Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 7 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση Παρασκευή βραδάκι σε μεγάλο χοτέλι της παραλίας.

Για τα δικά μου γούστα η Ολγα είναι μουνάρα.Όχι απλά καλοδιατηρούμενη αλλά με ένα σώμα από την κορφή μέχρι κάτω πολύ περιποιημένο.Στήθος σιλικονούχο και λίγο σκληρό ίσως και το μοναδικό της αρνητικό για εμένα που είμαι λάτρης του natural.Αλλά σε αποζημειώνει το φοβερό σώμα της,πολύ-πολύ γυμνασμένο χωρίς ίχνος περιτών κιλών αλλά ταυτάχρονα μια γυναικάρα με καμπύλες.Εχει δύο-τρία tatto επίσης.
Στην μάχη αν την περιποιηθείς στο ανταποδίδει και κάνει φοβερό στοματικό(κάνει κάτι τρελά κόλπα με την γλώσσα της και σε φτιάχνει στο λεπτό).Αντέχει σε δυνατό γαμήσι και στήνεται φοβερά,η θέα της κωλάρα της στο πισωκολλητό είναι από άλλο πλανήτη.
Στο social time είναι πολύ ευχάριστη και πρόκειται για μια γυναίκα έμπειρη και κοσμογυρισμένη με ανώτερο επίπεδο μόρφωσης(μιλάει τέσσερις γλώσσες άπταιστα).Θα μου πείτε ρε μεγάλε για τεστ Αγγλικών πήγες ή για να γαμήσεις?Δεν είναι ότι δεν έχετε δίκαιο άλλα βαρέθηκα να πηγαίνω στα σιτιτούρια και οι μόνες λέξεις που ξέρουν(και αυτό με δυσκολία) είναι yes - no - money και μετά για να συννενοηθείς πρέπει να έχεις τελειώσει ανωτατη σχολή παντομίμας.

Γενικά γράφω και βαθμολογώ με θετικότατη διάθεση γιατί μου έβγαλε αυτή η ρωσίδα μια κλάση που είχα καιρό να πετύχω σε σιτιτούρι της πόλης συν ότι ευχαριστήθηκα γαμήσι.

Υ.Γ 1. Δεν ξέρω αν δίνει κώλο(δεν ρώτησα) και δεν έδωσα το +50 για cim(το κρατάω για την άλλη φοράΚουλ)
Υ.Γ 2. Η πιο κοντινή φώτο στην πραγματικότητα για να μην πω ολόιδια είναι η τρίτη κατά σειρά όπως είναι εδώ στο σαιτ που είναι σκυφτή και φοράει μόνο τα μαύρα πέδιλα της.

Καλά να περνάτε μάγκες

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 25, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 12
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 12
1 2