Νέα

Zoo.gr και ιερόδουλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα piper
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 34
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Απλα ποτε δεν καταλαβα γιατι αν δε με αφορα κατι κ ειναι εξω απο τα θελω μου πρεπει να βρισω κ να μ βγει η ρατσιστικη μου πλευρα!!! Αιωνιο προβλημα σαυτο τον τοπο δυστυχως


oi ελληνες ειναι κακοι τριχωτοι αγενεις κ τζατζικανθρωποι
 

stratigosalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2013
Μηνύματα
58
Κριτικές
8
Like
280
Πόντοι
280
στο ζοο βρισκεις οτι θες απο ψευτικα προφιλ που το παιζουν γυναικες τρανσ cross κανονικες γυναικες που θελουν γνωριμια και αλλες που οντως με 50 η 70 ερχονται μαζι σου.οσο αναφορα αν ειναι μαλακια οση μαλακια κυκλοφορει στην κοινωνια μας αλλη τοση κυκλοφορει και εκει μεσα αλλοστε αυτοι που μπαινουν μεσα κυκλοφορουν και αναμεσα μας.
 

Επισκέπτης
στο ζοο βρισκεις οτι θες απο ψευτικα προφιλ που το παιζουν γυναικες τρανσ cross κανονικες γυναικες που θελουν γνωριμια και αλλες που οντως με 50 η 70 ερχονται μαζι σου.οσο αναφορα αν ειναι μαλακια οση μαλακια κυκλοφορει στην κοινωνια μας αλλη τοση κυκλοφορει και εκει μεσα αλλοστε αυτοι που μπαινουν μεσα κυκλοφορουν και αναμεσα μας.
Γιατι ψευτικα προφιλ ανθρωπε μου που κ καλα το παιζουν;; Φανταζομαι στο ξεκαθαριζουν τι ειναι κ αν θες συνεχιζεις
Πολλα ψευτικα προφιλ παιζουν κ με στρειτ αντρες που τον παιζουν πισω απο εναν υπολογιστη κ δε συναντιουνται
Συνεπως γραφε πιο σωστα κ λογικα
 

stratigosalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2013
Μηνύματα
58
Κριτικές
8
Like
280
Πόντοι
280
Γιατι ψευτικα προφιλ ανθρωπε μου που κ καλα το παιζουν;; Φανταζομαι στο ξεκαθαριζουν τι ειναι κ αν θες συνεχιζεις
Πολλα ψευτικα προφιλ παιζουν κ με στρειτ αντρες που τον παιζουν πισω απο εναν υπολογιστη κ δε συναντιουνται
Συνεπως γραφε πιο σωστα κ λογικα
οταν λεω ψευτικα προφιλ εννοω  αντρεσ βεβαια που το παιζουν γυναικες.δεν αναφερομουν σε τρανσ οι οποιες προς τιμην τους το δηλωνουν οπως και οι περισσοτερες cross.οποτε μαλλον κακος με παρεξηγησες.
 

Επισκέπτης
οταν λεω ψευτικα προφιλ εννοω  αντρεσ βεβαια που το παιζουν γυναικες.δεν αναφερομουν σε τρανσ οι οποιες προς τιμην τους το δηλωνουν οπως και οι περισσοτερες cross.οποτε μαλλον κακος με παρεξηγησες.
Τωρα το καταλαβα σωστα
Ζητω συγγνωμη :)
Καλη συνεχεια
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
oi ελληνες ειναι κακοι τριχωτοι αγενεις κ τζατζικανθρωποι
107048-ellinaras.png
 

giwrgosaudi

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
296
Like
48
Πόντοι
1
Παιδία είμαι καιρό στο zoo.gr και προσφάτος έχω γίνει φίλος με κάποια από Αθήνα που γαμιέται :zfuck: για δωράκι. Η Κυρία ειναι 45 από χαλάνδρι..... Έχει κανεις υπόψη κάτι.....
παιχτη θες να πεις ονομα??
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Εμπαινα κι εγω με ψευτικο γυναικειο προφιλ και εσπαγα πλακα.
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
στο ζοο βρισκεις οτι θες απο ψευτικα προφιλ που το παιζουν γυναικες τρανσ cross κανονικες γυναικες που θελουν γνωριμια και αλλες που οντως με 50 η 70 ερχονται μαζι σου.οσο αναφορα αν ειναι μαλακια οση μαλακια κυκλοφορει στην κοινωνια μας αλλη τοση κυκλοφορει και εκει μεσα αλλοστε αυτοι που μπαινουν μεσα κυκλοφορουν και αναμεσα μας.
Συμφωνω κι' επαυξάνω. Ετσι ακριβως είναι.
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
378
Κριτικές
104
Like
550
Πόντοι
6.280
Στο zoo μπαινω καιρο αλλα οχι πολυ τακτικα. Δεν εχω βρει ποτε καποια που να ζητησε "δωρακι" για συναντηση. Αντιθετα εχω βρει πολλες να ζητανε για cyber. Καποιες απο αυτες μαλιστα προτεινουν c2c για λιγο ετσι ωστε να δεις οτι ειναι κοπελα και αν σου αρεσει να στειλεις paysafe για cyber. Επισης 1 η 2 αφησαν ανοιχτο το ενδεχομενο συναντησης στο μελλον μονο για οσους εχει κανει ηδη cyber με paysafe. Αν τις πιστεψα? Εγω οχι.
Επισης υπαρχουν πολλοι gay & bi που σε προσεγγιζουν αλλες φορες με γυναικεια προφιλ κοα αλλοτε με ανδρικα. Συνη8ως ειναι ευγενικοι .
Οι γυναικες τωρα ... εχω επιχειρησει αν βγω με 2 η 3 ... Τι να πω? Συμπαθητικες αλλα της κατηγοριας bbw ενω σε μια δεν αρεσα ουτε εγω. Παιζουν μεσα και αρκετες (που κατα τη γνωμη μου ειναι) εργαζομενες εκει. Γενικως πολυ δυσκολα απαντανε , αλλα μπορεις να κανεις και μια ενδιαφερουσα κουβεντα η πολλες μεχρι να βγεις.
Καλη τυχη
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.315
Πόντοι
6.955
Τον τελευταίο καιρό μπαίνω στο zoo.gr επιδιώκω γνωριμία με amateur πουτανακι ή τηλεφωνικό σεξ. Κατα την εκτίμηση μου η πιθανότητα να βρω αυτό που θέλω είναι πολύ μικρή.
Αυτό που παρατηρώ είναι πως στο zoo.gr σε σύγκριση με άλλα τσατς μπαίνουν πολύ περισσότερες γυναίκες απο την επαρχία, αυτες τις θεωρω πιο λυσσάρες σε σύγκριση με τις αθηναίες.
Να εφιστησω την προσοχη σε εκείνους που επιδιωκουν c2c cyber στο skype με αντάλλαγμα paysafe. Εχω πέσει θύμα 2 φορες (2χ10= 20 ευρω) απατεωνες ανοιγουν την καμερα στο skype κι εσυ βλεπεις μια ωραια γκομενα της διπλανης πορτας για να τσιμπησεις. Προσοχη ειναι λογισμικο απατεωνιας, δεν υπαρχει γκομενα. Μολις δωσεις την paysafe κλείνουν την σύνδεση και φευγουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom