Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 235 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Είπα να γραψω και εγω μια κριτική.
Η συννενόηση ήταν πολύ καλή με την κοπέλα. Έστειλα μηνυμα και έκανε αναπάντητη μετά απο λίγο, καθότι ήταν σε ραντεβού.
Ευγενική και άνετη. Πήγα νωρίτερα να φρεσκαριστω΄,μιάς και ήμουν στη δουλειά. Έστειλα μνμ τον αριθμό του δωματίου. Δεν άργησε να χτυπήσει την πόρτα.
Ανοίγω.... λεω μπα πρεπει να ειναι η καθαρίστρια ! αλλά δεν.... Το μαλλι λιγδέ πιασμένο πρόχειρα.Από πρόσωπο μηδέν. Γδύθηκε να πάει για ντους..... άκολη , βυζι ψιλοπεσμένο . Όχι πολύ του γούστου μου.
Τεσπα παμε στο ντους μαζι λιγο μπαλαμουτ και πεφτει στα γονατα. Όχι άσχημα. Λογω στενότητας του θαλάμου προτείνω να παμε στο κρεβατι.Με πιάνει σε κάτι γλωσσόφιλα που είναι Ο.Κ. Προχωρώ σε γυάλισμα της περιοχής του αιδοιου, όπου απουσιάζανε οσμές και φαινόταν μακροσκοπικά υγιές. Έδειχνε να το απολαμβάνει. Γυρισαμε 69 όπου γυαλίσαμε τις επίμαχες περιοχές ο ένας του άλλου.
Αφού η κορασίδα τον έκανε λαμπίκο , την έβαλα να καθησει και πάνω.Όταν κάποια στιγμη όντας εγώ ανάσκελα, άρχισα να ανεβοκατεβαίνω σαν μπιστόνι η μικρη ανταποκρίθηκε με φωνές αρκετά αληθοφανείς. Βαρέθηκα να αλλάξω και μετά απο λίγο την κάλεσα να πιει τους χυμούς μου , όπου και το έκανε χωρίς κιχ. Αφού τον στράγγιξε τα έφτυσε μεσα στο προφυλακτικό και πηγε για ντουζακι.
Στον 2ο γυρο ξεκινησαμε πάλι με περιποίηση της περιοχής. Ντιπθροουτ προσπαθει αλλά δεν... δεν το ξερει και με ποναγε.
Η ανόρθωση ήρθε σχετικά γρηγορα . Προσπάοησα για 2ο φινάλε αλλά δεν με εμπνέει για πιο πολλά.Δεν έχει τίποτα να σε τραβαει να θες να γαμάς καλά. Αντιθέτως ένιωσα σκαφτιάς και μετά απο λίγο απλά σταματησα. Της ειπα ότι δεν ειναι η μερα μου και έδωσα τελος.
Η κοπέλα έχει διάθεση αλλά δεν έχει τα εμφανισιακά προσόντα.Είναι κάτω του μέτριου. Τα 80 είναι πολλά.Νομίζω ότι με 100 υπάρχουν επιλογές υπηρεσιών και εξ. εμφάνισης.
Ό κόλος δεν είναι για μένα το παν.Αν όμως πετυχει ... τύφλα ναχει το μουνί.
Η συγκεκριμένη δεν δίνει, αλλά λίγο δάχτυλο δέχεται.Το σχήμα όμως του πισινού της έτσι και αλλιώς δεν λέει.
Πολά είπα, αντε γειά ! Τα ξαναλέμε μάγκες.


Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 12, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
yanakis
Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
86
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΓΙΩΡΓΟΣ(11), lilas7, Noah_1 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

22 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιανουαρίου, 2017
Καλημέρα σας
Μια χαρά η κοπέλα, μια χαρά είναι, και το παλεύει να σε ικανοποιήσει. Αν πας για εμφάνιση καλλιστείων που να κάνει μπαμ να ξέρεις ότι εννιά στα δέκα ψώνισες έπιπλο.
Τα καλίτερα μου γαμίσια τα έκανα με δεύτερες γκόμενες που δεν λέγαν πολλά στην εμφάνιση αλλά αναπλήρωναν στην απόδοση.
Την Αννούλα την συνάντησα μια φορά μόνον και την έχω στο μυαλό μου συνέχεια αφού μου χάρισε κάτι φανταστικά δίωρα που προσπαθώ να βρω κενό και χρήμα για να την δω ξανά και ξανά.
Και κορμί λαμπάδα είναι και βυζάκια άπαιχτα διαθέτει και κωλαράκι κουκλί έχει. Μα το κυριότερο είναι η διάθεση της που δεν την έχω βρει πουθενά. Επιπλέον είναι πανέξυπνη και καλιεργημένη, ακόμα και το Κυπριακό μπορείς να συζητήσεις μαζί της.
Στο έργο δεν χαζεύει δεν σου τρώει χρόνο με κουβέντα σε ακολουθεί σε όποιο δρόμο χαράξεις εσύ. Θες μπανγκα μπάνγκα το έχεις, θες κουβεντούλα την απολαμβάνεις. Η συνουσία δεν είναι μόνον σπρώξιμο είναι και επικοινωνία. Τι να την κάνω την μουνάρα που γαμεί με το βιβλιαράκι οδηγιών. Χίλιες φορές να με κάνει να νοιώσω ότι είναι η κοπέλα μου που με περίμενε να γυρίσω σπίτι και πέφτει στην αγκαλιά μου για να νοιώσουμε και οι δυό μας την απόλαυση του έρωτα.
