Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 12 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
here's one I fucked earlier...

συνενόηση με την Αλεξάνδρα ΑΨΟΓΗ...
χοτέλι, μπανάκι, αναμονή, ελαφρό χτύπημα στην πόρτα, ανοίγω και...
βλέπω ένα 24χρονο το πολύ πιπινακι της διπλανής πόρτας, τσαχπίνικο, λεπτούλι ντυμένο στα μάυρα με ωραίες φούξια γοβίτσες και περιποιημένα δάχτυλα των ποδιών και των χεριών... όπως στις φωτό ακριβώς. Και τότε ανάβει ένα λαμπάκι στον εγκέφαλο... κάπου την έχω ξαναδεί... μα που μα που....
και μου΄ρχεται... οι μασαζόβιοι θα καταλάβουν για ποιά πρόκειται... Βίκυ απο Φερών 19 και αργότερα Πατησίων 286....
Το συναίσθημα είναι ανάμικτο γιατί υπάρχει σαφώς η απογοήτευση ότι ΔΕΝ θα γαμήσω ένα καινούργιο μουνί.... αλλά απο την άλλη χαίρομαι που ξαναβρίσκω μια παλιά μου γνωστή και η οικειότητα που ένοιωσα μου έδωσε άλλα φτερά στο τεστάρισμα των υπηρεσιών της....
το κοριτσάκι δεν είναι κανά μοντέλο... αλλά αλλά ΑΛΛΑ στο ΣΕΡΒΙΣ τα σπάει.... δεν υπήρξε εκατοστό του κορμιού μου που να μην πέρασε η γλώσσα της, και όταν λέω παντού εννοώ παντού... η πίπα 7/10 ανεκτή στο γαμήσι με πρωτοβουλίες, δυναμικές σχεδόν αθλητικές με καλά ανοίγματα... στην πίσω πόρτα πήρε έπαινο αφού σε παραλλαγή ιεραποστολικής στάσης με το ένα πόδι στον ώμο και το άλλο κάτω, και το καυλί καρφωμένο στον κώλο να την σφυροκοπά ανελέητα... κι αυτή παίζοντας την κλειτορίδα της με το ένα χέρι και χαστουκίζοντας το κωλομέρι μου με το άλλο, ούρλιαζε πιό δυνατά καριόλη θέλω να χύσω.... ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ... έγιναν και κανα δυό τρία Ass2Mouth... και το τέλος επήλθε μετά από ένα καλό γλυφοκώλι βαθειά μεσα στο λαρύγγι της... χρόνος αγώνα 50 λεπτά... Να σημειώσω πώς δεν με θυμήθηκε και μόνο στο τέλος της είπα ότι έχουμε ξαναπάει μαζί 2-3 χρόνια πιο παλιά... Μου είπε επίσης ότι δεν ήξερε ότι επρόκειτο για τέστ... πράγμα που δεν πιστεύω γιατί όταν της είπα ότι θα πάρει μόνο 100 (50+τα έξτρα) δεν το τσέκαρε με το γραφείο...
Εάν την πετύχετε σε αυτή την διάθεση και εσείς, και όντως κρατήσει αυτές της υψηλές στροφές και στα υπόλοιπα κανονικά ραντεβού της, ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
clonarius
Ανώτερος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
19.495
Πόντοι:
5.946
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, ΨΑΓΜΕΝΟΣ, Μάνος-Λάκης-Μανωλάκης και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 19
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ωχ... αποκαλύψεις....
Κάτσε να σκεφτώ και θα το βρώ...
Αααχ αααχ να ζητήσω την βοήθεια του κοινού;
Αααααχ θα χρησιμοποιήσω το πάσο μου...
Δεν το βρίσκω φιλε Γιωρίκα... μουβαλες δύσκολα...
19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 19
1 2