Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 189 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η συνάντηση με το Μαράκι ήταν πριν λίγες μέρες,η ημερομηνία είναι ενδεικτική.Την πρώτη φορά είχα περάσει άψογα και το έγραψα,έτσι λοιπόν αποφάσισα να την επισκεφτώ ξανά σε σχετικά σύντομο χρονικό διάστημα για τα δεδομένα του ΜΠΑΡΟΥΧΟΥ....!Η αλήθεια είναι πως η εμπειρία αυτή όπως και η πρώτη ήταν άψογη και γι'αυτό θέλω να την μοιραστώ μαζί σας ξανά...
Σαββατοκύριακο λοιπόν και σχετικά ήσυχα τα πράγματα τις πρωινές ώρες αφού όσοι κλείνουν ραντεβού το βάζουν το βραδάκι...Μηνυματάκι στη Μαρία και ραντεβουδάκι για νωρίς το πρωί κατά τις 11!Αφού έφτασα στο ξενοδοχείο έκανα το ντουζ μου και την περίμενα χαλαρά...
Ήρθε μετά από λίγο αρκετά σέξυ ντυμένη...Με ένα λευκό φόρεμα μινι,πολύ εντυπωσιακό όπως και το σετ εσωρούχων που φορούσε που ήταν σκέτη τρέλα....!
Γδύθηκε λοιπόν σιγά σιγά ενώ κουβεντιάζαμε,φρεσκαρίστηκε και με ναζιάρικο τρόπο ήρθε δίπλα μου για να ξεκινήσουμε....Γλωσσόφιλα αρκετά για αρχή και τριψίματα με τα κορμιά μας.Πραγματικά το στήθος της είναι έργο τέχνης και στη αφή αλλά και στο να παίζεις μαζί του...Κάτι που της ζήτησα να κάνω...Έτσι λοιπόν έκανε ένα πέρασμα με τα στήθη της στην ευαίσθητη περιοχή...Μικρή διακοπή για να την περιποιηθώ και εγώ λίγο...Πεντακάθαρο και μοσχομυριστό το "γατάκι" της Μαρίας...Αρκετή ώρα έπαιξα μαζί του με άψογη συμμετοχή από μέρους της με αληθοφανείς εκφράσεις στο πρόσωπο της...!
Ξάπλωσα λίγο και ξεκίνησε το στοματικό της.Πολύ καλό με άριστη τεχνική και με περιποίηση στην ευρύτερη περιοχή αλλά και πλούσιο καραμέλωμα στα @@@κια!Το στοματικό της είναι απ΄τα κορυφαία...Εκεί κάπου ήρθε και το τέλος του πρώτου γύρου...
Κουβεντούλα για λίγο και μπανάκι και οι δύο.Επιστροφή στο κρεβάτι και συζήτηση λίγο ακόμη μέχρι να ξεκινήσουμε το δεύτερο μέρος των προκαταρκτικών....
Φιλιά αρκετά εξερευνώντας κάθε σημείο του σώματος της...Εν το μεταξύ δε γνωρίζω αν φορούσε ένα πολύ ωραίο γλυκό και συγχρόνως διακριτικό άρωμα το οποίο δε σταματάς να το μυρίζεις...Πάντως μύριζε υπέροχα!
Στοματικό και πάλι,γύρισμα σε 69 για λίγα λεπτά και πέρασμα του προφυλακτικού για έναρξη στο σεξ!
Πρώτη στάση με τη Μαρία στα τέσσερα.Πραγματικά είναι κορυφή το στήσιμό της εδώ...Το σώμα της είναι τρέλα να το κοιτάζεις στον καθρέφτη στημένο...Μερικά λεπτά πέρασαν έτσι μεχρι να γυρίσουμε λίγο στα πλάγια για λίγα λεπτά.Μικρή παύση για φιλιά και τριψίματα και συνέχεια σε ιεραποστολικό όπου με πιο δυνατούς ρυθμούς ένιωθα το τέλος να πλησιάζει...Έτσι αφαίρεσα το προφυλακτικό και "ψέκασα" το στήθος της το οποίο είχε μπει στόχος απ΄την αρχή!
Καθίσαμε λίγο και μιλήσαμε σε φιλικό κλίμα,μέχρι να κάνουμε ντουζάκι και να αποχωρήσουμε παρέα για το ισόγειο του ξενοδοχείου.
Σε όλη τη διάρκεια του σεξ η συμμετοχή της Μαρίας τόσο στην πρώτη συνάντηση όσο και σε αυτή ήταν σε άψογα επίπεδα.Αληθοφανείς εκφράσεις και ψιθυριστά λόγια όλο καύλα για να ανεβαίνει το ηθικό του παρτενέρ της...!
Πιστεύω πως η Μαρία είναι απ'τις top αυτή τη στιγμή και πως προσαρμόζεται με τον παρτενερ της όπως επιθυμεί εκείνος το οποίο είναι και το σημαντικό της υπόθεσης!
Αυτά για την εμπειρία μου με την Μαρία,τώρα κάποιοι μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, n.smirni76 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 14
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουνίου, 2017
Ως ανεξάρτητη ούτε έκανε ούτε κάνει anal. Όποιος θέλει "υπηρεσίες του κώλου" ας πάει αλλού Ναι!Ναι!Ναι!
07 Ιουνίου, 2017
Eγω να προσθεσω ΜΑΡΙΑ Η ΚΟΥΤΟΠΟΝΗΡΗ!!!!!!!!! Ανεβασε λέει την τιμή γιατι ειχε 10-11 ραντεβου την μερα.Ασ εκανε τοτε ΄μονο δίωρα στα 100 η 75 ευρω 1 1/2 ωρες.Πέσαν τότε πάνω της οι γνωστόι άγνωστοι και ξαφνικα το 50 αντι να γίνει 60 η 70 έγινε 80.
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ εγω ειπα οτι ειναι μετρίου αναστήματος αδυνατη.ΚΑΙ όταν βλεπω κριτικές του 9 και του 10 σωμα προσωπο απλα γελαω.
ΣΊΓΟΥΡΑ ΣΤΑ 50 ηταν το απολυτο VFM αν κανεις και την σιγκριση με ότι κυκλοφορει στα 50.
ΤΩΡΑ πλεον οχι.
M
moras123
07 Ιουνίου, 2017
Φίλε την είπες την άποψή σου μία, την είπες δύο, το κούρασες το θέμα...
08 Ιουνίου, 2017
Ε ναι!Για μένα είναι σουπερ τώρα ο καθένας μπορεί να έχει ότι άποψη θέλει..!
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 14
1 2