Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 25 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
θα ειμαι συντομος,ξεχάστε ο,τιδήποτε ξερατε Αννες,Μαρίνες,Εύες σαρες μαρες κουκουνάρες κλπ
Μιλάμε για τον απόλυτο μούναρο με κωλάρα αδιανόητη βυζάρες στητές ωραίο πρόσωπο σέρβις τέλειο πίπα τέλεια φτυσίματα στησίματα όλα και ευγενέστατη και πολύ καλό τυπάκι πάνω από όλα.
όταν μπήκε έπαθα ψιλοσοκ,με τις τακουναρες ηταν κοντά στο 1.85 δεν θυμάμαι να έχω συναντήσει κάτι καλύτερο και πιο τσοντοειδές εδώ και 20 χρόνια.
Οι φώτο είναι μεν ακριβείς,αλλά κατώτερες σε σχέση με το τι θα δεις στην πραγματικότητα δηλαδή μια γκόμενα κόλαση από στρηπτιζάδικο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Μέγας
Εγγραφή:
18 Φεβ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
140
Likes:
421
Πόντοι:
3.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimackos, duckyduck, napoleonV1 και 40 άλλα μέλη

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 15
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτό ισχύει φίλε, ο άνθρωπος είναι για το ψυχιατρείο!
25 Φεβρουαρίου, 2018
Παιδιά φαίνεται πολύ δυνατό το μωρό και τρομερό κολάρα !ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Οκ είναι πολλά τα λεφτά αλλά νομίζω αξίζει σαν εμπειρία!
Ας μας πει αυτός που την πήρε παραπάνω πληροφορίες
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
26 Φεβρουαρίου, 2018
Πραγματι φαινεται καυλομουναρος....τα σεβη μου τυπε..Καπέλο
26 Φεβρουαρίου, 2018
gizmo1972, τόσο εσύ, αλλά κι ο palermo είσαστε παλιατσούρες (12+ χρόνια παρουσίας στο φόρουμ) κι έχετε γράψει χιλιόμετρα στο χώρο. Επομένως δεν μπορώ να πάρω τη θέση κανενός, σας εκτιμώ και τους 2, όπως και κάποια άλλα παλιά μέλη με χιλιόμετρα. Έτυχε να ρίξω μια ματιά στην κριτική κι αν δεν είχε πεταχτεί το νιάνιαρο, σιγά μην έμπαινα στον κόπο να σχολιάσω.
Και στο καπάκι πετάχτηκε και δεύτερο.....
Καταρχάς λέγεται μπλοκάρισμα κι όχι πλοκάρισμα, ε μάθε λίγο να γράφεις και μην εκνευρίζεσαι γιατί κάνει κακό.
Το θέμα είναι τέτοια μέλη που και καλά κόπτονται για τα συμφέροντα της τάδε ή του τάδε χαλάνε οι ίδιοι την πιάτσα. Βγάζουν αυθαίρετα συμπεράσματα δίχως να ξέρουν το παρασκήνιο (και σιγά μην τα πω δηλαδή - δεοντολογικοί λόγοι - άλλοι τα βγάζουν στη φόρα).
Δεν με ενδιαφέρει αρκετά ασχολήθηκα, ας τους μαζέψουν οι ενδιαφερόμενοι/ες, εγώ κρέμασα τα παπούτσια και θα παίξω όπου αλλού θέλω ποδόσφαιρο. Θα αφήσω ασχολίαστα φυσικά το θέμα του κόστους είτε της καθαριότητας, (τα έχω γράψει αλλού), ας πιστεύουν ό,τι νομίζουν.
Κλείνοντας την παρέμβασή μου, ευτυχώς που λειτούργησαν κάποιοι στοιχειώδεις κανόνες τις τελευταίες ημέρες και έπεσε το ανάλογο τσεκούρι σε κάποια μέλη που ενοχλούσαν υπερβολικά. Κι αυτό καλό είναι να μην το ξεχνά η Διαχείρηση γιατί το forum πρέπει να κινείται με κριτικές σχόλια και πόσο μάλλον από άτομα κύρους, ε τα νιάνιαρα κάνουν κι εδώ ζημιά γιατί στο τέλος θα φύγει η παλιά μαγειά και θα μείνουν οι κουκουβάγιες. Φυσικά ένα απλό μέλος είμαι, εξέφρασα την άποψή μου, οι αρμόδιοι κρίνουν κι αποφασίζουν.
N
Ntountaras
27 Φεβρουαρίου, 2018
Πιο νιανιαρο βρε ΗΛΙΘΙΕ? Απο το 2005 ειμαι εδω μεσα. Το παλιο μου nickname υπηρχε μεχρι το 2013, επανηλθα το 2016 με νεο. Ο antisthenis ξερει, ειχαμε μιλησει και με π.μ. για αυτο και αλλα.
Πηγαινε βαρα κανα μπαφο να ξελαμπικαρεις λιγο...
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 15
1 2