Νέα

Αναζήτηση αριθμού τηλεφώνου και τοποθεσίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα berlouskoni(2)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 93
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Καντηλανάφτης

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.135
Κριτικές
36
Like
4.541
Πόντοι
5.646
Πώς μπορείς και είσαι τόσο εμμονικος; Σιγά μια γκόμενα είναι.
 
OP
OP
berlouskoni(2)

berlouskoni(2)

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
134
Like
123
Πόντοι
1
Πώς μπορείς και είσαι τόσο εμμονικος; Σιγά μια γκόμενα είναι.
δεν εχω εμονη ξερω οτι εδω οι ποιο πολοι ειναι αλανια και χρονια στο κουρμπετι ελεγα μπας και βγει ακρη αν οχι δεν τρχει τιποτε ερωτηση εκανα και τιποτε αλο
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Έτσι πέφτουν τα μουνια. :2funny:
 

Καντηλανάφτης

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.135
Κριτικές
36
Like
4.541
Πόντοι
5.646
δεν εχω εμονη ξερω οτι εδω οι ποιο πολοι ειναι αλανια και χρονια στο κουρμπετι ελεγα μπας και βγει ακρη αν οχι δεν τρχει τιποτε ερωτηση εκανα και τιποτε αλο

Οκ. Αλλά πάντα να το έχεις αυτό στο μυαλό σου... υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές. Καλή επιτυχία εύχομαι
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Tιποτα δεν του έκανα εννοωαπο ζημια, εκείνα τα χρόνια ήμουν large, έρρεε και το χρήμα, είχα περάσει μόνο από το μαγαζί του και είχα ένα νοκια 3210 και του έκανα αναπάντητη στο καφενείο με απόκρυψη ...... και του λέω κοίτα τους μαλακες τα ίδια μας κάνουν και εμάς τα μεσανυτα... Ασπρίσει μαύρισε το πιασε το υπονοουμενο
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.026
Κριτικές
99
Like
47.448
Πόντοι
21.511
Tιποτα δεν του έκανα εννοωαπο ζημια, εκείνα τα χρόνια ήμουν large, έρρεε και το χρήμα, είχα περάσει μόνο από το μαγαζί του και είχα ένα νοκια 3210 και του έκανα αναπάντητη στο καφενείο με απόκρυψη ...... και του λέω κοίτα τους μαλακες τα ίδια μας κάνουν και εμάς τα μεσανυτα... Ασπρίσει μαύρισε το πιασε το υπονοουμενο
φλουφλικα πραγματα δηλαδη.
εγω περιμενα ξυλικι, φαπες, αιμα, δακρυα και ιδρωτα.
τζαμπα η αναμονη ρε μαστορα.
με απογοητευσες :(
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
αν ηξερες για τι νιμου μιλαμε θα καταλαβαινες ειμαι σιγουρος
Καλό επιχείρημα, πες το αυτό στο δικαστήριο και θα σε αθωώσουν σίγουρα από την κατηγορία σεξουαλικής παρενόχλησης. :P
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
δεν εχω εμονη ξερω οτι εδω οι ποιο πολοι ειναι αλανια και χρονια στο κουρμπετι ελεγα μπας και βγει ακρη αν οχι δεν τρχει τιποτε ερωτηση εκανα και τιποτε αλο
Tύπε, μην ακούς αυτούς που λένε ότι της φυλακής τα σίδερα είναι για τους λεβέντες.
 
OP
OP
berlouskoni(2)

berlouskoni(2)

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
134
Like
123
Πόντοι
1
Καλό επιχείρημα, πες το αυτό στο δικαστήριο και θα σε αθωώσουν σίγουρα από την κατηγορία σεξουαλικής παρενόχλησης. :P
ρε φιλε πας καλα?ποια παρενοχληση ?με το γκομενακι εχω βρεθει βγαλαμε γουστα μου εδωσε και το τηλ της και ψαχνω να βρω τα πραγματικα στοιχεια της ονομα και απο που ειναι.που τη βλεπεις την παρενοχληση
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
ρε φιλε πας καλα?ποια παρενοχληση ?με το γκομενακι εχω βρεθει βγαλαμε γουστα μου εδωσε και το τηλ της και ψαχνω να βρω τα πραγματικα στοιχεια της ονομα και απο που ειναι.που τη βλεπεις την παρενοχληση
Άμα πας να τη βρεις εκεί που μένει, θεωρείς ότι δε θα τρομάξει, όλα καλά; Δε θα σκεφτεί ότι είσαι κανένας ανώμαλος που έψαξες και βρήκες τη διεύθυνση της και την παρακολουθείς;
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.902
Like
1.786
Πόντοι
216
ρε φιλε πας καλα?ποια παρενοχληση ?με το γκομενακι εχω βρεθει βγαλαμε γουστα μου εδωσε και το τηλ της και ψαχνω να βρω τα πραγματικα στοιχεια της ονομα και απο που ειναι.που τη βλεπεις την παρενοχληση
-Γιατί δε ρωτάς την ίδια;

