Νέα

Θεσσαλονίκη – Παραδέχθηκε στο Instagram το βιασμό 24χρονης σε πάρτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 300K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
μωρη αριστερή απόκληρη, η μποχα σου συγκρίνεται μόνο με αυτή απο τους κουβάδες στους νιπτήρες της φυλής …
Αριστερος εγω? :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Τυπε τα εχεις κανει πουτανα στο πιθηκισιο μυαλουδακι σου.Εισαι τερμα στοκος με χαμηλο IQ.Σε εκλιπαρω σταματα να μου παραθετεις εισαι ο πιο μπουφος εδω μεσα.Ξεκινα απο τα βασικα πρωτα....με το να μαθεις να διαβαζεις :tooth::tooth::tooth::tooth:
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.725
Κριτικές
185
Like
24.298
Πόντοι
33.598
Ρε μαλακα στα αρχιδια μας για το αφεντικο σου.Βλεπεις κανεναν εδω μεσα να γραφει τιποτα γι'αυτον για το σκηνικο που εγινε στην Θεσσαλονικη?Ποσο στοκος εισαι ρε πανιβλακα?Κανενας δεν ειπε οτι ο δικος σου ηταν στην Θεσσαλονικη.Αλλα ονοματα εμπλεκονται στο σκηνικο βλακα ε βλακα.Μην μας ζαλιζεις τα αρχιδια γαμημενη φιλιπινεζα....τραβα στο twitter να τα γραψεις αυτα στους social justice warrior και στους αριστερους λοατκι...αντε βλακα ε βλακα.
Εσύ ποιός είσαι ρε μεγάλε που βρίζεις κόσμο εδω μέσα, και μάλιστα σοβαρά μέλη; Πες μας ποιό μέλος είσαι και πότε σε διαολόστειλε ο Αντισθένης τελευταία φορά....
 

