Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 204 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πριν απο ενα μηνα είχα τρελες καυλες αλλα όχι πολλά χρήματα, ετσι οι μόνες επιλογές που είχα ήταν στην κατηγορία των milf. Κανονίζω με την Μαρίνα. Μόλις ανοιγω την πόρτα αντικρύζω ένα milf με μέτριο πρόσωπο, αλλά σωματάρα. Κατευθείαν με πλακώνει στα γλωσόφιλα και τις έποιανα τον κώλο. Σε ένα λεπτό είχα γίνει τούρμπο, δεν ήθελα και πολύ. Πετάω έξω τον πούτσο μου και τον παίρνει κατευθείαν στο στόμα χωρίς υποδείξεις! Η πίπα της άριστη, υγρή με περιποίση των αρχιδιών. Κατόπιν την βάζω κάτω και αρχίζω το πήδημα, αλλάξαμε μόνο μια σταση cowgirl οπου σε λιγο της έδωσα καυτό γάλα για να ξεδιψάσει. Επειτα συζητήσαμε λιγο (καλή στο social) και μετά την έβαλα κάτω για να την περιποιηθώ. Όπως έχωσα την γλώσσα μου βαθειά στο μουνάκι της, μου ήρθε μια περίεργη γευση. Την έβαλα στα 4 για να πιάνω τον όμορφο κωλο της. Μου ήρθε όμως μια μποχα κωλιλας. Την έβαλα να με τελειώσει με πίπα. Απαράδεκτο για επαγγελματίες να μην προσέχουν την προσωπική τους υγιεινή. Όσο ήταν στο hotel δεν έκανε μπάνιο ούτε πριν, ενδιαμεσα ούτε μετά παρόλο που την προέτρεψα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Π
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, doc_lin, παππους1 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 12
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 12
1 2