Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 75 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 207492
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την είχα συναντήση παραπάνω από ένα χρόνο πριν δεν είχα γράψη κριτική γιατί υπήρχαν αρκετές από συμπαίχτες το αποφάσισα τώρα για δυο λογους1ον μου έχουν ζαλίση τα @@τα κοριτσάκια που κατά καιρούς έρχονται με σκοπό να μην γαμηθούν αλλά να τα τσεπώσουν λες και εμείς είμαστε τίποτα πορφυρογέννητοι χωρίς εμπειρία ζωής 2ον όταν κρεμάσω την φανέλα, και υπάρχη το μπου ,θα ήθελα να διαβάζω τις κριτικές μας αλλά και των νέων (τότε)μελών και να γεμίζω αναμνήσεις.Ναταλί λοιπόν με τότε ταρίφα 130 και 30 anal χωρίς εξαρτάται το μέγεθος ,λες και όταν κλείνω ραντεβού πρέπει να τον μετράω πρώτα ή αν με γουστάρη θα μου τον δώσει και θα μου μείνουν δυο φάσεις, κουβέντα στο καναπέ και ξαφνικά ορμά και αρχίζει στοματικό πνιχτό όλα τα λεφτά και κατά την διάρκεια του sex βγάζει από το τσαντάκι έναν δονητή τον βάζει μπροστά με κοιτάει λοξά με έκφυλο βλέμμα και μου λέει άνοιξέ με από πίσω.Ας παίρνουν μαθήματα αυτές που έρχονται.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
290€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
HoneyVoskos
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
162
Likes:
24.423
Πόντοι:
31.348
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 4 TOMCRUISE, Zebu, Constantinos27 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Φεβρουαρίου, 2021
Αστερι το κοριτσι..το μονο μειον η αυξηση της τιμης στα 150..ομως το δικαιολογει η αποδοση..
24 Φεβρουαρίου, 2021
Η χαρά του άντρα είναι η συγκεκριμένη...σε ανεβάζει , σε χαλαρώνει, ευχαριστιέσαι γαμήσι...
review reaction 1 djantonis666
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2