Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν ΄ξέρω αν θα είμαι αντικειμενικός με την Νίκη, καθώς είχαμε χημεία και μου άρεσε πάρα πολύ.

Καταρχήν, να πω πως η συνεννόηση με τον μάγο ήταν εύκολη και σε 25 λεπτά η κοπέλα ήταν σπίτι μου.

Σε ό,τι αφορά στην εμφάνισή της είναι γύρω στο 1,65 με 1,70. Το κορμί μοντελέ και γυμνασμένο. Άλλωστε αθλείται και με δήλωση της ίδιας, αλλά φαίνεται κιόλας. Τα στήθη δεν είναι μεγάλα, αλλά είναι στητά και ταιριάζουν με το λεπτεπίλεπτο κορμάκι της. Το πρόσωπο γλυκό και ήταν χαμογελαστή σε όλη την διάρκεια της συνεύρεσής μας.

Τα λεφτά τα έδωσα εξ αρχής. Τα φιλιά τα μοιράζει απλόχερα με μπόλικη γλώσσα. Ηταν πολλή καλή στον διάλογο. Την ξεκίνησα εγώ στοματικό και έδειχνε ότι το ευχαριστιόταν με φωνούλες και υγρά. Ηταν πεντακάθαρη. Το δαχτύλιασμα δεν το αντέχει. Επίσης για σφυροκόπημα δεν μπορώ να πω, καθώς μόνο στοματικό μου έκανε. Μπαλάκια δεν έγλειψε, αλλά δεν της το ζήτησα κιόλας. Μου τα χάιδευε όμως που μου αρέσει. Με τσιμπούκωνε κάμποση ώρα και μου την έπαιζε. Τελικώς την έπαιξα και τελείωσα στο στόμα της. Μπορεί άλλες κοπέλες να με έχουν τελειώσει μόνες τους, αλλά ο οργασμός να είναι σαν να κατούρησα (με το συμπάθειο). Ομως με την Νίκη έχασα τα μυαλά μου! Γιατί; Γιατί απαντούσε στον πικάντικο διάλογο που μου αρέσει να κάνω με την ερωτική μου παρτενέρ. Αλλες δεν δίνουν σημασία ή χειρότερα παρεξηγούνται. Κι επιπλέον ήταν χαμογελαστή, όπως κι εγώ μαζί της.

Το κόστος είναι λίγο τσιμπημένο, αλλά είναι μοντέλο και αισθάνθηκα καλύτερα κι από το να είμαι με την κοπέλα μου!

Αυτά από εμένα κι ελπίζω να βοήθησα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 20, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
190€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Poetjokey
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
874
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, THV, doc_lin και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουνίου, 2022
δηλαδη....πληρωσες 190 ευρω για να στην παιξει και να τα ριξεις στο στομα της.οκευ
review reaction 1 srek7
24 Ιουνίου, 2022
Κουμάντο στα γούστα μου και στα χρήματά μου θα κάνεις;
review reaction 2 hornyasfuck
25 Ιουνίου, 2022
Της έπιασες τον κώλο τουλάχιστον; Γιατί αυτή στον έπιασε σίγουρα!
review reaction 3 review reaction 1 Aragorn135, srek7
25 Ιουνίου, 2022
Σεβαστά τα γούστα του καθένα. Έτσι σου αρέσει και καλά έκανες, δεν το συζητάμε. Αλλά πώς απαντούσε στον πικάντικο διάλογό σας μπουκωμένη; Δεν μου φαίνεται πολύ δημοκρατικός διάλογος αυτός
review reaction 3 hornyasfuck, Aragorn135
25 Ιουνίου, 2022
Εδώ έχει παει 5€ το σουβλάκι, δε θα πάει 190€ η μία εκτόνωση με μαλακια....

Άντε παιδί μου Λ23 να βρεις την υγεια σου και μάζευε τα λεφτά σου θα σου χρειαστούν!
review reaction 1 review reaction 3 srek7, Aragorn135
25 Ιουνίου, 2022
fuck off!
review reaction 2 hornyasfuck
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6