Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνάντησα την κοπέλα πριν κάνα μήνα σε γνωστό ξενοδοχείο του Μεταξουργείου. Η αλήθεια είναι πως στόχος μου ήταν η συνάντηση με άλλη κοπέλα του γραφείου η οποία δεν ήταν διαθέσιμη οπότε το ραντεβού κανονίστηκε κάπως από σπόντα. Μέγα λάθος γιατί έστω και ενδόμυχα θα είχα μια αρνητική προδιάθεση. Στα του ραντεβού τώρα .Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της. Η πρώτη εικόνα που αντίκρισα δεν ήταν ούτε κακή άλλα δε με ενθουσίασε κιόλας .Η κοπέλα έκανε ντουζάκι και ξάπλωσε γυμνή στο κρεβάτι .Το σώμα της καλό για την ηλικία της αλλά κάπως μακριά από τα δικά μου γούστα. Ξεκίνημα αγώνα με πίπα η οποία ομολογώ ότι ήταν πάρα πολύ καλή και έτσι ήρθε και το τέλος του πρώτου γύρου. Εκ νέου ντουζάκι λίγη κουβεντούλα και ξεκίνημα νέου γύρου με στόχο αυτή τη φορά το κωλαράκι της. Της λέω θα πάρω το κωλαράκι σου και μου απαντάει πάρε ότι θες με όχι και τόσο καυλιάρικο υφάκι. Κατά την είσοδο παρότι μπήκα πολύ ήρεμα και έχω ένα φυσιολογικού μεγέθους πέος αρχίζει τα σιγά σιγά κουβέντα που δεν περιμένω να ακούσω από μια πορνοστάρ. Στη πορεία βεβαίως δεν διαμαρτυρήθηκε απλά ίσως περίμενα ένα αρκετά διαφορετικό attitude. Μπορεί να έπαιξε ρόλο βέβαια και το προχωρημένο της ώρας και ότι κατά δήλωση της ήμουν το τελευταίο ραντεβού αλλά όταν σκας την 200άρα αυτά δεν αποτελούν δικαιολογίες. Στα της επικοινωνίας η κοπέλα ήταν πρόσχαρη σε γενικές γραμμές . Ίσως το πρόβλημα να ήταν η έλλειψη χημείας στην πράξη. Αυτά από την εμπειρία μου με την Έλενα. Καλά να περνάτε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
eleooooos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
222
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marilou Morales, nik1410, alitirioss και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

32 αποτελέσματα - εμφανίζονται 21 - 30
1 2 3 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
25 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η αληθεια είναι ότι αν δεν υπαρχει η χημεια αναμεσα στον πελατη και την κοπελα, Η κοπελα εχει αρκετα ραντευου μετα από καιρο συμβενει αυτό εγω με την ελενα εχω κανει 1 ραντευου αλλα και και με άλλες κοπελες αλλα εχει τυχη και σε εμενα να πληρωσω φιλε μου όχι 200 ευρο αλλα 500 και μεχρι 1,800 και να περασω χαλια και εγω αλλα εμαθα και περνω πλεων σταθερα συγκεκριμένες γυναικες για συνοδεια 5 ωρη η 12 ωρη αναλογος
SV
Stefanos vasilopoulos
25 Ιανουαρίου, 2018
Kλείνοντας, προς τον κριτήν, ε από όσο ξέρω η συγκεκριμένη κοπέλα αμοίβεται με 180Ε για τις υπηρεσίες της.
Πώς κι έδωσες 200 κ. κουβαρντά? Χμμμ;
Και σε μέτρια???
Δηλαδή στα αστέρια πόσα δίνεις?
Παίχτα κανένα στοίχημα, που ξέρεις αν σου κάτσει.....
N
Ntountaras
25 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...αγαπητη μας φυσικα κι εχεις δικαιωμα να πουλας τρελα και να κανεις τα ακαποτα με το πισινο σου για να μαζεψεις πιο γρηγορα λεφτα...ριχνοντας δολωματα σε ημιμαθεις,αλλα κι οι υπολοιποι εχουμε καθε δικαιωμα να επισημαινουμε τις ακρως επικινδυνες αυτες τακτικες..Και μακαρι πριν παραστησεις την κουρασμενη,οτι και καλα μας εχεις δωσει απαντηση γι αυτο,να ρωτησεις γιατρο και να μας πεις τι σου ειπε..
26 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τα εχω αναλυσει επαρκως στο νημα μου .Καλο απογευμα
26 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Επισης οποιαδηποτε αλλη απορια εχεις σχετικα με την συμμετοχη μου στην sirina , ελα στο νημα μου να σου την λυσω....

26 Ιανουαρίου, 2018
Καποιοι να κοιταξουν να γραψουν καμια κριτικη (περα απο τα μπουρδελα επαρχιας) και να σταματησουν να ξημεροβραδιαζονται στους τοιχους των κοριτσιων, χωρις νοημα και ουσια.
Η συναντηση προφανως και εγινε, θενκς Ελενα και για το π.μ. μου εστειλες, οπου μου απαντησες στο σχολιο μου εδω, συν καποια αλλα πραγματα, να' σαι παντα καλα.
27 Ιανουαρίου, 2018
Δεν έχω συναντήσει την εν λόγω εργαζόμενη, αλλά εκτιμώ τον τρόπο που γράφει, τον τρόπο που αντιμετωπίζει τα καλά και μη σχόλια που γράφονται για αυτήνΜατάκι

Το σίγουρο είναι ότι η συνολική εικόνα της είναι θετική, και θα προσπαθήσω να την συναντήσω γιατί βγάζει θετική αύρα...Κουλ
(Updated: 28 Ιανουαρίου, 2018) 27 Ιανουαρίου, 2018
Άλλος επιστήμονας μίλησε.....
gasper, έχεις δει πολλές ταινείες να το κάνουν με προφύλαξη?
Να το κάνει με το καλαμάκι?
Ανέβασε καμμιά κριτική κι άσε τις συμβουλές για εμάς τους άσχετους, τσίμπα κι ένα μπλοκ, έτσι μεγαλώνει η λίστα..........


Όσο για σένα Αλεξούλα στα έχω πει αλλού και συνεχίζεις να με πιάνεις στο στόμα......
Και αν νομίζεις ότι εδώ κάτω είναι του 20ρικου, σάλτα και στραπονιάσου, χαλάω πάνω από 200 κάθε μήνα το κατάλαβες??
Τώρα με την Ελένη δεν σου πέφτει λόγος αν την υπερασπίζομαι σε ορισμένες περιπτώσεις, ξέρει η ίδια το λόγο. Αλλά κόβω να είσαι κανένα κλωνάρι, κάτι μου θυμίζεις αλλά σιγά μην το ψάξω......
Έχω σοβαρότερα θέματα στη ζωή μου Αλεξούλα και άσε τις υποδείξεις ότι και καλά επειδή δεν έχω συναντηθεί με την Ελένη πρέπει να μην μιλάω...
Εσύ αλήθεια που είσαι εκεί πάνω γιατί δεν την συνάντησες?
Τώρα το τι συνέβη και καθυστέρησε η φάση, χμ δε θα σου δώσουμε αναφορά ούτε εγώ ούτε η ίδια, καλό είναι να μην ανακατεύεσαι σε ξένα χωράφια γιατί τα ζιζάνια δεν μου αρέσουν.
N
Ntountaras
27 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητη μας θα το ειχεις αναλυσει επαρκως μονο οταν μας ειχες ενημερωσει τι σου εχει πει ο Γιατρος ... γιατι πολυ απλα οταν το συζητησα με τον δικο μου γιατρο μου τα ειπε τελειως Αντιθετα απο αυτα που λες...Καλο απογευμα και σε σενα!!
32 αποτελέσματα - εμφανίζονται 21 - 30
1 2 3 4