Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (6 μέλη και 36 επισκέπτες)

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.655
Κριτικές
2
Like
5.326
Πόντοι
1.056
σε εμενα ποτε δεν το χρέωνε, τωρα ζητησε +20....αυτο με ενόχλησε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


περιμενω εντυπώσεις για να παω κ εγω..

Όσο ζητάνε επιπλέον και τα δίνουμε/δίνετε τόσο θα αυξάνεται και το κόστος για οποιαδήποτε κίνηση

Προσφορά και ζήτηση
Απλοί νόμοι της αγοράς
 

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
436
Πόντοι
20
Θέλει κάποιος/κάποιοι είτε ανοιχτά είτε σε pm ,επειδή βλέπω ότι μαζευόμαστε πολλοί, να διασταυρώσουμε για το αν πρόκειται για μια κοπέλα ή πλέον έχει προστεθεί εξτρά υπηρεσία από όλες τις κοπέλες?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Πραγματικά, γύρω γύρω μέλι κι από τηγανίτα τίποτα.
Ας πει κάποιος υπεύθυνα τι ακριβώς και με ποια/ες συνέβη το περιστατικό, να ξέρουμε κι οι υπόλοιποι πώς θα κινηθούμε. Λες και θα σας κόψουν την καλημέρα ή την είσοδο αν γράψετε κάτι παραπάνω. Ή λες και δεν ξέρουν τα κορίτσια ότι θα το διαφημίσετε και παραέξω.
ΥΓ: Δάχτυλο έβαλε ο πελάτης ή η κοπέλα;;; Και, ποιος/α έγλειψε τι;
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
599
Κριτικές
12
Like
2.610
Πόντοι
736
Όταν το κάνουμε και ζητάει λεφτά, να το γράφουμε;
Και Για να είμαι ειλικρινής δεν ξέρω τι να σου απαντήσω γιατί δεν μου έτυχε κάτι τέτοιο απλά αν γράψεις για κάτι παραπάνω που έκανες μετά Θα της το ζητάνε όλοι ενώ το έκανε μόνο σε σένα επειδή το γούσταρε
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
Και Για να είμαι ειλικρινής δεν ξέρω τι να σου απαντήσω γιατί δεν μου έτυχε κάτι τέτοιο απλά αν γράψεις για κάτι παραπάνω που έκανες μετά Θα της το ζητάνε όλοι ενώ το έκανε μόνο σε σένα επειδή το γούσταρε
Ειρωνικό ήταν το σχόλιό μου. Έχεις δίκιο. Το βλέπω πως συμβαίνει
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.273
Like
723
Πόντοι
96
Καλησπέρα! Πέρασμα χθες με Ρίτα από aqua. Πρώτη φορά πέρασα μαζί της. Μέτριο μασάζ με πολύ γαλάκτωμα. Στο δεύτερο μέρος ζήτησε 20€ για να βγάλει τα ρούχα. Φυσικά και δε τα έδωσα. Δε θα ξαναπήγαινα. Συνολικό κόστος 50€ , συνολικός χρόνος 28 λεπτά.
Η συγκεκριμένη μάλλον έχει κουραστεί και δεν αποδίδει....παλιότερα με τα ίδια λεφτά (+20 ) έπερνε πίπες.
 
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
34
Like
22
Πόντοι
0
Να οργανωθούμε λίγο. Επειδή το thread είναι μεγάλο και δεν μπορώ να ψάξω 3000 ποστ θα ρωτήσω, σε crystal και vana παίζει πίπα;
 

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21

Καλησπέρα κύριοι
Στο λίγο διάστημα που ασχολούμαι με το άθλημα την έχω πατήσει αρκετές φορές ποτέ όμως δεν ένοιωσα τόσο μα τόσο μαλακας όπως με την παραπάνω κυρία-κοάλα-σαύρα και δεν ξέρω και γω τι άλλο. Δηλώνει 38 χωρις όμως αρκετά καλοκαίρια , την εκοψα για 50αρα τουλάχιστον , δεύτερη κοπέλα στο χώρο που λέει η αγγελία δεν υπήρχε και απ ότι κατάλαβα μάλλον το αναφέρει απλά για να τσιμπήσουν κάποιοι όπως εγώ.
Ο χώρος επιεικώς άθλιος , μύριζε μούχλα το δε κρεβάτι ήταν μάλλον 2 παιδικά κρεβάτια ενωμένα. Εγώ που ειμαι μετρίου αναστηματος με το ζόρι χωρεσα. Το μπάνιο σχετικά καθαρό αλλά οι πετσέτες της αμφιβάλω αν έχουν πλυθεί ποτέ μετά από χρήση και αυτές είχαν μια παράξενη μυρουδιά .
Εμφανισιακά η τύπισσα είναι...μπαζο με μπόλικη κοιλιά και βιζια μέχρι τα γόνατα και το πιο καλό απ όλα φορούσε μια κυλοτα μέχρι το στομάχι ρε πούστη μου μέχρι το στομάχι...σαν της γιαγιάς μου. Υπηρεσίες γαματα...κοροϊδία κάτι χαϊδεματα δήθεν μασάζ κάκιστη πιπα ενώ λόγω ηλικίας και κιλών ήταν δυσκινητη όταν ανέβηκε από πάνω. Όχι στο στόμα τελείωμα , οχι φιλιά όχι δάχτυλα όχι από πίσω...τι σκατα πήγα και έμπλεξα γμτ. Αυτά βέβαια δεν τα λέει στο τηλέφωνο από πριν αλλά κατά την διάρκεια.
Αφού λοιπόν τα είδες όλα αυτά γτ δεν έφυγες ρε μαλακα θα ρωτήσετε εύλογα...δεν ξέρω ειλικρινά δεν ξέρω πως την πάτησα έτσι έκανα μαλακια μεγάλη το αστείο είναι ότι την διάρκεια που έκανα μπάνιο πριν φύγω την άκουσα να κλείνει άλλα 2 ραντεβού!!! Τι γίνεται ρε παιδιά??
Τουλάχιστον πήρα μισή ώρα πρόγραμμα 60€ κάτι γλύτωσα γτ σκεφτόμουν για ώρα στα 100€...
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.273
Like
723
Πόντοι
96
Προς ενημέρωση του κοινού: Αυτές που χρεώνουν 50 ευρώ μόνο για μασάζ κατά 99% προσφέρουν και φραπέ. Ο λόγος που το ορίζουν έτσι είναι η νομική τους κατοχύρωση σε περίπτωση πεσίματος ή πελάτη ασφαλίτη. Έτσι λοιπόν, ο φραπές υποτίθεται πως έρχεται ως συνεναιτική ερωτική συνεύρεση, και όχι ως προϊόν οικονομικής συναλλαγής (δηλαδή να χρέωναν 30 και να ζητούσαν άλλα 20 ενώ είσαι ξάπλα). Εννοείται βέβαια πως αν ρωτήσετε οτιδήποτε από πριν το άκυρο που θα φάτε είναι σίγουρο. Γι αυτό το λόγο, όταν πηγαίνετε σε τέτοιου είδος μασάζ να είστε χαλαροί, να μη ρωτάτε πολλά, να την αφήνετε να κάνει το πρόγραμμά της και θα αποζημειωθείτε.
Αυτό σκέφτηκα και εγώ συνάδελφε και αποφάσισα να επισκεφθώ τη συγκεκριμένη για την οποία ανέφερε ο Leo Pal και ο guide επ΄αφορμή των οποίων το έγραψες.
Δυστυχώς ομως, επιβεβαιώνω και εγώ τους παραπάνω συναδέλφους και πλήρωσα 50 ευρώ για σκετο μασαζ ή κατα το κοινώς λεγόμενο : έφαγα πετσέτα. Φαίνεται οτι εμπιπτει στο 1% η συγκεκριμένη. Πάντως και φραπέ να πρόσφερε , πολλά ειναι τα 50 για τη συγκεκριμένη.

Συμπέρασμα : Μακριά από τη Μελίνα πλησίον Αριστοτέλους
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
180
Πόντοι
0
Εγώ θα πω τα εξής...Οποίος μιλάει για κορασίδα να λέει το όνομα της κοπέλας.Καλα είπε κάποιος εδώ μέσα την καλημέρα θα σας κόψουν?Μην δίνεται φράγκο περισσότερο από τα 30+20 διότι μετά αν ζητήσεις να βγάλει κανένα ρούχο σε λέει δώσε και άλλα(Νατάσσα Βένους).Μην ξεχνάτε ότι δεν σας γουστάρουν κοιτάνε μόνο το χρήμα.Αν τις χαιρετισεται τυχαία έξω θα σας το παίξουν κυρίες...Και μην ξεχνάτε κάτι.Χθεσινες πουτανες σημερινές κυρίες έτσι λέμε στο χωριό μου.
 

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21
Μπράβο για την ενημέρωση Leo pal.
Σ ευχαριστώ φίλε , ο μόνος λόγος που ανέβασα αυτή την κριτική είναι να προφυλάξω άλλους συναδέλφους , να μη πάνε και σπαταλησουν χρόνο και ενδεχομένως και χρήμα για αυτό το ....Ζονγκ. Νοιώθω τελείως μαλάκας που την πάτησα έτσι ....με βλέπω για ψυχοθεραπεία ??
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.993
Κριτικές
10
Like
4.909
Πόντοι
4.895
Να οργανωθούμε λίγο. Επειδή το thread είναι μεγάλο και δεν μπορώ να ψάξω 3000 ποστ θα ρωτήσω, σε crystal και vana παίζει πίπα;
Nα οργανωθουμε λιγο...στα επομενα 14 χρονια που θα εισαι μέλος...ΘΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ?
14 χρονια, 8 μηνυματα, ΜΟΝΟ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ.
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ ΤΡΑΧΑΝΑ!
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Nα οργανωθουμε λιγο...στα επομενα 14 χρονια που θα εισαι μέλος...ΘΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ?
14 χρονια, 8 μηνυματα, ΜΟΝΟ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ.
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ ΤΡΑΧΑΝΑ!
Φίλτατε, παρεκτρέπεστε. Τι εκφράσεις είναι αυτές; Ντροπή!
ΥΓ. Ο τραχανάς (ο γλυκός) με βούτυρο και φέτα τριμμένη από πάνω, είναι γαμω τα φαγητά για βράδυ…
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom