Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνάντησα την κοπέλα πριν κάνα μήνα σε γνωστό ξενοδοχείο του Μεταξουργείου. Η αλήθεια είναι πως στόχος μου ήταν η συνάντηση με άλλη κοπέλα του γραφείου η οποία δεν ήταν διαθέσιμη οπότε το ραντεβού κανονίστηκε κάπως από σπόντα. Μέγα λάθος γιατί έστω και ενδόμυχα θα είχα μια αρνητική προδιάθεση. Στα του ραντεβού τώρα .Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της. Η πρώτη εικόνα που αντίκρισα δεν ήταν ούτε κακή άλλα δε με ενθουσίασε κιόλας .Η κοπέλα έκανε ντουζάκι και ξάπλωσε γυμνή στο κρεβάτι .Το σώμα της καλό για την ηλικία της αλλά κάπως μακριά από τα δικά μου γούστα. Ξεκίνημα αγώνα με πίπα η οποία ομολογώ ότι ήταν πάρα πολύ καλή και έτσι ήρθε και το τέλος του πρώτου γύρου. Εκ νέου ντουζάκι λίγη κουβεντούλα και ξεκίνημα νέου γύρου με στόχο αυτή τη φορά το κωλαράκι της. Της λέω θα πάρω το κωλαράκι σου και μου απαντάει πάρε ότι θες με όχι και τόσο καυλιάρικο υφάκι. Κατά την είσοδο παρότι μπήκα πολύ ήρεμα και έχω ένα φυσιολογικού μεγέθους πέος αρχίζει τα σιγά σιγά κουβέντα που δεν περιμένω να ακούσω από μια πορνοστάρ. Στη πορεία βεβαίως δεν διαμαρτυρήθηκε απλά ίσως περίμενα ένα αρκετά διαφορετικό attitude. Μπορεί να έπαιξε ρόλο βέβαια και το προχωρημένο της ώρας και ότι κατά δήλωση της ήμουν το τελευταίο ραντεβού αλλά όταν σκας την 200άρα αυτά δεν αποτελούν δικαιολογίες. Στα της επικοινωνίας η κοπέλα ήταν πρόσχαρη σε γενικές γραμμές . Ίσως το πρόβλημα να ήταν η έλλειψη χημείας στην πράξη. Αυτά από την εμπειρία μου με την Έλενα. Καλά να περνάτε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
eleooooos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
222
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marilou Morales, nik1410, alitirioss και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

32 αποτελέσματα - εμφανίζονται 31 - 32
1 2 3 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

..για τις αποριες που εχω μονο ειδικος μπορει να απαντησει ..
27 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητε μας συναγωνιστη εχεις καθε δικαιωμα να αποφασιζεις για τη ζωη σου με το κατω κεφαλι.Αλλως τε καποιοι ενδιαφερομαστε οχι για το ευχαριστο..αλλα για το ωφελιμο..
32 αποτελέσματα - εμφανίζονται 31 - 32
1 2 3 4