Νέα

Bill Hotel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zadren
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 690
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

adriannaxxx

Call-Girl
Εγγρ.
29 Μαΐ 2018
Μηνύματα
6.503
Like
82.884
Αχχχα,δεν ...έχει σχέση με ένας....αλα έχουμε μιλήσει πολλά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και ξέρω τη τής αρέσει!...αχμμμ
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Τέτοια ξινομούρα σε ρεσεψιόν δεν έχω ξαναδεί. Τόσο καιρό εκεί δε λένε να την αλλάξουνε με τίποτα επιτέλους? Δε τη κουνάει κανένας. Τόσο μέσον έχει αυτή?
Ντίνα τη λένε, τρομάρα της.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Τέτοια ξινομούρα σε ρεσεψιόν δεν έχω ξαναδεί. Τόσο καιρό εκεί δε λένε να την αλλάξουνε με τίποτα επιτέλους? Δε τη κουνάει κανένας. Τόσο μέσον έχει αυτή?
Ντίνα τη λένε, τρομάρα της.
Μου αρέσει η Ντίνα λοιπόν. Φαίνεται ζόρικη. Φαντάζομαι να την χαϊδολογάω στη ρεσεψιόν και αυτή ταυτόχρονα να δίνει αυστηρές εντολές στο προσωπικό, για άμεση εξυπηρέτηση των επισκεπτών (να τρώω και εγώ το μπινελίκι μου, ενώ της βάζω χέρι) :grin: .
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.322
Κριτικές
10
Like
1.653
Πόντοι
5.975
@antriannaxxx γνωρίζεις όλες τις ρεσεψιονίστ στο ξενοδοχείο αυτό;;;
 

Antonio Capito

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
199
Like
231
Πόντοι
21
@antriannaxxx γνωρίζεις όλες τις ρεσεψιονίστ στο ξενοδοχείο αυτό;;;

Μου αρέσει η Ντίνα λοιπόν. Φαίνεται ζόρικη. Φαντάζομαι να την χαϊδολογάω στη ρεσεψιόν και αυτή ταυτόχρονα να δίνει αυστηρές εντολές στο προσωπικό, για άμεση εξυπηρέτηση των επισκεπτών (να τρώω και εγώ το μπινελίκι μου, ενώ της βάζω χέρι) :grin: .
Η Ντίνα ποια από όλες είναι;
Μια αυστηρή λίγο που φοράει κάτι κολάν;;;
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Η Ντίνα ποια από όλες είναι;
Μια αυστηρή λίγο που φοράει κάτι κολάν;;;
Μαστίγιο τα μάτια της :s&m_2:

Ναι, όπως ανέφερε ο συναγωνιστής παραπάνω, η μελαχρινή, η επιβλητική παρουσία της ρεσεψιόν, λέγεται Ντίνα.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.645
Κριτικές
190
Like
48.830
Πόντοι
41.443
Τέτοια ξινομούρα σε ρεσεψιόν δεν έχω ξαναδεί. Τόσο καιρό εκεί δε λένε να την αλλάξουνε με τίποτα επιτέλους? Δε τη κουνάει κανένας. Τόσο μέσον έχει αυτή?
Ντίνα τη λένε, τρομάρα της.
κι ομως αματουρ κοριτσι του χωρου που εβλεπα και που την ξερει πιο προσωπικα,μου εχει πει οτι ειναι ψυχουλα και πολυ ευγενικη γενικοτερα.
ισως η δουλεια και οι συναναστροφες της εκει της βγαζουν ενα τετοιο προσωπο προς τα εξω.
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
κι ομως αματουρ κοριτσι του χωρου που εβλεπα και που την ξερει πιο προσωπικα,μου εχει πει οτι ειναι ψυχουλα και πολυ ευγενικη γενικοτερα.
ισως η δουλεια και οι συναναστροφες της εκει της βγαζουν ενα τετοιο προσωπο προς τα εξω.
Και ψυχούλα, και ευγενική??? Αφού σου δίνει το κλειδί, ή τη κάρτα γιά το δωμάτιο λές και σου κάνει χάρη......... :think: :hmm: :sad2:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: veneto

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.645
Κριτικές
190
Like
48.830
Πόντοι
41.443
Και ψυχούλα, και ευγενική??? Αφού σου δίνει το κλειδί, ή τη κάρτα γιά το δωμάτιο λές και σου κάνει χάρη......... :think: :hmm: :sad2:
εννοουσε στην προσωπικη της ζωη και οχι στην επαγγελματικη.
κι εμενα μου εκανε εντυπωση τοτε που μου το ειπε και της ειχα πει οτι ειναι ξινη,αλλα δεν ασχοληθηκα περαιτερω.
ανεβηκαμε πανω για τα προβλεπομενα :grin::zfuck::fuck1:
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
570
Like
660
Πόντοι
86
το μεγαλυτερο μπουρδελο τηs Aθηναs, χειροτερο και απο οικο ανοχηs στο Μεταξι. Ολεs οι βιζιτεs τηs Αθηναs, οσο χλωρινη και να ριξουν στα μπανια οι καθαριστριεs αστα....ακομα και ηπατιτιδα μπορει να κολλησειs. Δεν το λεω εγω ρωτηστε καποιον υγειονομικο.
 

Antidote

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.204
Κριτικές
32
Like
6.865
Πόντοι
5.646
Μάγκες τι μουνι είναι αυτό στη ρεσεψιόν, ένα ξανθο πανέμορφο, 9+ το βράδυ τη πέτυχα
Την πέτυχα σήμερα και έπαθα πλάκα.. Ξαφνιάστηκα..
Της έπιασα πολύ χαλαρή κουβέντα (καμία σχέση με πέσιμο) καθώς έφευγα και από τα λεγόμενα της φάνηκε οτι έχει ακούσει πολλές χοντράδες από πελάτες..
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: makao

piato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2016
Μηνύματα
123
Κριτικές
14
Like
945
Πόντοι
311
Υπάρχει κάποιο δωμάτιο με καθρέφτη στο ταβάνι;
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.275
Κριτικές
49
Like
22.358
Πόντοι
24.596
Τέτοια ξινομούρα σε ρεσεψιόν δεν έχω ξαναδεί. Τόσο καιρό εκεί δε λένε να την αλλάξουνε με τίποτα επιτέλους? Δε τη κουνάει κανένας. Τόσο μέσον έχει αυτή?
Ντίνα τη λένε, τρομάρα της.
λαθρο απο Αραβια ειναι :confused: :confused: :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom