Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κοιταγα τις φωτο απο γκλαμουρ κ αποφασισα να παω κασκαντεριλικι στη Βραζιλιανα . Πηγα πολυ επιφυλακτικος καθοτι ειχα κανει κασκαντεριλικια με Μιλα και Βικτορια που ειχαν πολυ παραποιημενες φωτο και τις εκραξα στις κριτικες , ασε που φοβομαι λατινες λογω οτι το παρακανουν με τις πλαστικες .

Σωματαρα και ΠΡΟΣΩΠΑΡΑ , οποιος τη δει ας με κραξει αν δεν ειναι οπως τα λεω . Στις περιγραφες κοιταω να ειμαι ακριβης οσο γινεται και δε μοιραζω για πλακα βαθμους στην εμφανιση . Προσωπο που δε γινεται να ξεχασεις γλυκο πολυ κ σεξι με ολολευκα δοντια που το τονιζουν οταν χαμογελαει ετει πραιτερω .

Σωμα με πιασιματα χωρις περιττα κιλα , καμια σχεση με βενεζουελανικους κωλους που φοβομουνα , δεν εχει λεπτο κωλαρακι αλλα χυμωδης τοσο οπως ολο το κορμι ( λεπτη μεση επισης ) , αγυμναστη βεβαια αλλα κορμαρα με καμπυλες να χουφτωνεις . 21 ετων ειναι απο Σαο Παολο , 3.5αρια βυζια σιλικονουχα μαλακα σχετικα στην αφη και υπεροχα ακρα . Δεν εβαλε τζελ , κλειστο μουνακι με ωραια αισθηση δε χορταινα να γλειφω

Στα μειον δε δινει γλωσσοφιλα ( γενικα δε ζηταω αλλα μου το βγαλε γιατι εχει ΠΡΟΣΩΠΑΡΑ πολυ γλυκια κ σεξι ) , μου βαλε κοφτη με το δαχτυλο στο κωλο αν και επαιξα επιφανειακα στην αρχη , επικοινωνια πολυ δυσκολη ( αν κ ευγενικη κ εχει καλη διαθεση ) ξερει λιγα αγγλικα οποτε επαιξε translator και δε δινει κωλο ( ουτε με δωρακι επιπλεον ) . Ηταν Βερολινο πιο πριν μου πε και τωρα Αθηνα πρωτη φορα , ηρθε με ενα καλοκαιρινο φορεματακι αερινο ασπρο-μπλε αποχρωσεων . Επισης στα μειον να προσθεσω οτι πιπωνει με καποτα χωρις να περναει απο μπαλες ( αν και δε το ζητησα κ γω ) αν και η πιπα της ειναι βαθια και σε καβλωνει το βλεμμα της που σε καρφωνει

Ειδικα προσωπο σκεφτομουνα καμια αλογομουρα θα ναι και επαθα πλακα . Στο σεξακι ακολουθει παντου δεν ειναι της πρωτοβουλιας αλλα κοφτες δε βαζει κ αντεχει , την αλλαξα πολλες στασεις κ την επαιξα δυνατα ειδικα 2ο γυρο , στα στησιματα δε κλεβει επισης . Φορουσε τα ιδια εσωρουχα victoria secret που φοραει στη 4η φωτο οριζοντια τερμα δεξια στη 1η σειρα στο προφιλ της στο σαητ του glamour

Αν θα τη ξαναδω ? ναι αλλη μια φορα γιατι ειναι μουναρα και εμφανισιακα μ αρεσε πολυ , απο την αλλη ομως για 1 ωρα γιατι ηταν πολυ κουραστικη η επικοινωνια , ειδικα αν παει καποιος για μεγαλο ραντεβου

Αυτα μαγκες μου , καλη συνεχεια σε ολους . Α τουτ αλλερ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 15, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
maradona7
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
142
Likes:
11.339
Πόντοι:
24.571
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Score73, THV, Yatoputso και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 18
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 18
1 2