Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 5 10
Call-Girls 22469
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση με την Nicole στο χώρο μου.
Συννενόηση πάρα πολύ καλή στα Ελληνικά (μεγάλο πλεονέκτημα) και αργά το βράδυ κατέφθασε ακριβώς στην ώρα της.

Από εμφάνιση το πρόσωπο έχει κάποια ως αρκετή διαφορά με τις φωτό αλλά από κει και πέρα κόλαση. Φορούσε ένα μαύρο δερμάτινο παντελόνι και μία κολλητή μπλούζα που τόνιζε τις καμπύλες της και ειδικά την απίστευτη πεταχτή κωλάρα της. Στήθος φυσικό 2,5-3 πολύ καλό.

Για όσους θέλουν μοντελέ καταστάσεις και πιπίνια καλύτερα να μην πάνε, αλλά εγώ επειδή είμαι του ρητού ότι «γυναίκα χωρίς καμπύλες είναι παντελόνι χωρίς τσέπες δηλαδή δεν ξέρεις που να βάλεις τα χέρια σου», ξετρελάθηκα με την θέα της τουρλωτής κωλάρας της.

Χαμογελαστή, πολύ καθαρή, με καλό social time στα Ελληνικά, με ρώτησε για τις προτιμήσεις μου στο σέξ και γενικά πληροφορίες για μένα και σιγά σιγά έπεσαν τα πρώτα φιλάκια, ακολούθησε η αποκάλυψη της κωλάρας και μετά από δική μου επιθυμία μία καλή πίπα με προφυλακτικό καθισμένος στην καρέκλα και αυτή γονατιστή. Εισβολή στα τέσσερα με πολύ γρήγορο τρόπο που της άρεσε και λόγω ολιγοήμερης αποχής μετά από σύντομο αλλά δυνατό σφυροκόπημα τελείωσα πιάνοντας την κωλάρα της.

Μπανάκι και οι δύο, κρασάκι και κουβέντα , με ρώτησε αν επιτρέπεται να καπνίσει και έναρξη δεύτερου γύρου με πολύ καλύτερη στύση αυτή την φορά μιας και είχε φύγει όλο το άγχος.
Μετά από πίπα, πρώτη στάση ιεραποστολικά και να μου λέει καβλιάρικα λογάκια που με άναψαν ακόμα περισσότερο, ανελέητο σφυροκόπημα που κόντεψα να την ρίξω έξω από το κρεβάτι γι αυτό και βίαια την τράβηξα ξανά προς το μέρος μου για να συνεχίσω το γαμήσι πράγμα που της άρεσε πολύ, από και σε κάποια φάση σταμάτησε και σπαρταρούσε ολόκληρη, αν έκανε θέατρο είναι πάρα πολύ καλή αλλά νομίζω πρέπει να ήταν πραγματικός οργασμός, έτσι κι αλλιώς δεν έχει σημασία. Γύρισμα στα τέσσερα και εκεί έχασα το φως μου με την κωλάρα της. Ευχαριστήθηκα να ρίχνω σφαλιάρες, να τον χουφτώνω και να μου λέει διάφορα κολακευτικά για το μέγεθος που δεν με άφησαν να αντέξω για πολλή ώρα και δεύτερο τελείωμα στα τέσσερα όπου δεν με άφησε να βγω αμέσως ήθελε να τον ξεζουμίσει τον πούτσο.
Λήξη συνάντησης με ένα χαμόγελο στο πρόσωπο μου και αποχαιρετισμός με χούφτωμα στην κωλάρα της.
Στα 130-150 ευρώ την ώρα νομίζω θα ήταν το καλύτερο VFM.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
baby-cool
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
287
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Ιανουάριος, old boy και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 16
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μάλλον ο αέρας της συμπρωτεύουσας της πήρε τα μυαλά. Καπέλο
15 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μάλλον έχεις πολύ καιρό να την δείς px75 γιατί την σιλικόνη την έχει βγάλει
15 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

όλοι εσείς οι Αθηναίοι που κράζετε για τα 200 ευρώ μιλάτε εκ του ασφαλούς με 50 city tour και δεν ξέρω πόσα call girls την ίδια ώρα που Θεσσαλονίκη υπήρχαν 3 επιλογές
15 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλα το θεατρο δεν το πηρες χαμπάρι, την ομιλια του νταλικιέρη με τσιχλα ούτε αλλά την τριχα την μαύρη τη γοριλίσια δεν την ειδες ?
Τι διάολο με τα φωτα σβηστά γαμάτε στη Θεσσαλονικη?
15 Οκτωβρίου, 2016
RyanAir 30ευρω πηγαινε ελα + 80 με 100 τα ποιο αξιόλογα κοριτσια την ωρα + 30 ευρω να φας να πιεις συνολο 160ευρω στο χειροτερο σεναριο. Γλώσσα Ασε που θα κανεις και την βολτουλα σου αεροπορικος, θα δεις και την βρωμοαθηνα μας και εχεις και περισσοτερες επιλογες. Μεγάλο χαμόγελο
Αστιεύομαι φιλικά συναγωνιστή...απλά θεωρω πως δινουμε πολυ μεγαλη αξια σε αυτα τα κοριτσια δινοντας τους 200ευρω την ωρα Θυμός
Φυσικα εσυ οριζεις την τσεπη σου. Ματάκι
Καλη συνεχεια να εχεις.
17 Οκτωβρίου, 2016
Ρε φιλε πληρωσες 200 ευρω για τη νικολ!! Την εχουμε πηδηξει ολοι στην αθηνα με 40-50 ευρω.. κριμα πραγματικα
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 16
1 2