Jjese

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2021
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
133
Πόντοι
0
Τους το λέμε και τους εφιστούμε συνεχώς την προσοχή. Οταν συμβεί το κακό είναι τσουλια που τα ήθελε ο κώλος του και καλά το έπαθαν;
Γιατί για ενα περιεργο λόγο βλεπω ότι σε αυτά τα σχόλια δεν αισθάνεστε την αναγκη να απαντήσετε.
Σε ενα βιασμό φταίει μονον ο βιαστής τυπε. Τα άλλα ειναι ανοησίες.
Να σου απαντήσω λοιπόν εγώ.. Ήταν τσουλια που τα ήθελε ο κώλος τους? Όχι. Κανείς δν θέλει να βιαστεί. Εδώ όμως υπάρχει αστερίσκος.. Αν συναναστρεφεσαι με βιαστές, θα βιαστείς. Αν με δολοφόνους θα σκοτωθείς, αν με κλέφτες θα κλαπείς. Αν συνέβαινε σε δικό σου άνθρωπο σίγουρα θα σου ερχόταν να ρωτήσεις "τι δουλεια είχες να πας εκεί με αυτούς". Ένας δικός σου άνθρωπος όμως θα είχε νουθετηθει από εσένα και θα λογικά δεν του σενεβαινε αυτό. Το δυστύχημα ήταν ότι μάλλον η κοπέλα δν είχε κάποιον τέτοιο άνθρωπο και αυτό λειτουργεί σε επικουρικά στο να βρεθεί σε αυτή την κατάσταση. Δεν τίθεται θέμα ότι φταιει. Αν είναι δυνατόν.. Στην φωτιά δεν βάζεις το χέρι σου γτ θα καείς. Αυτό θα το μάθεις η μόνος σου με τον άσχημο τρόπο, η αν κάποιος σου πει "πρόσεχε θα καείς".
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
Εσύ ποιός είσαι ρε μεγάλε που βρίζεις κόσμο εδω μέσα, και μάλιστα σοβαρά μέλη; Πες μας ποιό μέλος είσαι και πότε σε διαολόστειλε ο Αντισθένης τελευταία φορά....
Και εσυ ποιος εισαι ρε χαζουλη που θα μου πεις τι θα γραφω εδω μεσα?Ο δικηγορος του αντισθενη εισαι?Τραβα γαμησου στην τελικη.Που θα μου πεις αν θα απανταω στον καθε μπουφο που βαζει λογια στο στομα μου και γραφει πραγματα που δεν εγραψα.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Να σου απαντήσω λοιπόν εγώ.. Ήταν τσουλια που τα ήθελε ο κώλος τους? Όχι. Κανείς δν θέλει να βιαστεί. Εδώ όμως υπάρχει αστερίσκος.. Αν συναναστρεφεσαι με βιαστές, θα βιαστείς. Αν με δολοφόνους θα σκοτωθείς, αν με κλέφτες θα κλαπείς. Αν συνέβαινε σε δικό σου άνθρωπο σίγουρα θα σου ερχόταν να ρωτήσεις "τι δουλεια είχες να πας εκεί με αυτούς". Ένας δικός σου άνθρωπος όμως θα είχε νουθετηθει από εσένα και θα λογικά δεν του σενεβαινε αυτό. Το δυστύχημα ήταν ότι μάλλον η κοπέλα δν είχε κάποιον τέτοιο άνθρωπο και αυτό λειτουργεί σε επικουρικά στο να βρεθεί σε αυτή την κατάσταση. Δεν τίθεται θέμα ότι φταιει. Αν είναι δυνατόν.. Στην φωτιά δεν βάζεις το χέρι σου γτ θα καείς. Αυτό θα το μάθεις η μόνος σου με τον άσχημο τρόπο, η αν κάποιος σου πει "πρόσεχε θα καείς".
Αυτοί ηταν βιαστές; Ήταν γνωστοί με καταδίκες; Γιατί εγώ για επιχειρηματίες διαβάζω. Και στο προηγούμενο ποστ έγραψες πως μεριδιο ευθυνης εχουν και οι δύο. Και ο βιαστής και η κοπέλα. Πως το ξέρεις; Γνωρίζεις τα γεγονότα;
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.725
Κριτικές
185
Like
24.298
Πόντοι
33.598
όταν πάει κανείς σε χοτέλ με άνδρες, ποτά κλπ, ξέρει ότι θα γαμηθεί. Τα υπόλοιπα είναι αρχιδιές για να γβγάλει λεφτά η πόρνη στην ψυχή. Είδε φραγκάτους και σου λέει εδώ είμεθα. Με τους τωρινούς νόμους θα βγάλψ φράγκα γερά. Αν δεν θες να σε ταίσουν κόκες και ποτά για να γαμηθείς χωρίς αντίσταση, δεν πας απλά σε αυτά. Δεν είναι σχολείο, ή εκκλησία τα χοτέλς και τα πάρτυ. Μαλακισμένα πουτάνες στην ψυχή. Αλλά και αυτοί να μάθουν άλλη φορά, να βάζουν το χέρι στην τσέπη τα καβούρια να παίρνουν επαγγελματίες βίζιτες. Έχω βρεθεί κι εγώ αρκετές φορές σε τέτοια θέση πριν κάνω και αυτή τη δουλειά και δεν μου φταίνε οι μαλάκες που θέλουν να πηδήξουν χωρίς μα μου. Να μη πήγαινα. Οι άνδρες αυτό σκέφτονται μόνο σε τέτοιες φάσεις.
Μπορεί να εκπλαγείς και εσύ και πολλοί που θα το διαβάσουν αυτό, αλλά δεν είναι όλες οι γυναίκες πουτάνες, δεν σκέφτονται όλες σαν πουτάνες και δεν συνδέουν όλες και όλοι τις κοινωνικές τους συναναστροφές με το μουνί τους ή με τον πούτσο τους.
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.725
Κριτικές
185
Like
24.298
Πόντοι
33.598
Και εσυ ποιος εισαι ρε χαζουλη που θα μου πεις τι θα γραφω εδω μεσα?Ο δικηγορος του αντισθενη εισαι?Τραβα γαμησου στην τελικη.Που θα μου πεις αν θα απανταω στον καθε μπουφο που βαζει λογια στο στομα μου και γραφει πραγματα που δεν εγραψα.
Λέγε μωρή κοπριά ποιός ήσουν πριν ξαναβρεθείς σε τροχιά σε λίγο....να ξέρουμε ποιός τενεκές ήσουν.
 

