Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 132 10
Call-Girls 296993
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ζητώ εκ των προτέρων συγγνώμην από τους εκλεκτούς συναδέλφους που έχουν υποβάλει κριτικές, διότι γι ακόμα μια φορά θα είμαι ο γνωστός παράξενος, στριφνός, γερομπισμπίκης, που θα προβεί σε κάποιες, όχι και τόσο κολακευτικές παρατηρήσεις.

Εν πρώτοις, η κοπελιά ηλικιακά απέχει πολύ από τους χαρακτηρισμούς, "πιπινάκι", "κοριτσάκι", "μικρούλα", και λοιπά που έχω διαβάσει κατά καιρούς, μια και πρέπει να βρίσκεται κοντά στο να συμπληρώσει την τρίτη δεκαετία της ζωής της. Ας πάμε όμως και στα υπόλοιπα, τα οποία θεωρώ πιο ουσιαστικά.

Η πρώτη ελαφρά απογοήτευση, ήλθε με το άνοιγμα της πόρτας. Μπροστά μου στεκόταν μια μικρόσωμη χαμογελαστή κοπέλα, που παρέπεμπε περισσότερο σε λιανή ηπειρώτισσα τσοπάνα, που έβαλε το ¨γιορτινό" της φουστάνι και πήρε το ΚΤΕΛ για να κατέβει στο πανηγύρι του Προφήτη Ηλία, παρά με κοπέλα που παρέχει ερωτικές υπηρεσίες έναντι αμοιβής. Εξαίρεση ίσως αποτελεί το πρόσωπό της, που μπορείς να το χαρακτηρίσεις και γλυκό, αν είσαι καλοπροαίρετος.

Η δεύτερη και μεγαλύτερη απογοήτευση, ήλθε με την έκδυση.

Σώμα σχεδόν σανίδα, με πολύ μικρά στήθη, και αχλαδόσχημα κρεμαστά οπίσθια.

Εξέχοντες μυτεροί αστράγαλοι και δάκτυλα ποδιών στα όρια της δυσμορφίας. (Δεν τυγχάνω επ΄ουδενί πατουσολάγνος, πλην όμως θεωρώ πως όταν τα άκρα μιας γυναίκας είναι κομψά, καλοσχηματισμένα, καθώς και περιποιημένα, προσθέτουν γενναίες δόσεις θηλυκότητας στην γενικότερη εικόνα της).

Η μεγαλύτερη ήττα όμως ήλθε με την αποκάλυψη του κάθε άλλο παρά λαχταριστού αιδοίου της, το οποίο τυγχάνει ασύμμετρα ευμεγέθες για το σώμα της με ζαρωμένα, ιδιαιτέρως σαρκώδη και κρεμαστά, σκουρόχρωμα χείλη.

Θέλοντας να είμαι απόλυτα ειλικρινής με όσους με διαβάζουν, αλλά και ακριβοδίκαιος με την κοπέλα, οφείλω να δηλώσω πως οι παρεχόμενες από αυτήν υπηρεσίες κυμάνθηκαν αρκετά άνω του μέσου όρου, και πώς υπήρξε προθυμότατη ακόμα και στο πρωκτικό, στο οποίο ομολογουμένως ζορίστηκε.

Συμπερασματικά ήταν ένα ραντεβού το οποίο ευχαριστήθηκα κατά το ήμισυ. Ανακουφίστηκα μεν σωματικά εκτονώνοντας της ορμή μου, δεν με "γέμισε" δε, εγκεφαλικά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
The Saint*
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
90
Likes:
32.924
Πόντοι:
24.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, Νίο, T-DRIVER1 και 76 άλλα μέλη

Σχόλια

29 αποτελέσματα - εμφανίζονται 21 - 29
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 03 Ιουλίου, 2020) 03 Ιουλίου, 2020
Εύγε Άγιε. Είναι τόσο εύστοχη και αντικειμενική η κριτική σου που θυμίζει τη δική μου προ επταετίας. Σπασίκλας
04 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητέ Από μηχανής Θεέ,

Μόλις προ ολίγου ανέγνωσα την κριτική σας, καθώς και την κριτική του μεταιμπρεσιονιστή ζωγράφου κ gaugin.(Χαμένες βέβαια και οι δύο ανάμεσα στα έπη, τους λυρισμούς, και τα ρομαντικά μυθιστορήματα των λοιπών κριτικογράφων).

Όντως οι κριτικές μας είναι πολύ κοντά. Σας ευχαριστώ θερμά για την στήριξη, και σας συγχαίρω με την σειρά μου για την αδέκαστη κρίση σας, και το εύστοχο πόνημά σας.
04 Ιουλίου, 2020
Χαίρεται φίλε thesaint,

Καταρχάς εκτιμώ πολύ την ειλικρίνεια σου, μιας και είναι ένα πολύ σπάνιο προτέρημα που δυστυχώς δεν το κατέχουν πολύ άνθρωποι στις μέρες μας, όμως διαφωνώ με το 90% της κρητικής σου. Σέβομαι όμως το γεγονός ότι μοιράστηκες μαζί μας την εμπειρία σου και είπες τα πράγματα όπως τα βλέπεις εσύ, απ’ την δικιά σου μεριά.

Εγώ προσωπικά δεν τα βλέπω έτσι, εμένα στα μάτια μου είναι πολύ όμορφη κοπέλα και αυτό που θεωρώ εγώ σαν μεγαλύτερο της προτέρημα είναι ότι η ομορφιά που έχει είναι αληθινή, δηλαδή δεν χρειάζεται 10 κιλά σοβά (συγγνώμη για την έκφραση) για να το αναδείξει. Μου έχει τύχει να βρεθώ με κοπέλα που έβαζε πολύ μακιγιάζ (και άλλα) και ήταν από τις χειρότερες εμπειρίες της ζωής μου. Θα συμφωνήσω μαζί σου ότι από συμμετοχή και προθυμία είναι άψογη και μπορώ να πω με βεβαιότητα ότι είναι η μόνη κοπέλα που με έχει κάνει να νιώσω τόσο μοναδικά. Όσο για την υπόλοιπη κρητική εγώ θα διαφωνήσω αλλά όπως έχω πει σε διάφορα σχόλια αλλά και στις κρητικές μου, το γούστο είναι καθαρά υποκειμενικό.

Παρ' όλ' αυτά like στην κρητική σου για την ειλικρίνεια και το πόσο ιδιαίτερη και μοναδική είναι από πλευράς λόγου. Μια παρατήρηση (αν και το ανέφερες στην αρχή) θα έλεγα ότι θα μπορούσε να είναι ένα τσάκ λιγότερο αγενής και υποτιμητική προς την κοπέλα, αν θες την γνώμη μου.

Φιλικά και με όλο τον σεβασμό,
Καλή συνέχεια.
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 75870
(Updated: 04 Ιουλίου, 2020) 04 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αξιότιμε κ. Μικρέ Δαίμονα,

Θα ήθελα να προβώ σε μια διευκρίνηση (που ελπίζω να είναι και η τελευταία, για να μην το καταντήσουμε σαπουνόπερα), μιας και είστε ο δεύτερος που μου προσάπτει αγένεια και υπεροψία.

Εν πρώτοις θα ήθελα να σας διαβεβαιώσω πως δεν αποκρούω τα όσα μου καταλογίζετε. Θεωρώ όμως μεγαλύτερη αγένεια το να παρουσιάζεται το "κληθέν κορίτσι" ατημέλητο (ή αν θέλετε, "προχείρως και εκ των ενόντων προετοιμασμένο"), στο ραντεβού. Αυτό, αν μη τι άλλο, δείχνει βαρύτατη υποτίμηση προς τον εκάστοτε πελάτη.

Και για να το καταστήσω πιο σαφές, σας λέγω ότι φρονώ, πως όταν πληρώνουμε ακέραιο το ποσό που ζητά κάποιο c.g., το πληρώνουμε για όλο το πακέτο. Και το πακέτο δεν αφορά μόνον τις στιγμές της συνουσίας. Πρέπει να "απλώνεται" σε όλο το "παραμύθι". Κοντολογίς λοιπόν είμαι της άποψης, πως η προετοιμασία μιας κοπέλας για ένα προκαθορισμένο ερωτικό ραντεβού, δεν πρέπει να γίνεται με ένα σκεπτικό τύπου:

"Έριξα το καλό μου τσίτι επάνω μου, φόρεσα τα ξώφτερνα, πέρασα αφρό το μαλλί, λούστηκα με το πατσουλί, Θα βάλω και λίγο κραγιονάκι στο ασανσέρ και θα είμαι έτοιμη, γιατί αυτό που μετράει περισσότερο είναι το να τον παίρνω σαν λυσσασμένη"

Και το γράφω αυτό διότι αν σε ένα ωριαίο (ή πολύ περισσότερο σε ένα πολύωρο ραντεβού) το c.g. πηγαίνει με την πεποίθηση πώς το ένα και μοναδικό ζητούμενο από τον πελάτη είναι το να τον παίρνει από παντού και σαν να μην υπάρχει αύριο, είναι πολύ βαθιά νυχτωμένο. Αν οι πελάτες επιθυμούσαν μόνον αυτό, σας βεβαιώ πώς υπάρχουν φοβερά οικονομικότερες λύσεις.

Τέλος, θέλοντας να προλάβω όσους μου αντιτείνουν πως ό,τι και να γράψω, αυτό που αποτελεί το "κυρίως πιάτο" σε ένα ερωτικό ραντεβού, είναι το καλό σεξ, θα τους ρωτήσω πως θα τους φαινόταν, αν πήγαιναν σε ένα εστιατόριο, όπου ένας ατημέλητος στραβοχυμένος σερβιτόρος, θα τους πέταγε πάνω σε ένα άστρωτο κουτσοπόδαρο μπαταρισμένο τραπέζι ένα ζευγάρι πλαστικά μαχαιροπίρουνα και μια λαδόκολλα με ένα ομολογουμένως εξαιρετικό μοσχαρίσιο φιλέτο, και μετά θα τους έφερνε λογαριασμό εστιατορίου υπερπολυτελείας. Μεγάλο χαμόγελο
04 Ιουλίου, 2020
Απο τις φωτο της φαινεται οτι δεν ειναι πιπινι... ειδικα απο αυτες που φαινεται λιγο προσωπο.
Τωρα η 30αρα για τον 60αρη πιπινι ειναι.
Κανουν καλη δουλεια οι αγαπουληδες της...
Αυτο το οτι η ομορφια ειναι υποκειμενικη για τον καθενα μας εχει καψει...
Ο καθενας οτι σουργελο του γυαλισει το λεει μοντελο.
05 Ιουλίου, 2020
ρε παπαρα..διαβαζαμε με τη συντροφο τη κριτικη σου τρωγοντας σε μια ταβερνα και μας κοιταζε ολο το μαγαζι.
αυτο το "εξεχοντες μυτεροι αστραγαλοι" ..
Προσκύνημα
06 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαίρεται και πάλι φίλε Άγιε.

Καταρχάς θα ήθελα να σε ευχαριστήσω πολύ για τον τόσο πολιτισμένο και ευγενικό διάλογο. Χαμόγελο

Δεύτερον, δεν νομίζω ότι με το προηγούμενο μου μήνυμα να είπα κάπου ότι είσαι υπερόπτης και αν άφησα να εννοηθεί κάτι τέτοιο τότε με συγχωρείς, δεν το έκανα σκόπιμα. Εγώ το μόνο που είπα είναι ότι η κρητική σου μου φάνηκε λιγάκι αγενής και υποτιμητική (αναφέρομαι στους χαρακτηρισμούς) προς την κοπέλα, τίποτα άλλο. Όμως αυτή είναι η ειλικρινή γνώμη σου και εγώ οφείλω να την σεβαστώ, άσχετα με το αν συμφωνώ μαζί σου ή όχι.

Εν συνεχεία, καταλαβαίνω ακριβώς τι εννοείς και εν μέρη συμφωνώ μαζί σου. Εμένα προσωπικά δεν με νοιάζει για το πως θα έρθει ντυμένη η εκάστοτε κοπέλα μιας και δεν με πολύ ενδιαφέρει αυτό (εντός λογικής βεβαίως), παρ' όλ' αυτά όποτε της έχω ζητήσει να φορέσει κάτι συγκεκριμένο, πάντα το έχει μαζί της και όλες σχεδόν τις φορές μου το έχει υπενθυμίσει εκείνη. Τώρα, αν έτσι είναι το στυλ της και στην προσωπική της ζωή ή αν έρχεται εσκεμμένα ντυμένη έτσι για οποιοδήποτε άλλο λόγο (πχ. για να μην τραβάει την προσοχή) δεν μπορώ να το ξέρω και δεν με ενδιαφέρει κιόλας, εγώ δεν το θεωρώ αγένεια. Εγώ δίνω βάση σε άλλα πιο ουσιαστικά -για μένα- πράγματα (δεν αναφέρομαι στο σεξουαλικό κομμάτι του ραντεβού) και δεν έχω κανένα παράπονο μέχρι στιγμής. Για να είμαι ειλικρινής μαζί σου, το σεξουαλικό κομμάτι του ραντεβού για μένα είναι μονάχα το 30-40% και όπως πολύ σωστά είπες αν κάποιον ενδιαφέρει μόνον αυτό τότε υπάρχουν σαφώς οικονομικότερες λύσεις. Άλλωστε αυτό αποσκοπεί το συγκεκριμένο site κατά την γνώμη μου, να ανταλλάζουμε απόψεις για τον χώρο γενικότερα και για να λέμε την γνώμη μας για τις κοπέλες μέσω τον κρητικών μας ώστε να βρούμε αυτό που ψάχνουμε.

Τέλος δεν θα σου πω ότι έχεις άδικο με την αναλογία σου, αλλά ο εστιάτορας έχει το δικαίωμα να κάνει ότι θέλει με το μαγαζί του, από εκεί και πέρα είναι στην κρίση του καθενός αν θα γευματίσει εκεί ή όχι.

Φιλικά και με όλο τον σεβασμό,
Καλή συνέχεια.
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 75870
11 Ιουλίου, 2020
Μια χαρά κοριτσι ειναι
11 Ιουλίου, 2020
Αδερφε το ολο λαθος ξεκινησε απο σενα απο τη στιγμη που δε σου αρεσε η κοπελα το ραντεβου ηταν σιγουρο οτι θα πατωσει.Αφου εγκαφαλικα ειχες ξενερωσει δεν υπηρχε περιπτωση να σωθει ουτε για πλακα
29 αποτελέσματα - εμφανίζονται 21 - 29
1 2 3