Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η πληθωρα κριτικων στο σαϊτ με ειχε προιδεασει για το τι περιμενα απο την Ελενα .
Σε προσφατο επαγγελματικο μου ταξιδιτον Ιουλιο στη αμαρτωλη Αθηνα μολις βρηκα την ευκαιρια καλεσα στο γραφειο της και εκλεισα ραντεβου στο ξενοδοχειο μου
Οι πολλες κριτικες δεν αφηνουν περιθωρια περαιτερω αναπτυξης. Τα εχουν πει ολα δηλαδη οι προηγουμενοι.
Γνωριζοντας βεβαια οτι τα γουστα ειναι και υποκειμενικα πρεπει να πω γιατι της το χρωσταω οτι η κοπελα ειναι VFM . Γοητευτικη, ομορφη , σεξυ , δεν σε βλεπει σαν υποχρεωση (ξεπετα κοινως) τα δινει ολα για να σε ικανοποιησει . Ηρθε στην ωρα της , ειναι ξυπνια, ειναι πολυ καλη στο να σε χαλαρωσει , αξιζει να μιλας μαζι τη και στο κρεβατι ειναι πυραυλος ‘η μαλλον σε κανει πυραυλο με τη μια. Προσφερθηκε να καλυψει ολη την ωρα με δευτερο γυρο η με μασαζ αλλα αρνηθκα λογω κουρασης (αν ειναι δυνατον)
Αξιζε το ραντεβου μαζι της θα την ξανακαλεσω μολις κατεβω παλι Αθηνα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Διαγραμμένο μέλος 128496
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
884
Πόντοι:
326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 batsos, mixaliss, anoixtiri και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 16
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2018
Πλακα εχετε !! Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Ρε παιδια χαλαρωστε λιγο
Αυτα ειναι γουστα
σε αλλους αρεσει σε αλλους οχι
εμενα μ’αρεσε και πολυ μαλιστα
Ολα τα σχολια ειναι ευπροσδεκτα παντως αλλα περι ορεξεως κολοκυθοπιτα στο τελος
(δεν ειμαι απο χωριο, απο σπηλια βγηκα και πηρα την πρωτη που βρηκα μπροστα μου ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης)
06 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πριν 4 μηνες . Απο τοτε αλλαξαν πολλα , μαζι με την διακοπη της συνεργασιας μου με την σιρινα

Εχεις χασει πολλα επεισοδια , γι αυτο να εισαι ποιο φειδωλος στα λεγομενα σου . Εκτος και αν σε εχει κυριευσει το αγχος να γραψεις κατι σ αυτην την κριτικη ...

Αληθεια που ησουν σε αλλες παρομοιες ?
06 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δε γυρίζει όλο το site γύρω από εσένα μανδαμ. Έτυχε να δω αυτή την κριτική και σχολίασα τη βαθμολογία. Δεν είπα και κάτι αρνητικό για εσένα. Ούτε έχω διαβάσει όλες τις κριτικές σου. Είμαι σίγουρος πως ότι κάνεις το κάνεις καλά και δικαίως έχεις θετικότατες κριτικές. Αλλά πρόβλημα με τα μάτια μου δεν έχω, το έχω τσεκάρει. Παρόμοιο σχόλιο έχω κάνει και σε άλλες κριτικές για άλλες κοπέλες. Είναι άδικο να μπαίνουν 8 σε κορμιά κροτίδες και ίδια βαθμολογία ή υψηλότερη σε μπαλότσες (δεν εννοώ εσένα).
07 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παμε για αλλα . Μην κανουμε δυσκολη την ζωη μας

Καλο βραδυ Ματάκι
07 Αυγούστου, 2018
Αναφερομενη σε σενα φιλε Μallia ... H ιστορια ειναι αμειλικτη και παντα στο τελος δειχνει που ειναι η αληθεια και που το ψεμα Ματάκι
07 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οπως τα λες μαζί σου 1000% και παρακαλώ να μην μου απαντήσει η μανταμίτσα, δεν ειμαι εδώ για ανοίγω διάλογο με τις κοπέλες της δουλειάς.
P
peperoniathens
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 16
1 2