Ypogeio reuma

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα
298
Κριτικές
39
Like
2.394
Πόντοι
2.471
Μπορεί να εκπλαγείς και εσύ και πολλοί που θα το διαβάσουν αυτό, αλλά δεν είναι όλες οι γυναίκες πουτάνες, δεν σκέφτονται όλες σαν πουτάνες και δεν συνδέουν όλες και όλοι τις κοινωνικές τους συναναστροφές με το μουνί τους ή με τον πούτσο τους.
Έτσι είναι
Κάποιοι άνθρωποι δεν έχουν το νου τους συνέχεια στο θέμα της κρεβατοκάμαρας...
Κάποιοι άλλοι μονίμως το πώς θα πηδήξουν η θα πηδηχτουν
 

Jjese

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2021
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
133
Πόντοι
0
Αυτοί ηταν βιαστές; Ήταν γνωστοί με καταδίκες; Γιατί εγώ για επιχειρηματίες διαβάζω. Και στο προηγούμενο ποστ έγραψες πως μεριδιο ευθυνης εχουν και οι δύο. Και ο βιαστής και η κοπέλα. Πως το ξέρεις; Γνωρίζεις τα γεγονότα;
Αμφιβάλλω αν ήταν η πρώτη φορά που το κάνουν.. Αυτήν μάθαμε μόνο. Θεωρώ πιθανότερο να έχει ξανασυμβεί και όπως βλέπεις αυτά μαθαίνονται σε αυτούς τους κύκλους αλλά δν καταγγελονται. Ευτυχώς υπήρξε τώρα καταγγελία.. Πάει λοιπόν αυτό. Το μερίδιο ευθύνης προκύπτει ότι έφερε την ασφάλεια της σε ρίσκο πηγαίνοντας σε τέτοιο "πάρτυ" με τέτοια άτομα. Δεν συμβαίνει σε κάθε τέτοιο πάρτυ προφανως, ΟΜΩΣ ρισκάρεις να συμβεί (αν δν πας είσαι ασφαλής) και εκεί έχεις την ευθύνη της λάθος επιλογής να πας. Αυτό και μόνο αυτό. Τίποτε αλλο
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
Λέγε μωρή κοπριά ποιός ήσουν πριν ξαναβρεθείς σε τροχιά σε λίγο....να ξέρουμε ποιός τενεκές ήσουν.
Εσυ γιατι πονας τωρα πες μου?Τι εγραψα και σε πονεσε?Επειδη εγραψα για τους ψευτο-επιχειρηματιες της εστιασης?Η μηπως επειδη τους αποκαλεσα μπουληδες και πονηρους?Πες γιατι σκουζεις ετσι?
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.082
Κριτικές
33
Like
5.227
Πόντοι
4.096
Εσυ γιατι πονας τωρα πες μου?Τι εγραψα και σε πονεσε?Επειδη εγραψα για τους ψευτο-επιχειρηματιες της εστιασης?Η μηπως επειδη τους αποκαλεσα μπουληδες και πονηρους?Πες γιατι σκουζεις ετσι?
Τυπε μεγαλη γλωσσα πισω απ το πληκτρολογιο εχεις
Ελπιζω να την ...υποστηριζεις και δια ζωσης
Αυτο μονο :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: NITRO
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Αμφιβάλλω αν ήταν η πρώτη φορά που το κάνουν.. Αυτήν μάθαμε μόνο. Θεωρώ πιθανότερο να έχει ξανασυμβεί και όπως βλέπεις αυτά μαθαίνονται σε αυτούς τους κύκλους αλλά δν καταγγελονται. Ευτυχώς υπήρξε τώρα καταγγελία.. Πάει λοιπόν αυτό. Το μερίδιο ευθύνης προκύπτει ότι έφερε την ασφάλεια της σε ρίσκο πηγαίνοντας σε τέτοιο "πάρτυ" με τέτοια άτομα. Δεν συμβαίνει σε κάθε τέτοιο πάρτυ προφανως, ΟΜΩΣ ρισκάρεις να συμβεί (αν δν πας είσαι ασφαλής) και εκεί έχεις την ευθύνη της λάθος επιλογής να πας. Αυτό και μόνο αυτό. Τίποτε αλλο
