Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 4 10
Call-Girls 23884
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τι σας έχω πει ρε μαλάκες?
Ποιος σας βάζει το πιστόλι στο κεφάλι να μη μιλάτε?
Ζείτε δράματα που δεν γνωρίζουμε? Δέχεστε απειλές σιωπής? Ομερτά?
Τι σκατά, τέτοιος κορίτσαρος και δεν έχετε γράψει πενιά? νιάδα? nichts? τίπουτις?
Πάω πάσο για όποιους θέλουν να της κάνουν πρόταση γάμου, αλλά οι υπόλοιποι τι σκατά?
Λοιπόν
ΚΟΥΚΛΑΡΑ.
δες τε τις κριτικές - βαθμολογίες μου σε πρόσωπο/σώμα. σπάνια υπάρχει ένα οκτώ καθότι 10 θεός, εννέα βικτώρια. άρα το 8άρι μου γαμάει.
η κοπέλα είναι 8μιση και στα δύο, απλά δεν υπάρχει τέτοιο και επειδή είμαι πολύ σκληρός Κουλ βάζω το χαμηλότερο...
με μια εξαίρεση στην κοιλιά που δεν είναι φλατ (όχι ότι έχει θέμα, ούτε καν σχέση με πάχος και μάλιστα σε πολλούς αρέσει το μη φλατ) όλα τα άλλα γαμάνε. ποδάρα, βυζάρα, κωλάρα. άρα...Έρωτας
πρόσωπο ένα επίπεδο πάνω από τις φωτογραφίες ΠΟΥ ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ ΤΗΝ ΑΔΙΚΟΥΝ παπάρα φωτογράφε.
όπως και του σώματος που στις φωτό αναρωτιέσαι αν είναι μπαμπάτσικη. ΔΕΝ είναι, κανονικό, χυμώδες και θηλυκότατο είναι το κορίτσι. ΘΗΛΥΚΟ με τα όλα του !!!
όπως και νεότατη. λέει 25 και μη σας πω δείχνει μικρότερη αν και μαμά 6χρονου...
επίσης, αν και προσωπικά με αφήνει αδιάφορο, έχει πολύ όμορφα άκρα (για κάποιους που αρέσκονται).
ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ
φιλιά βαθιά με γλώσσα (όχι αμυγδαλές όμως).
ευγενικότατη, μοσχομυριστή, χαμογελαστή.
δέχεται στοματικό, το ευχαριστιέται, υγραίνεται, τελειώνει.
στο σεξ συμμετέχει, αλήθεια σε κάνει να ξεχάσεις ότι η φάση είναι pay per hour...
προσπαθεί να επικοινωνήσει αλλά τα αγγλικά φτωχά. δυστυχώς γιατί πραγματικά θα ήταν για ολονύκτια.

Την ερωτεύτηκα και θα την ξαναδώ σίγουρα, αλλά ρε τύποι το πολέμησα μέσα μου και σας έγραψα κριτική για ενημέρωση.
Ας τα λέμε τα καλά, στην τελική παντρεύεστε του χρόνου που θα δώσει και επιδόματα η κυβέρνηση...Money Mouth
Εεεεεεεε ξυπνήστε !!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Rebirthed Sapiens Sapiens
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
19.816
Πόντοι:
8.746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis_Greece4, eridon1877, PaNik14 και 38 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2023
Μαζί σου αν είχατε τρομερή χημεία με την κοπέλα και πέρασες καλά, αλλά προσωπικά βλέποντας τις φωτογραφίες, ήμουν διστακτικός. Ίσως το ξανασκεφτώ.
review reaction 1 Johnny Red2, woopsie, hornyasfuck
21 Σεπτεμβρίου, 2023
κυρ Γιάννη μας οι φωτός είναι απλά... απαγορευτικές για εσκορτ.
όχι μόνο μπαμπατσικη φαινεται, αλλά λες ότι θα είναι 3χειροτερη από κοντα με τοσο μπούτι, άκυρη φάτσα, αλλα και με το κλασικό φωτοσοπ που πέφτει ανέκαθεν.
τόση διαφορά όντως?
review reaction 1 Johnny Red2, Bartender 74, woopsie και 3 άλλα μέλη
21 Σεπτεμβρίου, 2023
Τυπε τα μούτρα της είναι για τα πανηγύρια που την είδες την κουκλάρα.
review reaction 3 review reaction 1 Johnny Red2, Bartender 74, Johnny_Castle και 3 άλλα μέλη
21 Σεπτεμβρίου, 2023
Απάντηση και στους τρεις...
Ότι γράφω.
Έχει κανονικό, προς το άνω όριο σώμα, θηλυκότατο και χυμώδες. ΔΕΝ είναι όμως επ'ουδενί χοντρή, ούτε καν μπαμπάτσικη για μένα. Είναι στο όριο πριν...και ως γνωστό γενικα είμαι του μοντελέ, οκ?
Οι φωτό την αδικούν. Και στο πρόσωπο.
Από κει και πέρα whatever, μπούτσα'μ Πλατύ χαμόγελο
review reaction 1 Johnny Red2, ggalatsi, Yatoputso και 2 άλλα μέλη
21 Σεπτεμβρίου, 2023
φέρνει λίγο από το 'Beauty and the Beast' του 1987 το beast τον Vincent
review reaction 3 Johnny Red2, Annapurna, hornyasfuck
22 Σεπτεμβρίου, 2023
φίλε δον πόρνε η κοπέλα είναι όμορφη και δοτική. συμβουλή μου, εκτός κι αν θες σκίνι ή εντελώς μοντελέ, δες την...
από κει και πέρα δεν έχω κάτι άλλο να πω.
review reaction 1 Johnny Red2, Makis99, hornyasfuck
22 Σεπτεμβρίου, 2023
προμοτορας alert.... οι φωτο ειναι ΤΕΡΜΑ photoshop, 170 υψος κι 60 κιλα, σημαινει οτι ειναι παχουλη. Ειδικα γι'αυτο το γραφειο, προσεχετε ποιους διαβαζετε, γιατι κανει αρπαχτες. Κυριως σ αυτες που δεν εχουν και κριτικες. Αν δεν ειστε 100% σιγουροι οτι αυτοι που γραφουν τις κριτικες ειναι εμπιστοσυνης, τοτε μην δοκιμαζετε τις πουτανες που εκθειαζουν. Θυμιζω προσφατως την περιπτωση της Barma
review reaction 1 Johnny Red2, Bartender 74, dimitrisgk και 3 άλλα μέλη
23 Σεπτεμβρίου, 2023
Τύπε rough τα παπάρια μου τράβα πουθενά αλλού να τα πεις αυτα.
Η κοπέλα είναι όπως ακριβώς περιγράφω.
Τις εξυπνάδες σου σε κανά νεούδι...
23 Σεπτεμβρίου, 2023
Την είδα χτες βράδυ στην έξοδο, όχι σόρρυ δεν μου άρεσε , κορμί τπτ ιδιαίτερο και κεφάλι περίεργο...εντάξει γούστα είναι αυτά....
review reaction 1 Johnny Red2, Bartender 74, bigmountain και 1 ακόμα μέλος
23 Σεπτεμβρίου, 2023
σου απαντησε ο απο κατω.... τα υπολοιπα ειναι προμοτοριλικια του κωλου που σε εμας δεν πιανουν
review reaction 1 Bartender 74
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2