Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πάλι μο ( υ ) ναχοφάηδες, ἔ; Χαλάλι σας! Ἔκλεισα μὲ μερικά μηνύματα μέσω Viber λίγο πρίν τὶς 11:30, λίγο ἀφοῦ ἄνοιξε δηλ.τὸ τηλεφωνικό τους κέντρο στό γραφεῖο. Πῆγα στὸ γνωστό ξενοδοχεῖο τοῦ γραφείου, ρώτησα δωμάτιο τὸ ὁποῖο καί ἀνέφερα στὸν ρεσεψιονίστ γιά 1η φορά ἐδῶ καί πολλούς μῆνες, ἀνεβαίνοντας.

Ἐμφάνιση: αὐτό ποὺ βλέπουμε στὶς φωτογραφίες καί τὰ βίντεο τὰ ἐπαγγελματικά της. Λίγες μελανιές στὰ πόδια. Ἤ κάποιοι εἶναι λίγο ἀπότομοι ἤ ἡ κοπέλα μελανιάζει ὅταν τὴν τσιμπᾶ κάποιος, ὅπως συμβαίνει μὲ τὴ μάνα μου. Μ’ἔστειλε κατ’ εὐθεῖαν γιά μπάνιο λέγοντάς μου νά πλυθῶ καλά εἰδάλλως θά μέ ξαναστείλω. Μοῦ συνέστησε ἐπίσης νά βάλω ἕνα ἀπ’τά δύο στοματικά διαλύματα. Διάλεξα τὸ listerine καί ταυτόχρονα ἔκανα μπάνιο. Βγῆκα καί μπῆκε αὐτή νά ξεπλύνη τὸ πρόσωπό της καί τὸ στόμα της μὲ διάλυμα. Μετά ρύθμισε τὸν κλιματισμό γιά νά μήν κρυώσουμε, ἀλλά καί νά μή ζεσταθοῦμε. Πῆρε λίγη ὥρα, ἀλλά ὄχι πολύ μέχρι νά βρῆ τὴ σωστή θερμοκρασία.

Ὑπηρεσίες: Γλωσσόφιλα ἀρκετά καλά, ἀλλά ὄχι τὰ καλύτερα ποὺ ἔχουν δώσει, τουλάχιστον γιά τὰ δικά μου γοῦστα. Μᾶλλον ὅμως δέν εἶναι τό φόρτε της. Γιά τὰ γλωσσόφιλα πότε ἤμασταν ὄρθιοι στὸ δωμάτιο, πότε καθιστοί ἤ ξαπλωτοί στὸ κρεβάτι. Ἐναλλαγή μὲ γλείψιμο πίσω ἀπ’τ’ ἀφτιά της ποὺ τῆς ἀρέσει πολύ. Κάθεται στὸ πλάι τοῦ κρεβατιοῦ καί βγάζει προφυλακτικά καί λιπαντικό γιά νά’μαστε ἕτοιμοι. Τὸ λιπαντικό δέ χρειάσθηκε. Ἤμουν ἀπό πίσω, τὰ δάκτυλά μου ἔπαιζαν μὲ τὸ μουνί της καί τῆς ἔγλειφα τά ἀφτιά. Πῆγε νά βάλη χέρι στὴν πούτσα γιά νά παίξη, ἀλλά τῆς τό’κοψα γιατί θά μέ τέλειωνε στὸ πί καί φί. Παρένθεση: τὸ μουνί εἶναι ξυρισμένο στὰ γεννητικά ὄργανα τὰ ἴδια, ἀλλά ὄχι στὴν κοιλιακή χώρα. Ξαπλώνει γιά νά τῆς γλείψω τὸ μουνί. Ἔμεινα πολλἠ ὥρα ἐκεῖ. Ἄργησε νά πάρη μπρός καί νά μουσκέψη, ἀλλά μούσκεψε γιά τὰ καλά. Τῆς ἀρέσει πολύ καί καυλώνει πολύ. Δέχεται καί δάκτυλα καί ἔβαλα τρία πλήν τοῦ ἀντίχειρα καί τοῦ μικροῦ. Μὲ τὸν ἀντίχειρα καί τὸ μικρό ἔπαιζα μέ τὰ χείλη τῶν γεννητικῶν ὀργάνων ἐνῶ ἔγλειφα. Κατά περιόδους ἔβαζα τὰ δάκτυλα τοῦ ἄλλου χεριοῦ στὸ στόμα της μέχρι τέρμα. Καί αὐτό τῆς ἀρέσει πολύ. Ἀφοῦ τέλειωσα μὲ τὸ γλειφομούνι, ἔβαλα τὸ χέρι μου στὸ στόμα της νά τό πλύνη. Δέν ἄφησε τίποτα. Ἀρνήθηκε ὅμως τὰ γλωσσόφιλα μετά τό γλειφομούνι. Μᾶλλον αὐτό τό φοβᾶται λιγάκι.

Μετά ἦρθε ἡ σειρά μου. Καταπληκτική πίπα, βαθειά, στενή καί σφικτή καί σοῦπερ-παθιάρικη, ἀλλά ἐπειδή θά μέ τέλειωνε στὸ πί καί φί, τὴν καθοδήγησα νά γλείψη τὰ ἀρχίδια. Ὅ,τι καί στὴν πίπα, μὲ τό δεξί χέρι κρατοῦσε τὴν πούτσα, μὲ τό ἀριστερό τ’ἀρχίδια τὰ ὁποῖα περιποιήθηκε μὲ πάθος γιά νά μήν πῶ μὲ μανία. Πολλές φορές τά’βαζε καί τὰ δυό στό στόμα. Τά’φτυσε ἀρκετές φορές ὅπως καί τὴν πούτσα. Δέ θέλει χέρι στὸ κεφάλι γιατί θέλει νά’χη τὸν ἔλεγχο. Ἀφοῦ περιποιήθηκε ἀρκετά τ’ἀρχίδια, ἐπέστρεψε λίγο στὴν πούτσα. Τῆς ζήτησα νά τὴ γαμήσω. Μόνον τότε κοίταξε τὸ ρολόι καί μοῦ λέει: «Δέν ἔχουμε χρόνο.» Τῆς λέω ὅτι δέ θέλω καί πολύ γιά νά χύσω. Συνέχισε γιά λίγο ἀκόμη τὸ αρχιδογλείψιμο καί τὴν πίπα καί περάσαμε στό σέξ. Μέ καβάλησε σάν τρελή σέ ροντέο. Εῑχα ὑπερδιέγερση καί ἄργησα λιγάκι ἀλλά στό τέλος ἔχυσα ἔντονα και μέ διάρκεια καί ξεφορτώθηκα καί τό ἄγχος. Πῆγε στό μπάνιο νά κάνη ντούς στὰ γρήγορα καί νά πλύνη τό πρόσωπό της καί τό στόμα της. Ἀκολούθησα ἐγώ μέ ἀρκετή στύση λόγω ὑπερδιέγερσης. Θά μποροῦσα δεύτερο γύρο κατ' εὐθεῖαν ἀλλά τέλος χρόνου. Ὅσο ντυνόμουν μιλήσαμε περί ἀνέμων καί ὑδάτων καί ἔφυγα μέ 5 καί λεπτά καθυστέρηση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 09, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
hornyasfuck
Ανώτατος
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
25.019
Πόντοι:
12.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Johnny Red2, delipas, TOMCRUISE και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 11
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 11
1 2