Τυπε ξεπλενης εισαι; Γιατί αυτά που γράφεις μόνο για ξεπλυμα των βιαστων χρησιμεύουν. Να μυρίσει τα νύχια της η κάθε κοπελιτσα οτι μεγαλομέτοχοι μιας πολυεθνικής είναι εν δυνάμει βιαστες. Γιατί τέτοια ονόματα διαβαζω εδώ. Η οποία δεν έχεις ιδέα που θεωρούσε οτι παει και αν το θεωρούσε τμήμα της δουλειας της. Γιατί κατι για PR διαβαζω εδώ.
Δεν υπαρχουν αλλά και αστερίσκοι.
Σε καθε βιασμό φταίει αποκλειστικά και μονον ο βιαστης.
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.082
Κριτικές
33
Like
5.227
Πόντοι
4.096
Τυπε ξεπλενης εισαι; Γιατί αυτά που γράφεις μόνο για ξεπλυμα των βιαστων χρησιμεύουν. Να μυρίσει τα νύχια της η κάθε κοπελιτσα οτι μεγαλομέτοχοι μιας πολυεθνικής είναι εν δυνάμει βιαστες. Γιατί τέτοια ονόματα διαβαζω εδώ. Η οποία δεν έχεις ιδέα που θεωρούσε οτι παει και αν το θεωρούσε τμήμα της δουλειας της. Γιατί κατι για PR διαβαζω εδώ.
Δεν υπαρχουν αλλά και αστερίσκοι.
Σε καθε βιασμό φταίει αποκλειστικά και μονον ο βιαστης.
+1000
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
Τυπε μεγαλη γλωσσα πισω απ το πληκτρολογιο εχεις
Ελπιζω να την ...υποστηριζεις και δια ζωσης
Αυτο μονο :hi:
Ποιος σε εστειλε εσενα εδω να γραφεις τετοια και να απειλεις ρε ψυχακια?Εισαι τερμα βλακας αν δεν μπορεις να καταλαβεις οτι αν υπαρχει οντως βιασμος οι συγκεκριμενοι πρεπει να τιμωρηθουν.
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.082
Κριτικές
33
Like
5.227
Πόντοι
4.096
Ποιος σε εστειλε εσενα εδω να γραφεις τετοια και να απειλεις ρε ψυχακια?Εισαι τερμα βλακας αν δεν μπορεις να καταλαβεις οτι αν υπαρχει οντως βιασμος οι συγκεκριμενοι πρεπει να τιμωρηθουν.
Κλασσικο παραδειγμα μαλακα με μεγαλη γλωσσα και μικρο μυαλο
μαλλον δεν ειδεσ το +1000 πιο πανω η...δεν το καταλαβες
Ποιοσ ειν αραγε ο τερμα βλακας
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
Κλασσικο παραδειγμα μαλακα με μεγαλη γλωσσα και μικρο μυαλο
μαλλον δεν ειδεσ το +1000 πιο πανω η...δεν το καταλαβες
Ποιοσ ειν αραγε ο τερμα βλακας
Εγω ξεκαθαρισα απο την αρχη οτι αν οντως υπαρχει βιασμος αυτοι οι τυποι πρεπει να τιμωρηθουν και με τον νομο.Και να μην υπαρξει κουκουλωμα της ολης υποθεσης.Εσυ ποιος εισαι τωρα και γιατι μου την μπαινεις ετσι?Διαφωνεις με αυτα που γραφω?
 

