Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 31 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συνάντηση με την εν λόγω μανδάμ σε παραβαρδάριο κατάλυμα λίγες ημέρες πριν, απογευματινοβραδυνή ώρα. Στην ερώτησή μου στο πρακτορείο της για το εάν έχουν να μου προτείνουν κάτι πραγματικά καλό, ο ευγενέστατος υπάλληλος μου πρότεινε Eva διότι όπως είπε 'κανείς δεν έχει παραπονεθεί'. Από την εμπειρία μου, όταν ακούω το γραφείο να μου διαφημίζει εμπόρευμα με την φράση 'κανείς δεν έχει παραπονεθεί' είναι ένα ηχηρό καμπανάκι που σημαίνει 'φύγε'. παρ΄όλα αυτά, οι σχεδόν αποθεωτικές κριτικές που διάβασα στο φόρουμ και οι κάβλες της στιγμής, με έπεισαν οτι κάτι καλό θα έχει πίσω από την πόρτα. Φτάνω στην ώρα μου, τηλέφωνο για να μάθω τον αριθμό του δωματίου (ας σημειωθεί πως ο υπάλληλος είναι ευγενεστατος) κι ανεβαίνω.

Ανοίγοντας η πόρτα, η εντύπωση που σχημάτισα είναι η εξής: Σώμα (όσο μπορούσα να διακρίνω από αυτά που φορούσε) χυμώδες με σωστές καμπύλες στα σημεία που πρέπει. Σε καμία περίπτωση ξερακιανό μοντέλο, αλλά ούτε φυσικά καμιά χοντρή. Έχει αυτό που λέμε σώμα για αμαρτίες. Και κάπου εκεί τελειώνουν τα καλά, αφού το πρόσωπό της για τα δικά μου γούστα θα περνούσε παντελώς αδιάφορο - ίσως να την χαρακτήριζα και άσχημη. Θα μπορούσε να είναι και η καθαρίστρια του ξενοδοχείου, που ήρθε από την Γεωργία / Καζακστάν / Αμπχαζία να βγάλει κανένα μεροκάματο. Αν τώρα λάβουμε υπ' όψη πως ούτε καν έκανε τον κόπο να σηκώσει τα μάτια της από το κινητό της και η μόνη φράση που ξεστόμισε ήταν 'money first, you go shower' (χωρίς καν να σηκώσει τα μάτια από την οθόνη του κινητού της), ήταν αυτό που μ' έπεισε πως θα έχανα τον καιρό μου και 140 ευρώ. Την ευχαρίστησα ευγενικά και της είπα goodbye - κάπου εκεί πήρε χαμπάρι οτι έχει χάσει το παιχνίδι και προσπάθησε να με αγκαλιάσει και να με φιλήσει για να με κάνει να μείνω, αλλά ήταν ήδη αργά. Μεταβολή κι αντε γεια!

Γενικό συμπέρασμα:

Κορμί; Εδειχνε χυμώδες με τις καμπύλες εκεί που πρέπει, όσο πρέπει. Εντάξει μην φανταστείτε τώρα και σαν τη Ζιζέλ, αλλά για τα δεδομένα μίας βιζιτας των 100-140 ευρώ είναι οριακά μέσα στα αποδεκτά πλαίσια. Νομίζω πως το 7/10 που την βαθμολογώ στο σώμα είναι εντάξει.

Πρόσωπο; Από εμένα τρώει ένα μεγάλο άκυρο! Ε, όχι! Και συγνώμη κι όλας αλλά αν κάποιοι την βρίσκουν αυτήν όμορφη στο πρόσωπο, τότε μάλλον ή δεν έχουν γούστο, ή είναι κλεισμένοι σε σωφρονιστικό ίδρυμα για αρκετό καιρό κι έχουν ξεχάσει πως είναι οι όμορφες γυναίκες. Εκτός κι αν κάποιοι γουστάρουν καθαρίστριες οπότε πάω πάσο!

Συμπεριφορά; Εδώ είναι και ο βασικός λόγος που έχασε το παιχνίδι από τα αποδυτήρια κι έκανα μεταβολή. Όταν κοπελα μου μπαίνει ο πελάτης που πρόκειται να σου δώσει στο χέρι μισό μηνιάτικο Ρωσίας που στο κωλοχώρι σου με τις λάσπες δεν θα το έβλεπες ποτέ, τον έχεις άρχοντα και πασά και τον κοιτας στα μάτια! Ούτε παίζεις με το κινητό σοπυ, ούτε του κάνεις νόημα 'money first, you go shower', ούτε έχεις υφάκι αφ' υψηλού. Για να μην αναφέρω οτι τα μισονυσταγμένα βλέφαρα ενώ ήταν μόλις απογευματινοβραδυνή ώρα, μάλλον προδιδαν κατανάλωση ουσιών.

Από εμένα ένα μεγάλο ΟΧΙ και δεν πρόκειται να την ξανασυναντήσω ούτε τζάμπα! Καλά να περνάτε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
D
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, kuzia, Weruloa και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 13
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητοί νταβατζήδες / εργαζόμενες τηλεφωνήτριες του εν λόγω κρεοπωλείου,

Μην προσπαθείτε να κουκουλώσετε μία ανοησία που έκανε μία από τις προς ενοικίαση πουτάνες σας, χρησιμοποιώντας ακόμη πιο ανόητες δικαιολογίες.. Ασφαλώς δεν είμαι σε θέση να γνωρίζω με ακρίβεια πόσοι ακύρωσαν ραντεβού με την συγκεκριμένη πουτάνα σας, θεωρώ όμως πως δεν είμαι ο μοναδικός. Εάν ήμουν ο μοναδικός που ακύρωσε ραντεβού, τότε αυτό θα ήταν αρκετά δυσάρεστο για δύο λόγους: Πρώτον διότι θα μπορούσατε να ξέρατε με ακρίβεια ποιος είμαι εγώ ο ένας και μοναδικός που ακύρωσε και δεύτερον επειδή αυτό θα ήταν μία απόδειξη πως το αγοραστικό σας κοινό δεν διαθέτει γούστο στις γυναίκες. Επειδή όμως είναι αρκετά δύσκολο να πείσετε πως στα δεκάδες ραντεβού που έχει κάνει η πουτάνα σας κατά τη διάρκεια της παραμονής της στην πόλη δεν βρέθηκαν μερικοί να πουν «ρε που την βρήκατε αυτήν» και να ακυρώσουν, κι επειδή δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι θα υπήρχαν κι άλλα ζώα που να ανεχόταν τέτοια συμπεριφορά, σας προτείνω στο εξής να περιοριστείτε σε συγνώμη προς το πελατολόγιό σας και ίσως (εάν είστε έξυπνοι) σε συστάσεις καλής συμπεριφοράς προς τις πουτάνες που ενοικιάζετε.

Αν και ως γραφείο δεν έχετε και την φήμη ότι φέρνετε ποιοτικό προϊόν, εν τούτοις οι περισσότεροι από τους πελάτες σας συμφωνούν πως η ευγένειά σας στο τηλέφωνο είναι προσόν που μετρά υπέρ σας. Μην καταστρέψετε λοιπόν την καλή σας εικόνα (ως προς την ευγένεια προς τον πελάτη) επιχειρώντας να δικαιολογήσετε την αδιάφορη συμπεριφορά μίας από τον κατάλογό σας. Στο κάτω - κάτω, αν δεν της αρέσει να γλύφει πούτσες και να την ψεκάζουν φλόκια στα μούτρα για €1000 ή για €1500 ή ακόμη περισσότερα που είναι η αμοιβή της ημερησίως, ας γυρίσει στο λασπωμένο χωριό της στην Ρωσική στέπα να κάνει κονσομασιόν στο τοπικό κωλόμπαρο με μεθύστακες πελάτες ή ας εργαστεί στη φάμπρικα. Άντε γιατί από τότε που την είδαν βίζιτες και είδαν μπάνιο με μάρμαρο για πρώτη φορά στη ζωή τους, νομίζουν πως βρήκαν το δέντρο που φυτρώνει λεφτά. Να μάθουν, πως εφόσον πληρώνονται για να γαμηθούν, και θα χαμογελούν, και θα είναι πρόσχαρες κι ευγενικές και θα έχουν καλή κι ευγενική συμπεριφορά και θα κοιτούν τον πελάτη στα μάτια. Αν δεν θέλουν, έχει κι αλλού πορτοκαλιές.
D
Depositos
20 Φεβρουαρίου, 2019
Περίεργα μας τα γράφει ο συγκεκριμένος τύπος στην κριτική του.
Πρώτα απ'όλα είναι αγενής στα σχόλιά περί σωφρονιστικών ιδρυμάτων και κατηγορίες περί έλλειψη γούστου.
Αλήθεια αυτός τις φωτογραφίες του προσώπου της δεν τις είδε πριν πάει; Είναι απόλυτα αντιπροσωπευτικές με την πραγματικότητα, δεν του φάνηκε σαν καθαρίστρια όταν τις είδε;
Ο σημαντικότερος λόγος όμως που δεν πιστεύω λέξη είναι ότι την συγκεκριμένη κοπέλα την έχω πάρει αρκετές φορές με την τελευταία να είναι κατά την διάρκεια αυτου του τουρ και πάντα μα πάντα ήταν άψογη στην συμπεριφορά της. Συγκεκριμένα την θεωρώ ως υπόδειγμα συμπεριφοράς εργαζομένης που σε κάνει να νιώσεις άνετα και καλοδεχούμενος με το που μπεις στο δωμάτιο.
Από την μία λοιπόν έχουμε πληθώρα καλών κριτικών από γνωστά και σεβαστά μέλη του φόρουμ και από την άλλη έχουμε μια εκδικητική κατά πως φαίνεται κριτική από ένα άγνωστο μέλος. Ο καθένας μπορεί να βγάλει το δικό του συμπέρασμα.
21 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εσυ τυπε εγραψες τωρα για να σωσεις την πουτανα,το γραφειο η την μετρια επιλογη σου(το οτι ειναι τουλαχιστον μετρια η γκομενα το ξερουμε ακομα και μεις που δεν καναμε τον κοπο να την δοκιμασουμε)πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω μελη που προσπαθουν να υπερασπιστουν πουτανες,εκτος αν υπαρχει καποιος λογος...Χμμμ;
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 13
1 2