Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 47 10
Hot
Cinema 217169
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
8.0
Ποιότητα προβολής
 
9.0
εχει γινει συνηθεια κ εθισμος το ατραξ....Γλώσσα
μια φοα στις δυο βδομαδες το τιμαω με την παρουσια μου.
σημερα δε, περασα καταπλικτικα.ο χωρος οπως παντα καθαρος , με λιγο κοσμο βεβαια γτ πηγα κατα τις 5 το απογευμα αλλα παντα προθυμο να σου κανει παρεα.
αρχικα πηγα σε μια καμπινα,καθησα λιγο μεσα και εβαλα μια εξαιρετικη τσοντα.2500 περιπου ταινιες...δεν ειναι κ λιγες.
καθολου λιγες μαλλον, και με πολυ καλη ποιοτητα.
αφου βαραθηκα λιγο , ειπα να κανω κατι εξτριμ,κατι που δεν ειχα ξανακανει , επειδη ντρεπομουν και λιγο.
εβγαλα ολα μου τα ρουχα ,βγηκα εξω κ αρχισα να περιφερομαι στους διαδρομους του ατραξ.
αρχικα ενιωθα καπως αβολα αλλα μου αρεσε κιολας. ολοι με κοιταζαν με ματια γεματα καυλα κ λιγουρα.οπου πηγαινα ειχα μονιμως και 2-3 να με κυνηγανε διακριτικα ομως κ χωρις να γινονται ενοχλητικοι.
τελικα, μετα απο 2-3 βολτιτσες μεσα στους διαδρομους επελεξα μια μεγαλη καμπινα με μεγαλο καθισμα σαν κρεβατι.ξαπλωσα και αρχισα να τον παιζω με ανοιχτη την πορτα....
ενα σας λεω, μου πηραν το καλυτερο τσιμπουκι ever ;)

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 03, 2012
tzosxa
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 13
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2012
φιλε μου ειναι χωρος ανοιχτος για ολο τον κοσμο ανεξαρτητως φυλου.
το γεγονος ειναι οτι κατα κυριο λογο το ατραξ τραβαει περισσοτερους αντρες και οχι θηλυκα. καμια φορα παιζει να βρεις κ ζευγαρια , πραγμα που εμενα τουλαχιστον μου εχει τυχει μονο μισα φορα.
συνεπως περνωντας το πεος του καποιος μεσα απο την τρυπουλα του gloryhole πρεπει να ειναι προετοιμασμενος οτι το στοματακι που προκειται να ικανοποιησει μπορει να ειναι και αντρικο...
14 Νοεμβρίου, 2012
Εγω ηθελα να κανω μια ερωτηση ρε παιδια Χμμμ; αυτα τα gloryholes ειναι μονο σε καμπινα; κ αν ναι ο αλλος μπορει να δει ποιος εισαι κτλ ;φαινεσαι; ¨Η απλα στο βαζει στην τρυπα κ περιμενει ; Κ οσον αφορα το προφ ρε παιδια του το δινεις κ το φοραει η του το φορας εσυ; Συγγνωμη αν σας φαινονται οι ερωτησεις ενοχλητητικες-βαρετες..
24 Νοεμβρίου, 2012
ta gloryholes βρισκονται μονο στις καμπινες κ ο φωτισμος ειναι τετοιος ετσι ωστε να μην φαινεται τιποτα απο τον αλλο.
συνηθως αυτοι που γουσταρουν τον ενεργητικο ρολο στο gloryhole περνανε το πεος τους απο την τρυπα κ μετα αρχιζει το παιχνιδι.
γενικα ειναι μερος με καθαρα κ προσεγμενα ατομα απο οτι εχω προσεξει. απο κει και περα ειναι στο χερι του καθενος να επιλεξει να κανει την δουλεια του με καποτα. οσον αφορα το ποιος την βαζει, αλλωτε την βαζει ο ιδιος αλλωτε του την βαζεις εσυ.δεν προκειται να σου πει οχι καποιος ...
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 13
1 2