Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συνάντηση αρχές Ιουλίου στο Bill. Ήρθε με καθυστέρηση 15λ, ντυμένη καθημερινά και αδιάφορα. Θεωρώ ότι σε επαγγελματικό ραντεβού θα πρέπει οι κοπέλες να έρχονται πιο πρόστυχα ντυμένες, ακόμα κι αν δεν το ζητά εκ των προτέρων ο πελάτης. Η εμφάνιση νοικοκυράς που ήρθε από τη λαϊκή έχοντας ρίξει κάτι πάνω της δε λέει...
Η κοπέλα από εμφάνιση είναι δυστυχώς κάτω του μετρίου. Λογικά διανύει τα τελευταία χιλιόμετρα του επαγγελματος. Ιδιαίτερα το πρόσωπο δε μου άρεσε καθόλου. Η κοιλιά έχει αρχίσει να κρεμάει άσχημα. Ίσως γι αυτό οι περισσότερες φωτό που ανεβάζει δείχνουν το πίσω σύστημα και αυτό τουρλωμένο ώστε να καλύπτονται οι ατέλειες. Το βυζί έχει καλό μέγεθος, αλλά όχι πολύ γεμάτο. Ο κώλος σε καλύτερη κατάσταση, αλλά με πτωτική τάση.
Τουλάχιστον στη συμπεριφορά είναι ΟΚ. Εκτός του ότι δε σε αφήνει να χουφτώσεις πολύ έντονα το στήθος της, αλλά το ξεπεράσαμε στην πορεία.
Έγιναν 2 γύροι. Ο πρώτος αναλώθηκε σε πίπα και ισπανική εναλλάξ με τελείωμα στα βυζιά της. Ο 2ος σε πισωκολλητό και τελείωμα πάνω στην κωλάρα της.
Έφυγα πολύ πριν τελειώσει ο χρόνος της 1 ώρας. Δεν την προτείνω σε άλλους συναγωνιστές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 01, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
355
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, doc_lin, dimchair και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

22 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

από Ρωσία είμαι αγόρι μου) πάρε ηρεμιστικά)
21 Αυγούστου, 2018
Έχω κάποιες απορίες) Είδες ότι ήμουν τόσο χάλια γιατί κράτησης τότες; Δεν ήξερες που να πετάξεις λεφτά; Πως σου σηκώθηκε 2 φορές και ολλας;
21 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συγνώμη τώρα εσένα η λαθος χώρα σε ενόχλησε.Ολλα τα άλλα όχι?Χμμμ;Χμμμ;
21 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στο 50ρικο ήσουν η Στέλλα η γεωργιανή και τώρα το παίζεις Ρωσίδα και 100ρικο ;
Αρνιέσαι την πατρίδα σου ; Πολύ ξεφτίλα , συνεχίζεις τις ειρωνείες
Πάρε χάπια αδυνατίσματος σαπιοκοιλια
22 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έλα να μου πεις όλο αυτό μπροστά μου. Θα σου δείξω ακριβώς από που είμαι. Και να δω ποιος να τρέπετε για τη πατρίδα του.
22 Αυγούστου, 2018
Σας χαλάει τη πιάτσα ε? Οκ,όσοι προτιμάτε τα χαπακωμενα αλβανακια με το 100αρικο ελεύθερα...άλλωστε έχουν ανάγκη και οι νταβατζακοι να παίρνουν το ποσοστό τους...
S
SANIM
23 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλύτερα να της έλεγες,με συγχωρείς δε μου αρέσεις κ να την έκανες.κ 1000 να το κάνει αν πηγαίνουν τι σε νοιάζει?σχολιάζω χωρίς κακία πάντα
23 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σωστός!
24 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εσενα τι σε ενοχλησε για πες Ματάκι
TK
TASSOS karipidis
07 Οκτωβρίου, 2018
αυτη οταν ειχε πρωτομπει στο σαιτ εγραφε δε δεχομαι γερους, χοντρους, αναπηρους, κοντους, κλπ. ηθελε να την πληρωνουν μονο μοντελα αντρες για να τη γαμανε. ειχε βγει και ειχε κραξει καποιον απο δω επειδη ηταν ηλικιωμενος και εναν αλλον γιατι ειχε περιττα κιλα και μικρο πουλι. αντιεπαγγελματιας και κωλοχαρακτηρας, σαπια τελειως
22 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3