα στοιχεία, μόνο τα σήματα. Κα'να δυο φορές που μου έχει τύχει να ζητήσουν και εκεί και αλλού, τους λέω "Ναι" και δεν μου έχει ζητηθεί να δείξω το χαρτί. Στην περίπτωση που θέλουν πραγματικά να το εξετάσουν, το πιο πιθανό είναι ότι δεν θα περάσω, αλλά προσωπικά μου στοιχεία θεωρώ αδύνατο να έχουν.
Μαζί σου :thumbsup: συναγωνιστή το "προσωπικά δεδομένα" ήταν ένα σημείο της κουβέντας που έγινε εκεί απλά . Γενικά δεν απαντώ στα ερωτήματα σχετικα με το θέμα αυτό και αποφεύγω να μπαίνω σε αυτές τις διαδικασίες. Υπομονή υπάρχει μεγάλη και πολλύ μέχρι να σταματίσει αυτό άλλωστε από "πορτοκαλιές" υπάρχουν πολλές !!
 

SirJason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
98
Κριτικές
9
Like
1.845
Πόντοι
480
" Αχαρνών 104 είχε η μετέπειτα πρόεδρος Δήμητρα Κανελλοπούλου το σπίτι , με την χαρακτηριστική πινακίδα ΕΛΛΗ στην εξώθυρα .
Έκοβε απίστευτο χρήμα τότε.
Από τα μέσα του 90 . Δεν υπήρχε αυτό το κορμί (με τα τοτε δεδομένα) λέμε.
Χλιδα η μονοκατοικία, 15' σε κάθε πελάτη το λιγότερο μέσα στο αναγεννησιακού τύπου δωμάτιο .
Το πιο χλιδάτο σπίτι ever στην σύγχρονη ιστορία της μεταπολιτευτικής Αθήνας ήταν.
Αναμονή από 1/2 έως 2 και 2.1/2 ώρες παρακαλώ για να πηδήξεις. Αλλά ήταν Η εμπειρία.
"

Πω πω συναγωνιστή :respect: έγραψες.Τι εποχή σε εκείνο το σπίτι έμπενες και ψάρωνες με το΄΄ολο το σκηνικό.
Σε αυτές τις λέξεις σου είναι όλη η φάση " Χλιδα η μονοκατοικία, 15' σε κάθε πελάτη το λιγότερο μέσα στο αναγεννησιακού τύπου δωμάτιο .
Το πιο χλιδάτο σπίτι ever στην σύγχρονη ιστορία της μεταπολιτευτικής Αθήνας ήταν.
....ήταν Η εμπειρία. ."
Baroque φωτιστικά και καναπέδες, βαριές κουρτίνες και ταπετσαρίες... Αυτό το σπίτι ήταν για αρχοντους, δεν ήταν για λινατσες...
 

Πράκτωρ Θου Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2022
Μηνύματα
237
Κριτικές
6
Like
1.394
Πόντοι
481
Δεν νομίζω ότι ψάχνουν τα προσωπικά σου δεδομένα. Εάν δουν ότι έχεις το χαρτί είτε από rapid ή εμβόλιο ή ακόμη κι από νόσηση δεν σου αρνούνται την είσοδο. Δεν χρειάζεται να τους δοθεί να το διαβάσουν. Είναι χαρακτηριστικό και μπορεί ο καθένας να τους το δείξει από απόσταση. Εγώ, για παράδειγμα, έχω δείξει πιστοποιητικό στο Ιωαννίνων 5 (που ζητάνε) με την Άννα, κάποια στιγμή στα τέλη της περασμένης χρονιάς. Ήταν από κινητό και χωρίς μεγέθυνση, με τρόπο που δεν φαίνονταν τα στοιχεία, μόνο τα σήματα. Κα'να δυο φορές που μου έχει τύχει να ζητήσουν και εκεί και αλλού, τους λέω "Ναι" και δεν μου έχει ζητηθεί να δείξω το χαρτί. Στην περίπτωση που θέλουν πραγματικά να το εξετάσουν, το πιο πιθανό είναι ότι δεν θα περάσω, αλλά προσωπικά μου στοιχεία θεωρώ αδύνατο να έχουν.
Δεν καταλάβατε... ζητούσαν πιστοποιητικό
εμβολιασμού μόνο! Όχι ράπιντ!
εμένα στο συγκεκριμένο οίκο ποτέ δεν μου έχουν ζητήσει πιστοποιητικό ούτε η υπηρεσία ούτε η Σάσα, βασικά στα μόνα μαγαζιά που μου έχουν ζητήσει(βασικά αν έχω ρώτησαν και όταν απάντησα ναι δε το κοίταξαν) είναι Ιάσωνος 44νεο το μεσαίο, Διδυμου 27, Κωνσταντινουπολεως 166 ισόγειο και Ιωαννίνων 5
 

Ntavelis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
212
Κριτικές
12
Like
563
Πόντοι
311
Η Εβελίνα από Περγαμου τι εθνικότητας είναι ??
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
9
Like
3.323
Πόντοι
736
Δεν καταλάβατε... ζητούσαν πιστοποιητικό
εμβολιασμού μόνο! Όχι ράπιντ!

