Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 101 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δε γράφω κριτικές σχεδόν ποτέ γιατί πρέπει να είναι πολύ κακή ή πολή καλή εμπειρία για να ασχοληθώ. Η Ιωάννα ανήκει στη δεύτερη κατηγορία. Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα. Η Ιωάννα ήρθε κομψά ντυμένη και δεν προδίδει το σκοπό της επίσκεψης (το αναφέρω αν θέλει να τη φέρει σπίτι κάποιος).
Λίγο social, ντουζάκι και ξεκίνησε. Δεν περιμένει να δώσεις την έναρξη, γουστάρει αυτό που κάνει και παίρνει πρωτοβουλία. Ωραίο στοματικό, ανταποκρίνεται άμεσα σε ρωγίτσες και γλύψιμο και πάμε στο προκείμενο. Της αρέσει το σεξ, τελεία. Της αρέσει και τρελαίνεται. Είναι από τις ελάχιστες φορές για μένα που έχει κρατήσει τόση ώρα ο πρώτος γύρος (συνήθως ο πρώτος πάει σφαίρα και ο δεύτερος πολύ αργά) και η μοναδική φορά με κοπέλα του χώρου που παπιζω μόνο ένα γύρο και με τέτοια διάρκεια. Πραγματικά χόρτασα σεξ.
Ακριβώς επειδή δε γράφω κριτικές με περιορίζει το σύστημα. Αν με άφηνε θα έβαζα:
Πρόσωπο: 8
Σώμα: 9
Και σε όλα τα άλλα 10
Κλείνω με τη βασική ιδεά της κριτικής, η Ιωάννα γουστάρει αυτό που κάνει. Δώστε χρόνο να σας απαντήσει, φερθείτε νορμάλ και θα περάσετε απίθανα.
Υ.Γ. Αν τη φέρετε σπίτι βάλτε αδιάβροχο κάλυμα κάτω από το σεντόνι γιατί αλλιώς θα πλένετε και το στρώμα μετά. Είπαμε… γουστάρει σεξ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 24, 2022
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
28 Αυγ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
126
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, alpula, olddog και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2022
hi,
is it possible to get her number, please
25 Ιουνίου, 2022
Φιλαράκο η συνεννόηση πως έγινε, μέσω τηλεφώνου;;;
Αν ναι μπορείς να μου το στείλεις με πμ;;;
25 Ιουνίου, 2022
Παίδες δε γίνεται να δώσω το κιν της κοπέλας όπως δεν έχω δώσει καμίας κοπέλας που δεν το έχει δημόσια στην αγγελία της.
review reaction 1 redgarland
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3