Helena - Nayomi

Call-Girl
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.017
Like
12.447
Μπορεί να εκπλαγείς και εσύ και πολλοί που θα το διαβάσουν αυτό, αλλά δεν είναι όλες οι γυναίκες πουτάνες, δεν σκέφτονται όλες σαν πουτάνες και δεν συνδέουν όλες και όλοι τις κοινωνικές τους συναναστροφές με το μουνί τους ή με τον πούτσο τους.
ξέρεις γιατί πήγε η ηλίθια με παρακαλητά; γιατί αν ήταν φίλοι θα πήγαινε με χαρά. απλώς ήταν μία πουτάνα που σου λέει κάτσε να πάω μπας και βρω κάναν με φράγκα να κάνω σχέση να γουστάρω. Γι αυτό πάνε όλες. Αλλά δεν βρίσκουν γιατί τις μυρίζονται τις πουτάνες προικοθήρες αυτοί. Αυτές που έχουν λεφτά τις ξέρουν και δεν τις πειράζουν, είναι φίλες τους. Οπότε αυτές τις αρχιδιές του τύπου, μπορεί να εκπλαγείς κι εσύ, δεν μετράν σε μένα. Θέλω να σου πω, ότι όταν είπα τα έχω ζήσει κι εγώ αυτά, εννοώ, όχι ότι με έχουν ῾῾βιάσει῾῾, αλλά ότι έχουν γίνει ντίρλα κι κάποιοι θέλαν σεξ. Όταν εγώ έλεγα ένα απλό ῾ὅχι῾῾δεν με πείραζε κανείς. Όταν τριβόμουν και γούσταρα, οκ, αλλά και πάλι δεν με ¨βίαζαν¨ Κατάλαβες μαιντανέ; όταν θα βρεθείς σε πάρτυ θα καταλάβεις κι εσύ τί γίνεται. Εως τότε, θα αρκείσαι στο να προσπαθείς μαλακάκο να με υποβιβάζεις με αρχιδιές του τύπου που λες. Άντε σου θίξαμε την πουτάνα μαλάκα και σένα. Αλλά έχουν μυριστεί όλες οι πόρνες το πάρα πολύ εύκολο παραδάκι και με εχεμύθεια λόγω απορρήτου των μαρτύρων και τα κάνουν όλα μαντάρα με καταγγελίες, ενώ θα πρεπε να ναι ήδη στη Φυλής με 10 ευρὠ το πολύ αυτές. Κι αυτές οι nobody δεν εκτίθενται, αλλά χαλάνε το όνομα αυτών που έχουν επιχειρήσεις και λεφτά.
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.082
Κριτικές
33
Like
5.227
Πόντοι
4.096
Εγω ξεκαθαρισα απο την αρχη οτι αν οντως υπαρχει βιασμος αυτοι οι τυποι πρεπει να τιμωρηθουν και με τον νομο.Και να μην υπαρξει κουκουλωμα της ολης υποθεσης.Εσυ ποιος εισαι τωρα και γιατι μου την μπαινεις ετσι?Διαφωνεις με αυτα που γραφω?
Απλως διοτι δε μ αρεσει ο τροπος που γραφεις τυπε
Εσυ...που δεν εισαι βλακας θα χεις ακουσει το "διαφωνω με οτι λες αλλα θε πεθανω υπερσπιζομενος το δικαιωμα σου να το λες"
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
Απλως διοτι δε μ αρεσει ο τροπος που γραφεις τυπε
Εσυ...που δεν εισαι βλακας θα χεις ακουσει το "διαφωνω με οτι λες αλλα θε πεθανω υπερσπιζομενος το δικαιωμα σου να το λες"
Τυπε δεν νομιζω οτι διαφωνουμε καπου.Εγω απλα γραφω οτι αν οντως εχει γινει βιασμος να πεσουν ποινες αυτο ολο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom