Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η συγκεκριμένη κοπέλα ήταν απωθημένο μου και οταν είδα οτι πηγε σε γραφείο, εκανα το παν να την συναντήσω οπως και εγινε.
Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα για Παρασκευή βραδυ, μιας και πρωι που ηθελα δεν μπορούσε λογο μετακόμισεις που θα εκανε σ/κ.
Ηρθε στην ωρα της απλα ντυμένη χωρις να ειναι κατι το ιδιαίτερο, σίγουρα δεν ηταν αυτο που περίμενα, δηλαδή να εχει τον αέρα της γυναικας και την λάμψη που φαίνονταν στης φωτογραφίες.
Αφου συστήθηκαμε γδύνεται και παει για ντουζακι,αφου τελείωσε ηρθε στο κρεβατι,πεταει την πετσέτα και ερχετε διπλα μου στο πολύ 'χαλαρό', της λεω ψιθυριστά...θελω να παιξεις μαζι μου και λεει..."τι θες να σου κανω", τρώω το πρώτο σκάλωμα παω να την αγκαλιάσω και να την φιλησω...χαλαρά παλι, την ρωτάω εχεις καποιο θέμα και μου λεει..."οχι αλλά δεν το εχω με τα φιλιά", εκει λεω την φαγαμε την φόλα, απο κει και περα δεν ειχα κεφι για πολλά πράγματα, μου εκανε μια αξιόλογη πίπα, περιποιηθηκα το μουνι της (πεντακαθαρο) που έδειξε οτι το γουστάρει, 5' καβάλημα και τέλος.
Στον δευτερο γυρω μια απο τα ίδια, μιας και είχα κλείσει για 2 ωρες.

Στην δικη μου περίπτωση αποδείχτηκε άνθρακας ο θησαυρός, δεν ξερω τη έφταιξε αλά πέταξα 290 € χωρις να παρω κάτι, αν στο προφιλ της έγραφε οτι δεν δινει φιλιά (αφου τα εδινε με το στανιο)θα τα γλύτωνα και ειναι η δεύτερη φορά που γίνετε αυτη η γκελα απο το συγκεκριμένο γραφειο!

Να είστε καλά και να γαματε...καλύτερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 01, 2017
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
290€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
maniouel
Μέγας
Εγγραφή:
12 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.060
Πόντοι:
3.910
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, Jim25jim, PEODAS και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 18
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Οκτωβρίου, 2017
Δε θα μπω στην διαδικασία της υγιεινής (αυτες που με εχουν συναντηση...ξερουν) αλα στο γεγονός οτι στο προφιλ της λεει τα φιλια σαν προσφερόμενη υπηρεσία πραγμα που πρεπει να παρέχετε (ιδικά στο ποσο που καταβαλετε), σίγουρα δεν ειναι ολες για ολους, αλα πρεπει να τηρούνται τα αναγραφόμενα...
Το να περασεις καλά δεν ειναι ποτε δεδομενο, η επιλογη ομως γινετε με βάσει το προγραμα και της εμφανισεις της κοπέλας, αν κατι απο τα δυο δεν ειναι αληθείς τοτε υπάρχει θεμα.
05 Οκτωβρίου, 2017
Καθήστε ρε Μάγκες και ωραία μου κυρία... αλλά εγώ ξέρω ότι σε αυτές τις περιπτώσεις μιλάμε ίσα και σταράτα!
Αν υπάρχει πρόβλημα να προσφέρεις τις υπηρεσίες σε κάποιον για κάποιο λόγο του το λες (κύριε βρωμας, δεν μ αρεσεις, δεν νιωθω ανετα) και φεύγεις. Όχι κάνουμε ό,τι μας βολεύει, τσεπωνουμε τα 290€ και μετα αφήνουμε και υπονοούμενα.
1000 δίκια στο παλικάρι! Εντελώς αντιεπαγγελματική συμπεριφορά που συναντάται συχνά σε κριτικές!
05 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι!Καπέλο
05 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
06 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

να γουσταρει τι? γαμπρο της πηγαν ρε φιλε? πληρωσε ο ανθρωπος! Εσενα σε γουσταρουν οι πουτανες δλδ και σε φιλανε ετσι και αλλιως?
07 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εισαι ετη φωτος μακρυα απο το τι εγινε σ αυτο το ραντεβου για να εκφερεις αποψη .... ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙΣ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΜΕΝΑ

Επιπλεον να εισαι σιγουρος εχω αφησει πολλα 290νταρια πισω... και ζητησα να με αλλαξουν με αλλη κοπελλα ...Συγκρατησου λιγο...
(Updated: 22 Οκτωβρίου, 2017) 10 Οκτωβρίου, 2017
manuiouel προσπαθώ να σε καταλάβω πώς ένοιωσες, αλλά σχετικά με το θέμα των φιλιών (γλωσσόφιλα ποτέ δεν έχω κάνει - δεν τα θέλω) καλό θα ήταν να θυμηθείς τη Julia Roberts στο Pretty Woman => τα κάνω όλα εκτός από φιλιά στο στόμα....
Βέβαια το γραφείο αναφέρει φιλιά στο πρόγραμμα, καλό πάντως θα ήταν κατά τη γνώμη μου να το αφαιρέσει γιατί είναι σχετικά θολό τοπίο.
Όποτε λοιπόν με γαργαλήσει κι εμένα να φιλήσω κάποια κόβω τις αντιδράσεις εκ των προτέρων για να μην πάρω κόκκινη κάρτα και ξενερώσω εντελώς.....
Δε λειτουργούν όλες οι κοπέλες με όλους μας το ίδιο. Για έλα στη θέση μου, τι θα έκανες όταν η Σελίνα (γιαυτό την έβγαλα σέλινο) μου είπε => δεν ακουμπάμε εκεί που βάζουμε προφυλακτικό Κουλ
Την είχα πάρει λίγο αγκαλιά, μπας και χαλαρώσει (τα προκαταρκτικά με άλλα λόγια) και της είπα να με φιλήσει στο στήθος (είχα ενημερώσει ότι θα ξοδέψω τουλάχιστον 5 λεπτά για φρεσκάρισμα γιατί είμαι και ιδιότροπος).....
Και παρόλα αυτά πήρα κίτρινη κάρτα.....
Άλλες κοπέλες (του τοπικού συνεργείου) ναι με έχουν φιλήσει.......
Κι όχι μόνο φιλιά, αλλά να χύνουν και να τους βάζω και δάχτυλο στη σουφρίτσα (εκείνη η Ντάρια πριν χρόνια άστα δυναμίτης)...
Έτσι είναι αυτά αγαπητέ, θα μου επιτρέψεις να παρατηρήσω ότι αφού δεν υπήρχε εξαρχής έστω μια τυπική χημεία, θα έπρεπε το "ποδόσφαιρο" να σταματούσε στο 1ο ημίχρονο με ευγενικό τρόπο.
N
Ntountaras
12 Οκτωβρίου, 2017
Φίλε μου το οτι σου συμβαινει δευτερη φορα πρεπει να σε προβληματίσει . Οι κοπέλες λες να λενε η μια στην αλλη αυτόν δεν τον Φιλαμε ; Μπαααα
18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 18
1 2