Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 47 10
Hot
Cinema 217394
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Γενική Εντύπωση
 
6.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
8.0
Ποιότητα προβολής
 
8.0
Καλησπέρα! Πέρασα κι εγώ μια βόλτα από το σινεμά αυτό! Δεν είχα επισκεφτεί ποτέ τσοντοσινεμά γιατί είμαι straight και από κριτικές έχω δει ότι είναι χώροι για gay! Με τα πολλά πήγα από περιέργεια, ήμουν και κοντά κι αν ήμουν τυχερός μπορεί να έβρισκα κανένα ζευγαράκι! Ευγενικός ο τύπος στην υποδοχή,μου εξήγησε τι παίζει! Από ζευγάρια λέει κάτι πάει αλλά σπάνια,κοπέλες μόνες ούτε καν! Πλήρωσα το 10euro και μου έκανε δώρο άλλο ένα εισιτήριο να το χρησιμοποιήσω εντός βδομάδας επειδή πήγα δευτέρα! Μπαίνοντας μέσα γύρισα λίγο το χώρο ο οποίος έχει 2 ορόφους να δω τι παίζει, η κατάσταση τραγική! 4-5 τύποι άνω των 50-60 με το που με είδαν άρχισαν άρχισαν να ακολουθούν σαν ζόμπι! Ανέβηκα πάνω και ευτυχώς εντόπισα γρήγορα την καμπίνα που κλειδώνει και δεν έχει gloryholes και μαλακίες!! Κλειδώθηκα μέσα λοιπόν για να ηρεμήσω, μεγάλη ποικιλία από ταινίες και άνετο κάθισμα! Ωστόσο οι τύποι γυρόφερναν και προσπαθούσαν να δουν από κάτι χαραμάδες! Μετά από κανένα 20 λεπτο βαρέθηκαν φαίνεται και έφυγαν! Τελειώνοντας τη δουλειά μου πήγα στην τουαλέτα να πλύνω τα χέρια μου όπου και με ακολούθησε ένας μαλάκας, τον είδα από τον καθρέφτη να πλησιάζει με άγριες διαθέσεις όποτε και έφυγα τρέχοντας! Με λίγα λόγια, ο χώρος πολύ καλός,καθαρός ξέχασα να πω ότι έχει και μηχάνημα με αναψυκτικά όπως και υπολογιστή με ίντερνετ! Το μόνο που τα χαλάει είναι οι ενοχλητικοί γέροι! Θα το επισκεφθώ και κάποια άλλη στιγμή προσβλέποντας στο να πετύχω κανένα ζευγάρι!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 13, 2012
Μέλος
Εγγραφή:
18 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
5
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 16
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μεσημερι που πηγα ητανε καλα
το βραδυ σου ειπα οτι ητανε χαλια,δεν μου αρεσε καθολου

γενικα βραδυ παει και ο καθε πικραμενος

το καλο ειναι οτι με 10 ευρω εισοδο αποφευγεις τους πακμαν...
αποψη μου ειναι μην πας βραδυ
πανε απογευματακι αν θελεις αλλα οχι βραδυ
23 Αυγούστου, 2012
Χαιρετώ. Πρόσφατα βρήκα το site αυτό και θα ήθελα να ρωτήσω κάτι επί του θέματος. Καταρχήν να πώ ότι είμαι 40άρης παντρεμένος αν και έχω και (λίγες) εμπειρίες και με άντρες. Γενικώς σαν χαρακτήρας είμαι και λίγο ντροπαλός. Δεν έχω παει ποτέ σε σινεμά τετοιου είδους, ούτε από dark room γνωρίζω κλπ. Η ιδέα του glory hole πάντως είναι κάτι που με συναρπάζει (σαν παθητικός ας πούμε) και σίγουρα είναι κάτι το οποίο πρέπει να βρω το κουράγιο να πάω.

Στο θέμα τώρα. Από ότι κατάλαβα μπαίνω μέσα στον χώρο (υποθέτω ζητάω και κανα δύο προφυλακτικά να υπάρχουν) και ας πούμε θέλω να πάω σε μία ατομική αίθουσα να χαζέψω την τσοντούλα μου η οποία αίθουσα έχει και glory hole. Ερχετε λοιπόν κάποιος στο διπλανό δωματιάκι και τον βάζει στην τρύπα. Η απορία μου είναι του βάζετε ένα προφυλακτικό εκείνη την ώρα ή απλά βουρ στον πατσά; Ντροπή

Και από ότι κατάλαβα έχει και ένα μεγαλύτερο δωμάτιο με οθόνη που χωράν 5-6 άτομα; Εκεί τι παίζει; ομαδική μαλακία πχ. Χμμμ;

Σόρρυ αν οι ερωτήσεις μου ακούγονται λίγο αφελείς. Ντροπή Δεν έχω ιδέα και σίγουρα θέλω να το δοκιμάσω. Οποιος θέλει μπορεί να μου στείλει και πμ με πληροφορίες.

Σίγουρα πάντως την πρώτη φορά που θα πάω θα είναι νωρίς το μεσημέρι.

Ευχαριστώ.
23 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γεια σου φιλε!

Λοιπον να απαντησω στις απορειες σου, προφυλακτικα υπαρχουν στην υποδοχη και ειναι τζαμπα, ατομικες αιθουσες υπαρχουν με gloryholes καποιες εχουν και πορτακι αν δεν θες να σε ενοχλουν αν και δεν γινετε παντα γιατι μερικοι δεν καταλαβαινουν και το ανοιγουν απο μονοι τους, καταρχην κανενας δεν θα μπει στο διπλα δοματιο και θα τον βαλει στην τρυπα απο μονος του (εμενα δεν μου εχει τυχει τουλαχιστον), υπαρχει γενικα ενας κοδικας, οταν καποιος θελει να του παρουν πιπα τον βγαζει και τον παιζει ετσι ωστε να δει αν ο αλος ενδιαφερετε αν ενδιαφερετε σερνει ενα δαχτιλο στην τρυπα και ο αλλος τον βαζει στην τρυπα για να τον γλυψουν, το προφυλακτικο το δινεις να το βαλει ητε του το βαζεις εσυ τωρα αν στραβωσει που για πιπα του βαζεις σκουφο μην τρελαθεις πανε παρακατω η υγεια πανω απο ολλα. Αν θες να μην βαλει προφυλακτικο βουρ στον πατσα οπως ειπες και εσυ αλα εχε στο νου σου οτι δεν εχεις ιδεα ποιος και τι μπορει να κουβαλαει ο τυπος στο διπλανο δωματιο και απο πιπεσ μπορει η πιθανοτητα να κολισεις ειτζ να ειναι μικρη αλλα δεν παυει να υπαρχει!!

καλη τυχη ελπιζω να βοηθησα
24 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε ευχαριστώ Κώστα. Χαμόγελο
27 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλησπέρα κι από μένα, διάβασα όλα όσα γράψατε και αποφάσισα να πω και τι δικη μου γνώμη από προσωπική εμπειρία.

Λοιπόν το θέμα του κόσμου είναι καθαρά θέμα τύχης, μπορεί να πας μεσημέρι και να έχει καλο κόσμο(εννοώ ηλικιακά) αλλα μπορεί και να χει και μπαρμπάδες!!!
Μπορεί πάλι να πας απόγευμα η βραδυ και να χει τότε μπαρμπάδες, ο κόσμος γενικός ανακυκλώνεται αλλα το ποτε έχει μικρούς το ποτε έχει μεγάλους πως μπορείς να το σιγουρέψεις???
(Όσο για τα ζευγάρια που είπε κάποιος πιο πάνω η αλήθεια είναι ότι δεν έχει σχεδόν ποτε, αν και εγώ έχω πετύχει 2 φορες σάββατο βραδυ ζευγαράκια μετά από bar που πήγανε για πήδημα για τη πάρτη τους όμως και όχι για παρτούζες και αλλαξοκωλιές!!!)
Από κει και πέρα εγώ παο και κάτι παρασκευές και σάββατο βραδυ που έχει πιο πολύ κόσμο οποτε και μεγαλύτερη ποικιλία.
Το μονο που θα πω με σιγουριά είναι ότι δεν έχει αλλοδαπούς(μονο τουρίστες) βρομιάρηδες και χασικλήδες και ο χορός είναι καθαρός και προσεγμένος.
Τώρα όσο για σένα φιλε dimitri γενικός γίνετε παιχνίδι με τα glory holes αρκεί να μη φοβάσαι, στο κάτω κάτω πούτσες είναι όχι σπαθιά xaxaxa ΜΙΑ ΔΟΚΙΜΗ ΘΑ ΣΕ ΠΕΙΣΕΙ.
Αυτά ελπίζω να μη σας τα πρίχα, και να βοήθησα και εγώ Χαμόγελο
30 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεγάλο χαμόγελο σωστος ο φιλος...ειπαμε ο κοσμος πολυ καλος και οχι χασικληδες και τα λοιπα ..εγω εχω παη και πεπμτη ωπος 8α παο και σημερα και ειχε κοσμο πιστευω οσο ερχεται ο χειμωνας τοσο πιο πολυς κοσμος θα πηγαινη.
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 16
1 2