Εγω οσες φορες εχω παει μονο η κοντομαλλα Ελενη μου ζητησε πιστοποιητικο! :headbang: Και χτες που περασα απο το στουντελο , που δουλευε η Αννα , η τσατσα , δεν ζητησε τιποτα!:buck2::wink:
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Μαγκες μου θελω βοήθεια
Υπήρχε μια πιτσιρικά γύρο στα 20 με τεράστια βυζια και μικρό τατου ηταν στα σπιτάκια στην φυλής
Δεν θυμαμαι εθνικότητα νομιζω η Ρουμανία η Μολδαβια
Θυμάται κάποιος ακριβώς για να με προσανατολίσει ;;;;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636

Πράκτωρ Θου Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2022
Μηνύματα
237
Κριτικές
6
Like
1.394
Πόντοι
481
Μαγκες μου θελω βοήθεια
Υπήρχε μια πιτσιρικά γύρο στα 20 με τεράστια βυζια και μικρό τατου ηταν στα σπιτάκια στην φυλής
Δεν θυμαμαι εθνικότητα νομιζω η Ρουμανία η Μολδαβια
Θυμάται κάποιος ακριβώς για να με προσανατολίσει ;;;;
Μελαχρινή ή ξανθιά; Ύψος; Πού είχε το τατού; Ποια περίοδο την πέτυχες;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.189
Κριτικές
496
Like
62.565
Πόντοι
39.662
Για οσους την ψαχνουν η Ολγα απο το Ιασονος 46 αριστερο ειναι εγγυος και θα λειψει καιρο απο το αθλημα.
Συμφωνα με πληροφοριες αυτος που την γκαστρωσε ειναι πελατης της.
Τελικα οι μεγαλυτεροι ερωτες γεννιουνται στα μπουρδελα !
 

sirodoht

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
596
Πόντοι
81
Για οσους την ψαχνουν η Ολγα απο το Ιασονος 46 αριστερο ειναι εγγυος και θα λειψει καιρο απο το αθλημα.
Συμφωνα με πληροφοριες αυτος που την γκαστρωσε ειναι πελατης της.
Τελικα οι μεγαλυτεροι ερωτες γεννιουνται στα μπουρδελα !
Τουλάχιστον να είναι δικό του...
Να μου πεις ο πρώτος θα είναι η ο τελευταίος που μεγαλώνει παιδί άλλου
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
Άσχετο, στο osmose massage κάνουν γαμησι; happy ending?
Κατ οίκον επίσκεψη
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.953
Κριτικές
31
Like
26.025
Πόντοι
7.046
Άσχετο, στο osmose massage κάνουν γαμησι; happy ending?
Κατ οίκον επίσκεψη
Ότι ανέφερες. Πιο πολυ γαμησι και λιγότερο μασάζ. Στην ουσία είναι γραφείο call girl με περιτυλίγμα μασάζ.
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Μαγκες μου θελω βοήθεια
Υπήρχε μια πιτσιρικά γύρο στα 20 με τεράστια βυζια και μικρό τατου ηταν στα σπιτάκια στην φυλής
Δεν θυμαμαι εθνικότητα νομιζω η Ρουμανία η Μολδαβια
Θυμάται κάποιος ακριβώς για να με προσανατολίσει ;;;;
Tη Μαρία λογικά εννοείς. Στο μεσαίο μπλοκ από 65 και μετά, κάπου εκεί γυρόφερνε. Φόλα ολκής όμως αν όντως εννοείς αυτήν
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.953
Κριτικές
31
Like
26.025
Πόντοι
7.046
50€ η ώρα τίποτα. Βέβαια είναι πεσμενο το ρόστερ....
Για την ακρίβεια είναι 50€ 70€ 90€ για 60' 90' 120' αντίστοιχα και τα έξτρα που ζητάνε οι κοπέλες για πηδηγμα. Αν το σκεφτείτε καλά η τιμή είναι πολυ ψηλή. Για 90' πχ είναι 70€, βάλε και ένα 50€ που θα ζητήσει (minimum) η κοπέλα παμε στα 120€ + hotel 140€ συνολο.
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
Για την ακρίβεια είναι 50€ 70€ 90€ για 60' 90' 120' αντίστοιχα και τα έξτρα που ζητάνε οι κοπέλες για πηδηγμα. Αν το σκεφτείτε καλά η τιμή είναι πολυ ψηλή. Για 90' πχ είναι 70€, βάλε και ένα 50€ που θα ζητήσει (minimum) η κοπέλα παμε στα 120€ + hotel 140€ συνολο.
Πέρασε η μία ξανθια να αγοράσει κάτι από το μαγαζί. Την είδε το αφεντικό μου, του είπα ότι παλιά δούλευε Φυλής, έψαξα και την βρήκα osmose. Θέλει να τη φέρει σπίτι του.
Δηλαδή για μία ώρα έρχεται και καλά με 50€ να κάνει μόνο μασάζ και το έξτρα πόσο είναι να την γαμησεις...;
 

Πράκτωρ Θου Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2022
Μηνύματα
237
Κριτικές
6
Like
1.394
Πόντοι
481
Για την ακρίβεια είναι 50€ 70€ 90€ για 60' 90' 120' αντίστοιχα και τα έξτρα που ζητάνε οι κοπέλες για πηδηγμα. Αν το σκεφτείτε καλά η τιμή είναι πολυ ψηλή. Για 90' πχ είναι 70€, βάλε και ένα 50€ που θα ζητήσει (minimum) η κοπέλα παμε στα 120€ + hotel 140€ συνολο.
η Άντζελα από φυλής όταν είχαμε καραντίνα δούλευε osmose και μου περνε 100 την ώρα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom