Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 34 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Έψαχνα την Μπιανκα απο το Φρίξου 13Α , αλλά πολύ μπέρδεμα εκεί τα σπίτια με τα Α και τα Β , νομίζω πως θα ηταν πολύ πιο εύκολο αν ηταν 13 - 15 - 17 κτλ , τέλος πάντων τελικά πέρασα με την Μπιάνκα του incognito νομίζοντας οτι είναι η άλλη που διάβαζα στις κριτικές του 13Α.

Πήρα το πρόγραμμα με γλειφομούνι στην κοπέλα στα 40 ευρώ , και λόγω της ημέρας που ήταν αργία είπα να αφήσω και ένα 10άρικο μπουρμπουάρ , οπότε έδωσα 50 τελικά όμως μου έκανε και ακάποτη πίπα οπότε είναι σαν να πήρα το επόμενο πρόγραμμα με ακάποτη πίπα + γλείψιμο. Επίσης στην ίδια βάρδια ηταν και η Τζούλια αν θυμάμαι καλά το όνομα της κοπέλας.

Απο εμφάνιση όμορφη κοπέλα με κανονικό σώμα και μικρό βυζί γύρω στο 1.65 - 1.70 και 50 - 55 κιλά θα υπολόγιζα , ενω η άλλη που έψαχνα στις κριτικές λέγανε οτι είναι σκίνυ αλλά φαντάστηκα οτι είναι η ίδια και πήρε λίγα κιλά. Βέβαια είχα και την υποψία οτι έπεσα σε συνονόματη γιατί απο σκίνυ να πήγε σε νορμάλ σώμα τόσο σύντομα λίγο δύσκολο.

Στα του αγώνα με ρώτησε πως θέλω να ξεκινήσουμε , της είπα οτι ήθελα να την γλείψω πρώτα εγω. Το καλό εδω είναι οτι με άφησε και έγλειψα όσο ήθελα και δεν με έκοψε νωρίτερα , με τραβούσε και το κεφάλι προς το μέρος της κατα την διάρκεια.

Συνέχεια με πίπα ακάπωτη , αλλά πολύ μικρής διάρκειας και μάλλον αδιάφορη θα έλεγα , επίσης στην προσπάθειά της να τον καθαρίσει με μωρομάντηλο πόνεσα λίγο.

Στο σέξ πρότεινε να κάνουμε πισοκολλητό αλλά την είπα οτι μου αρέσει πιο πολύ αυτή απο κάτω , οπότε το κάναμε ιεραποστολικά. Έβαλε και λίγο τζέλ και σε συνδυασμό με τα υγρά απο το γλείψιμο συν το οτι μάλλον δεν ηταν και πολύ στενή δεν ένοιωθα πολλά , ευτυχώς δηλαδή που είχα κάνει λίγες μέρες αποχή απο τον αυνανισμό και έτσι είχα καλή στύση οπότε μπορεσα και τελειωσα μέσα της στο προφυλακτικό. Ούτε οπτική επαφή είχαμε γιατί είχε γυρισμένο το κεφάλι της , μήπως για αυτό πρότεινε το πισοκολλητό για να αποφύγει την οπτική επαφή πιο εύκολα ; Ποιός ξέρει.

Τελικά η άλλη που έψαχνα πρέπει να ηταν στο προηγούμενο στούντιο , όπως κοιτάς τις εισόδους αριστερά απο αυτήν που μπήκα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 28, 2023
Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
Προκαταρκτικά
Όχι
Υπηρεσίες
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
3.434
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ντουνταράς, Yiannis888, Karaman 7 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού