Νέα

ζητουνται πληροφοριες......

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex444
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
kaliedoscope_text.gif

θα παρω το μεγαλο τυπε
να γινει σωστά η δουλειά  :sunglasses:

URL]]
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Τσαμπα θα στηθειτε.....Με το που θα τον/την δει απο μακρυα, θα γκαζωσει
Ουτε καν θα κορναρει
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Λες να ναι κατασταση-μπαζοκαδος κι έτσι?  :grin:

Σιγουρα θα συναντησει την Νανσυ....πρωην Βαγγεληs  :grin: :grin:
Τωρα ποια μανα , θα πηγαινε μαζι με την κορη τηs για γυμνισμο, μ εναν που γνωρισε στο νετ........θελει σκεψη
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
επικίνδυνο ακούγεται....
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
γνωρισα πριν μερικες μερες τυπισσα στο νετ....η οποια με καλεσε για γυμνισμο με την κορη της!(οχι δεν υπονοησε οτι γαμιεται μαζι με την κορη της)απλα μου ειπε να παμε για μπανακι ολοι μαζι!και να παιχτουν χαδια και καμια πιπα πισω απο τα βραχια!προφανως δεν το εχει μονο σε μενα αυτο....οποτε βαση πιθανοτητων θα το εχει προτεινει και σε καποιον αλλον συναγωνιστη....αν την εχει δοκιμασει κανεις ακουω.....αν εχει κανεις αποψη παλι ακουω!!(δεν εχει τεθει θεμα χρηματων,αλλα ομολογω μου μου βρωμαει το θεμα)εκτος αν ειμαι τοσο τυχερος!!

Σε βλεπω με κανενα νεφρο λιγοτερο.
 
OP
OP
A

alex444

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
10
ολοι καταληγουμε οτι ειναι υποπτο ρε πουστη....εντωμεταξυ μου εστειλε φωτος......που την εβαλα εγω να μου στειλει με πραγματα που ζητησα ωστε να ξερω οτι ειναι σιγουρα δικες της.....με αριστα το δεκα παιζει στο 6,5 ισως και 7!απλα ρε παιδια αν ηταν φαση νεφρο γιατι δεν μου ειπε να παμε σε ξενοδοχειο και μου ειπε να παμε για μπανακι!!oι τρεις μας κιολας......οπως καταλαβαινετε με τρωει ο κωλος μου!!!αλλα με αδικειτε???
 

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
Αυτά με τα νεφρά, τουλάχιστον εδω δε γίνονται ακόμα...  :sunglasses:
τι είναι το νεφρό ρε σεις? νυχι???
απλά πήγαινε με τη συγκοινωνία, και κράτα μαζί σου το πολυ κανα 20ευρω  :grin:
 
OP
OP
A

alex444

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
10
Αυτά με τα νεφρά, τουλάχιστον εδω δε γίνονται ακόμα...  :sunglasses:
τι είναι το νεφρό ρε σεις? νυχι???
απλά πήγαινε με τη συγκοινωνία, και κράτα μαζί σου το πολυ κανα 20ευρω  :grin:
μεσα στο μυαλο μου εισαι για αυτο με το 20 ευρω.....τα μεγαλα πνευματα συναντιουνται τελικα!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Αυτά με τα νεφρά, τουλάχιστον εδω δε γίνονται ακόμα...  :sunglasses:
τι είναι το νεφρό ρε σεις? νυχι???
απλά πήγαινε με τη συγκοινωνία, και κράτα μαζί σου το πολυ κανα 20ευρω  :grin:
ασε ρε τυπε που δεν γινονται
τα μισα πτωματα στο νεκροτομειο με ενα νεφρο ειναι :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ολοι καταληγουμε οτι ειναι υποπτο ρε πουστη....εντωμεταξυ μου εστειλε φωτος......που την εβαλα εγω να μου στειλει με πραγματα που ζητησα ωστε να ξερω οτι ειναι σιγουρα δικες της.....με αριστα το δεκα παιζει στο 6,5 ισως και 7!απλα ρε παιδια αν ηταν φαση νεφρο γιατι δεν μου ειπε να παμε σε ξενοδοχειο και μου ειπε να παμε για μπανακι!!oι τρεις μας κιολας......οπως καταλαβαινετε με τρωει ο κωλος μου!!!αλλα με αδικειτε???
για να θολωσει τα νερα ρε τυπε
για ξεκαρφωμα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
μεσα στο μυαλο μου εισαι για αυτο με το 20 ευρω.....τα μεγαλα πνευματα συναντιουνται τελικα!!
και αν θελουν τα κοριτσα να τα κερασεις κανα φρεντοτσινο τι θα κανεις ρε δικε μου
 

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
ασε ρε τυπε που δεν γινονται
τα μισα πτωματα στο νεκροτομειο με ενα νεφρο ειναι :grin:

τυπε έβγαλε ανακοινωση η ενωση νεφροπαθών, λες να τανε για ξακαρφωμα?
αμα λες εσυ για νεκροτομεία, σου χω εμπιστοσύνη  :grin:
 

HANDSOME70

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
33
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Ρε συ πολύ μπλα μπλά και καθόλου ουσία. Αν είναι όπως λες τι έχεις να χάσεις. Αν πάλι δεν, ε τότε φεύγεις. Δεν καταλαβαίνω το λόγω του θρεντ? Αν πάλι φοβάσαι στείλε και θα θυσιαστώ και θα σου πω εντυπώσεις. Αλλα΄ήμαρτον μην σπάμε τα σηκώτια μας για τα αυτονόητα!!!!

γνωρισα πριν μερικες μερες τυπισσα στο νετ....η οποια με καλεσε για γυμνισμο με την κορη της!(οχι δεν υπονοησε οτι γαμιεται μαζι με την κορη της)απλα μου ειπε να παμε για μπανακι ολοι μαζι!και να παιχτουν χαδια και καμια πιπα πισω απο τα βραχια!προφανως δεν το εχει μονο σε μενα αυτο....οποτε βαση πιθανοτητων θα το εχει προτεινει και σε καποιον αλλον συναγωνιστη....αν την εχει δοκιμασει κανεις ακουω.....αν εχει κανεις αποψη παλι ακουω!!(δεν εχει τεθει θεμα χρηματων,αλλα ομολογω μου μου βρωμαει το θεμα)εκτος αν ειμαι τοσο τυχερος!!
 
OP
OP
A

alex444

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
10
Ρε συ πολύ μπλα μπλά και καθόλου ουσία. Αν είναι όπως λες τι έχεις να χάσεις. Αν πάλι δεν, ε τότε φεύγεις. Δεν καταλαβαίνω το λόγω του θρεντ? Αν πάλι φοβάσαι στείλε και θα θυσιαστώ και θα σου πω εντυπώσεις. Αλλα΄ήμαρτον μην σπάμε τα σηκώτια μας για τα αυτονόητα!!!!
καταρχην δεν ζητησα απο κανεναν να σπασει το συκωτι του......λυπαμαι που δεν καταλαβες το λογου του θρεντ.....αλλα δεν ειναι απαραιτητο να το καταλαβαινουν ολοι!!κουβεντα κανουμε.....θεωρω οτι μπορουμε να μιλαμε εδω περα σαν να ειμαστε παρεα!μπορει να μην μιλαω συχνα αλλα παρακολουθω συνομιλιες και εχω σε εκτιμησει καποια ατομα!!τωρα επι της ουσιας για να δεις οτι υπηρχε και λογος......το θρεντ το εκανα γιατι απλα πιστεψα βασει πιθανοτητων...(οτι πολλοι που ειμαστε εδω μεσα την ψαχνουμε και γενικα στα τσατ) ισως καποιος την εχει παρει η εστω ειχαν συνομιλησει στο νετ!!αυτος ειναι ο λογος του θρεντ!!ισως ανουσιος για σενα!!δεν τιθετε θεμα φοβου....αλλα μ αρεσει να ελενχω μια κατασταση που μου μοιαζει υποπτη!γιατι εμενα τοσο καιρο στα τσατ μου τυχαν πολλα αλλα μανα να με καλει με την κορη της για γυμνισμο το εχω δει μονο σε τσοντα!!
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Τύπε πήγαινε και δώσε μας αναφορά μετά... Απλά προσπάθησε να μπορείς να δώσεις αναφορά και να μην βρεθείς σε κανά νοσοκομείο, μπανιέρα με παγάκια και ράμματα στα πλευρά σου ή νεκροτομείο...

 
OP
OP
A

alex444

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
10
Τύπε πήγαινε και δώσε μας αναφορά μετά... Απλά προσπάθησε να μπορείς να δώσεις αναφορά και να μην βρεθείς σε κανά νοσοκομείο, μπανιέρα με παγάκια και ράμματα στα πλευρά σου ή νεκροτομείο...


[/quote φιλε hard για μενα το ιδανικο ειναι αν η γυναικα ειναι αυτο που λεει οτι ειναι αφου πηδηχτουμε μερικες φορες επειτα  να οργανωσω ενα gang bang!!αν απο την αλλη δεν εχετε νεα μου συντομα!!!τοτε που και που ριχντετε και κανεναν πουτσο στην μνημη μου!:)))
 

Last Cup Of Sorrow

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά αυτό θα συμβεί κατά πάσα πιθανότητα...

2noewh.jpg
 
OP
OP
A

alex444

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
10
Φίλε δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά αυτό θα συμβεί κατά πάσα πιθανότητα...

2noewh.jpg
ευτιχως τρεχω γρηγορα!!!το υποπτο ρε μαγκες ειναι η κορη αλλιως οκ.......ακομα μια που θελει να γαμηθει!!σε ολους μας εχει τυχει!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom