Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πρόσφατη συνάντηση με την κοπέλα στον Πρίαμο της Μεταμόρφωσης, η ημερομηνία είναι ενδεικτική όμως. Κυρίως επιλέγω γραφεία αλλά τελευταία ψάχνομαι με ανεξάρτητες μπας και βρω κάτι vfm για στανταράκι. Η Μαρία θεωρώ πως δεν είναι vfm πάντως. Μέτριο πρόσωπο με φουσκωμένα χείλη, καλό κορμί αν και κάπως χαλαρό και διεκπεραιωτική συμπεριφορά. Καλή πίπα (με πάρα πολύ σάλιο όμως) και διάφορες στάσεις στο ρεπερτόριό της, τις οποίες εκτελεί μηχανικά. Γενικά δεν έχεις την εμπειρία του cg κατά τη γνώμη μου αλλά του στουντιοκόριτσου. Τα της εμφάνισης είναι σχετικά οπότε δεν θα επεκταθώ, για μένα δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο. Νομίζω πάντως ότι μια κοπέλα που δεν ανήκει στις καλλονές του επαγγέλματος και δεν διανύει την πρώτη της νιότη πρέπει να παρέχει καλύτερες υπηρεσίες στους πελάτες της. Στα συν η εύκολη επικοινωνία και το ότι δείχνει καλό παιδί, την συμπάθησα αρκετά. Αλλά δεν τη διάλεξα γι' αυτό, τη διάλεξα για το σεξ και ως προς αυτό δεν είναι κάτι που θα θυμάμαι. Να πω, τέλος, πως ραντεβού δεν κάνει σε σπίτια, μόνο hotel καθώς και το ότι δεν φιλάει με γλώσσα (όχι ότι τράβηξα κανένα ζόρι).

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 01, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
102
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, GALLAS, spanoulis7 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 12
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι φίλε μου. Αν δεν την είχα συναντήσει μπορεί και να με προβλημάτιζες. Πίστεψέ με δεν βλέπω την ώρα να την ξανα συναντήσω. Έχω πάρει κάμποσες, η Μαρία σου εξασφαλίζει την απόλαυση...
07 Μαΐου, 2019
Σπάνια κάνω κριτικές για cg, για λόγους που δεν είναι του παρόντος, αν και έχω γνωρίσει ουκ ολίγες. Παρεμβαίνω καμιά φορά όταν διαβάζω ( με έκπληξη ??? ίσως όχι) κριτικές που καθόλου δεν ταιριάζουν με την κοπέλα που αναφέρονται. Πραγματικά τείνω να πιστέψω ότι ουδέποτε την έχουν συναντήσει, πράγμα το λιγότερο άρρωστο. Το Μαράκι είναι 10ρακι και διαμάντι, σε πολύ καλή τιμή και μακάρι να υπήρχαν και πολλές αλλες σαν αυτή. Αλλά πρέπει να καταλάβουν κάποιοι επιτέλους, ότι η συμπεριφορά κάθε κοπέλας που έχουμε στο δωμάτιο, είναι κατά κανόνα αντανάκλαση της δικής μας συμπεριφοράς, διάθεσης, καθαριότητας, υγιεινής γενικά και στοιχειώδους σεβασμού της εργαζόμενης. Έπειτα όλοι δεν ταιριάζουμε με όλους. Άλλωστε υπάρχουν εκατοντάδες κοπέλες της δουλειάς για να ανακαλύψουμε αυτό που μας κάνει. Δεν τα βρίσκω με μια κοπέλα πάω παρακάτω. Υπόψη, δεν είμαι ούτε νέος, ούτε μοντέλο.
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 12
1 2