Ε ρε καψούρα που με έπιασε
08 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι, απο τα γραφόμενα σου δείχνεις τι τύπος ειςαι. Αγενής Χμμμ;, καβαλημένος Χμμμ;, μνησίκακος Χμμμ; Μπορει ομως και να μην ειςαι και απλα να είχες εκείνο το mood την ημέρα του ραντεβου.
Δεκτό οτι η εμφανιση δεν ηταν η σωστή αν ομως δεν καταλαβαίνεις οτι το βγάζεις με τροπο απαξιωτικό τοτε ειςαι Μαλακία
Εκει ειναι η ένσταση. Ενας αξιολογητής με ελάχιστη ως σημερα τουλαχιςτον συνεισφορά δυστυχώς αρνητικων review γράφει μια κριτικη με ύφος προσβλητικό.. Αςφαλως με τις κριτικες ενημερωνόμαστε και ενδεχομένως όσες εργαζόμενες διαβάζουν, μαθαίνουν και βελτιώνονται προς όφελος όλων.
Αναρωτιέμαι αν της είπες τη γνώμη για την εμφανιση της τουλαχιςτον στο τέλος της συνάντησης.
08 Ιανουαρίου, 2017
συμφωνω για το εμφανιση καθαριστριας
08 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κακία? που την είδες? είπα ότι είναι βρώμικη ? όχι. Τουναντίον τόνισα ότι όυτε μυριζε και όλα καλά.είπα ότι έιχε διάθεση, έδωσα σχεδον άριστα στην συμμετοχή. Τώρα το ότι είναι όμορφη ή όχι είναι καθαρά υποκειμενικό.Εσένα σου αρεσει έμενα πάλι όχι. Γουστα ειναι αυτα!Τυχγανει να έχω καλύτερο γούστο.Αυτα γραψε εσυ οτι θελεις . όταν δεις στο μελλον δικη μου κριτικη μην την διαβασεις.
08 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι είναι αυτά που λες?Χμμμ; Κεφάλι σε τοίχο!ΜαλακίαΜαλακίαεισαι λιγο...ε? Χρονια πολλά καλη χρονιά.
(Updated: 26 Ιανουαρίου, 2017) 08 Ιανουαρίου, 2017
Το κοριτσι δεν παιζεται κανει οτι θελεις αρκει να του φερθεις αναλογα ειναι πιπινακι τωρα μαθαινει και μαθαινει γρηγορα δεν θελει αγριαδες θελει τρυφεροτητα το μονο που δεν κανει ειναι κολαρακι να δινει που και αυτο ειναι υπεροχο δεχεται κολοδαχτυλακι που τις αρεσειΈρωταςΈρωτας
K
kikirikou69(1)
09 Ιανουαρίου, 2017
Έντιμη κριτική. Ο φίλος καταχωρείτε στους ειλικρινείς κριτικούς του bou
11 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλημερα και απο μενα
οι καλες κριτικες δεν σχολιαζωνται τοσο πολλυ οσο οι κακες δεν υπαρχει αυτο που ανφερει στην κριτικη του δεν το πιστευω να συναιβει οτι λεει ο yanakis μαλλον κακια βγαζει για καποιο λογο που δεν γνωριζω η κοπελα ειναι πολλυ καλη πολλυ καθαρη και γουσταρει αυτο που κανει για τους λογους που το κανει εκεινη ξερει και δεν με αφορα η αννουλα θα σου μεινει αξεχαστη εαν τη συναντησεις
K
kikirikou69(1)
11 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χμμμ;εσύ τι της είσαι της άννας φίλε? Αν θέλεις να την προωθήσεις πηγαινε στο σχετικό φορουμ.Μας ειπες την γνωμη σου και καταλαβαμε καλά.
Τωρα να απαντάς στις γνωμες των άλλων μεσω της κριτικής ... δεν παιζει. Στο φορουμ Αννα πιπινι προμόταρε όσο θες. Ελπίζω η κριτική που ηταν και αρκετά καλή θα έλεγα, να διορθώσει κάποια κακά στοιχεία και για τους επόμενους .Αυτός είναι ο σκοπός της κριτικής και όχι οι διάφοροι αγαπούληδες να φουσκώνουν των γυναίκων τα μυαλά. Δεν θα σου απαντησω ξανά να ξερεις κικιρικου.
12 Ιανουαρίου, 2017
Κάθε κριτική είναι καθαρά υποκειμενική! Δεν καταλαβαίνω, γιατί αυτή η ανάστατωση; Σίγουρα τα γούστα του καθενός είναι διαφορετικά! Ο συναγωνιστής κατέθεσε τη δική του προσωπική εμπειρία, όπως και οι περισσότεροι εδώ μέσα! Άλλωστε, αυτό επιζητούμε! Δυστυχώς, οι καιροί είναι δύσκολοι και άρα οι κριτικές βοηθούν, ώστε να αποφύγουμε κάποιες περιπτώσεις! Ίσως ήταν μια κακή μέρα της κοπέλας με πολλά ραντεβού! Ίσως δεν υπήρχε χημεία! Το όλο το πακέτο είναι αυτό που ωθεί ώστε να γραφτεί μια εμπεριστατωμένη κριτική! Παρόλα αυτά, καλό θα ήταν να είμαστε πιο προσεκτικοί σε αυτά που γράφουμε! Η εμφάνιση ενός κοριτσιού δεν μπορεί να διαφέρει σε μεγάλο βαθμό! Ξέρει καθένας τι περίπου "παίρνει" ... Σίγουρα όμως η καθαριότητα και το πρόγραμμα είναι εκείνα τα οποία πρέπει να σταθούμε! Να είστε καλά Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
22 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3