-Αν τη ρώτησες και δε στα έδωσε, ή σου έδωσε ψέυτικα, τότε αυτό που κάνεις είναι παρενόχληση.
 
OP
OP
berlouskoni(2)

berlouskoni(2)

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
134
Like
123
Πόντοι
1
Tύπε, μην ακούς αυτούς που λένε ότι της φυλακής τα σίδερα είναι για τους λεβέντες.

Άμα πας να τη βρεις εκεί που μένει, θεωρείς ότι δε θα τρομάξει, όλα καλά; Δε θα σκεφτεί ότι είσαι κανένας ανώμαλος που έψαξες και βρήκες τη διεύθυνση της και την παρακολουθείς;
και ποιος σε ειπε οτι θα παω να τη βρω και να τη στεισω εξω απο το σπιτι της?ρε φιλε εισαι αλου .η περιεργεια θελω να μου φυγει
 
OP
OP
berlouskoni(2)

berlouskoni(2)

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
134
Like
123
Πόντοι
1
-Γιατί δε ρωτάς την ίδια;

-Αν τη ρώτησες και δε στα έδωσε, ή σου έδωσε ψέυτικα, τότε αυτό που κάνεις είναι παρενόχληση.
παρενοχληση ειναι αν το μαθει και κανω κατι ακραιο
 

moustakalis

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2009
Μηνύματα
10
Like
7
Πόντοι
0
ρε φιλε πας καλα?ποια παρενοχληση ?με το γκομενακι εχω βρεθει βγαλαμε γουστα μου εδωσε και το τηλ της και ψαχνω να βρω τα πραγματικα στοιχεια της ονομα και απο που ειναι.που τη βλεπεις την παρενοχληση
αλήθεια φίλε, ΕΣΥ της έδωσες τα ΔΙΚΑ ΣΟΥ στοιχεία? ονοματεπώνυμο, διεύθυνση, εργασία?
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
και ποιος σε ειπε οτι θα παω να τη βρω και να τη στεισω εξω απο το σπιτι της?ρε φιλε εισαι αλου .η περιεργεια θελω να μου φυγει
Τύπε μου έχεις μια ανεξήγητη εμμονή με την κοπέλα. Πέρασες καλά όπως λες και αντί να πεις μια χαρά, πάμε για άλλα, προσπαθείς να βρεις τα στοιχεία της κοπέλας, παρόλο που είναι φανερό ότι η ίδια δεν ήθελε να σου τα δώσει.
Και την εμμονή σου τη χαρακτηρίζεις απλή περιέργεια. Αν ας πούμε σου είπε ότι τη λένε Γιώτα όσο γαμιόσαστε και τελικά την έλεγαν Γιωργίτσα θα σου φύγει ένα βάρος.
Στραβά αρμενίζεις και καλύτερα να το κόψεις πριν βρεθείς μπλεγμένος.
 

anon.

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
15.821
Κριτικές
8
Like
19.192
Πόντοι
4.636
OP
OP
berlouskoni(2)

berlouskoni(2)

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
134
Like
123
Πόντοι
1
Τύπε μου έχεις μια ανεξήγητη εμμονή με την κοπέλα. Πέρασες καλά όπως λες και αντί να πεις μια χαρά, πάμε για άλλα, προσπαθείς να βρεις τα στοιχεία της κοπέλας, παρόλο που είναι φανερό ότι η ίδια δεν ήθελε να σου τα δώσει.
Και την εμμονή σου τη χαρακτηρίζεις απλή περιέργεια. Αν ας πούμε σου είπε ότι τη λένε Γιώτα όσο γαμιόσαστε και τελικά την έλεγαν Γιωργίτσα θα σου φύγει ένα βάρος.
Στραβά αρμενίζεις και καλύτερα να το κόψεις πριν βρεθείς μπλεγμένος.
ενταξει καλη συνεχεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom