Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 15 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Το γραφείο σε όλα άψογο .Η κοπέλα είναι ακριβώς όπως στις φωτογραφίες .Καυλιαρικο πρόσωπο κοντούλα με ωραίο σώμα . Η κοπέλα στην αρχή ζήτησε το χρήμα , κακό σημάδι .Πάω ντουζακι και ύστερα πλησιάζω την τσουπρα να δώσω φιλάκι, μου κρατάει το πρόσωπο σε απόσταση, φιλιά ,χάδια και τα λοιπά δεν ήθελε .Έτσι την πήγα γαμιοντας μέχρι το 56 λεπτό ,δεν έδειξα έλεος, ούτε έπεφτε η πουτσα όσο δεν γουστάρε και δυσανασχετουσε τόσο τρομπαριζα .Ευτυχώς πήγα ντοπαρισμένος και επειδή είναι ωραίο καυλακι δεν είχαμε πτώση .Προσωπικά το ευχαριστήθηκα, της πέταξα στο τέλος τα φλοκια, αλλά στην μάπα ,αλλά στο σώμα ,φώναζε γελαγα, φρικαρε .Το ζουμί επειδή ποτέ δεν ξέρεις πως λειτουργούν τα κορίτσια εισαγωγής . Μπορεί στην αρχή ξεκούραστες κλπ να γουστάρουν, μετά όμως να κάνουν αγγαρεία, πάμε προετοιμασμένοι για την μάχη .Δεν πτοουμεθα με την αποκρουστική συμπεριφορά της κορασίδες .Με το να σε σιχαινεται, σαν να αντικρίζει λεπρο και δεν δείχνουμε έλεος για κανένα λόγο .Αυτά και βαρατε δυνατά στο ψαχνό αδέρφια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Μέγας
Εγγραφή:
9 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
9.762
Πόντοι:
4.746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 6 review reaction 1 fstelios81, TOMCRUISE, fournaris21 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Νοεμβρίου, 2022
Θλιβερο νε φερεται ετσι ο κοσμος σε εργαζομενα κοριτσια, οι δυο προηγουμενες κριτικες εν τω μεταξυ δεν σε δικαιωνουν πουθενα φιλε μου. Μαζεψε τα ψυχολογικα σου και μην τα ξεσπας εκει που δεν πρεπει
review reaction 1 VipAthensGirls, TOMCRUISE, sugardadis και 4 άλλα μέλη
22 Νοεμβρίου, 2022
Ορισμενοι νομιζετε οτι βρεχει 140 ευρωπουλα απο το πουθενα .Αν δεν γουσταρει η κυρια για τον οποιοδηποτε λογο να μου δωσει πισω το χρημα και να φυγω σαν κυριος .Οχι καρπωθηκε το χρημα και μετα δεν κανει οτι αναφερει στις υπηρεσιες και να με σπρεχνει σαν να ειμαι λεπρος .Αν ηταν ετσι να παω στην Φυλης να τελειωνουμε .Μερικοι να μαζευτειτε γιατι εδω γραφουμε για ενημερωσει το τι παιζει .Απο την αλλη ημουν κυριος την γαμησα μια ωρα και την εκανα και δεν πηρα αυτο που πληρωσα και μας την λετε ρε ουστ .
review reaction 6 Thundercat
22 Νοεμβρίου, 2022
Ουστ ρε κομπλεξική ντροπή του αντρικού γένους
review reaction 1 review reaction 3 TOMCRUISE, Thundercat, hornyasfuck
22 Νοεμβρίου, 2022
Υπάρχει λύση άλλη φορά αν κάποια ζητάει το χρήμα μπροστά θα φεύγω από το δωμάτιο και αν δεν το πάρει αλλά δεν γουστάρει το ίδιο θα φεύγω .Τέλος
22 Νοεμβρίου, 2022
κατσε ρε φιλε
απο που κι ωσπου οι εσκορτ να παιρνουν τα λεφτα στο τελος;
τα μπουρδελα τα μασαζ και τα στουντιο μετα τα παιρνουν και δεν το ξερω;
πηγαινε ευρωπη και πες εγω στο τελος πληρωνω
εγω δηλαδη ειμαι μαλακας που τα δινω με το που βγω απο το μπανιο;
G
geroksouras
review reaction 1 VipAthensGirls, TOMCRUISE, Rebirthed Sapiens Sapiens και 1 ακόμα μέλος
24 Νοεμβρίου, 2022
Ούτε για τη Φυλής δεν είσαι.
review reaction 1 TOMCRUISE
04 Δεκεμβρίου, 2022
Φρόντισε να σε δει κάποιος ψυχολόγος…..
Θα σου κάνει καλό….
Είμαι σίγουρος ότι έχεις θέμα και δε το γνωρίζεις…..
review reaction 1 VipAthensGirls, TOMCRUISE
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7