Νέα

ζητουνται πληροφοριες......

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex444
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex444

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
10
γνωρισα πριν μερικες μερες τυπισσα στο νετ....η οποια με καλεσε για γυμνισμο με την κορη της!(οχι δεν υπονοησε οτι γαμιεται μαζι με την κορη της)απλα μου ειπε να παμε για μπανακι ολοι μαζι!και να παιχτουν χαδια και καμια πιπα πισω απο τα βραχια!προφανως δεν το εχει μονο σε μενα αυτο....οποτε βαση πιθανοτητων θα το εχει προτεινει και σε καποιον αλλον συναγωνιστη....αν την εχει δοκιμασει κανεις ακουω.....αν εχει κανεις αποψη παλι ακουω!!(δεν εχει τεθει θεμα χρηματων,αλλα ομολογω μου μου βρωμαει το θεμα)εκτος αν ειμαι τοσο τυχερος!!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
γνωρισα πριν μερικες μερες τυπισσα στο νετ....η οποια με καλεσε για γυμνισμο με την κορη της!(οχι δεν υπονοησε οτι γαμιεται μαζι με την κορη της)απλα μου ειπε να παμε για μπανακι ολοι μαζι!και να παιχτουν χαδια και καμια πιπα πισω απο τα βραχια!προφανως δεν το εχει μονο σε μενα αυτο....οποτε βαση πιθανοτητων θα το εχει προτεινει και σε καποιον αλλον συναγωνιστη....αν την εχει δοκιμασει κανεις ακουω.....αν εχει κανεις αποψη παλι ακουω!!(δεν εχει τεθει θεμα χρηματων,αλλα ομολογω μου μου βρωμαει το θεμα)εκτος αν ειμαι τοσο τυχερος!!

τυχερακιααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
A

alex444

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
10
πολυ καλο για να ειναι αληθινο ομως.......αυτο με προβληματιζει!!
 

Επισκέπτης
sτειλε μας ποια ειναι να τη δοκιμασουμε κι εμεις.. :s&m_2:
 

vasilis78

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
γνωρισα πριν μερικες μερες τυπισσα στο νετ....η οποια με καλεσε για γυμνισμο με την κορη της!(οχι δεν υπονοησε οτι γαμιεται μαζι με την κορη της)απλα μου ειπε να παμε για μπανακι ολοι μαζι!και να παιχτουν χαδια και καμια πιπα πισω απο τα βραχια!προφανως δεν το εχει μονο σε μενα αυτο....οποτε βαση πιθανοτητων θα το εχει προτεινει και σε καποιον αλλον συναγωνιστη....αν την εχει δοκιμασει κανεις ακουω.....αν εχει κανεις αποψη παλι ακουω!!(δεν εχει τεθει θεμα χρηματων,αλλα ομολογω μου μου βρωμαει το θεμα)εκτος αν ειμαι τοσο τυχερος!!
Καμια αδερφη θα ειναι...Το νου σου μην βρεθεις με πουλι στο στομα
 
OP
OP
A

alex444

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
10
Για δώσε τα στοιχεία της να κάνουμε ένα crash test να δούμε που και πως το πάει...
κοιτα.......αν κανω την μαλακια  και δωσω στοιχεια μετα βλεπω να βγαινει δημαρχος στην περιοχη της.......αλλα αν αποφασισω να μην κανω κινηση τοτε δεν εχω θεμα....σε εναν δυο που θελουν θα δωσω στοιχεια!!εμενα το κυριως  το θεμα ηταν μηπως ειχε δοκιμασει καποιος ηδη!
 
OP
OP
A

alex444

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
10
Καμια αδερφη θα ειναι...Το νου σου μην βρεθεις με πουλι στο στομα
Καμια αδερφη θα ειναι...Το νου σου μην βρεθεις με πουλι στο στομα
μου περασε και αυτο απο το μυαλο.....οπως και αλλες μαλακιες......αλλα ρε φιλε αυτη μου ειπε να παμε για μπανιο ολοι μαζι γυμνισμο...οποτε αντε και αδερφη να ηταν....θα την εβλεπα και θα εφευγα!!!και ξανα λεω..πολυ καλο για να ειναι αληθινο......???η ειναι τζοκερακι?
 

sakhs_go

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
432
Like
4
Πόντοι
1
γνωρισα πριν μερικες μερες τυπισσα στο νετ....η οποια με καλεσε για γυμνισμο με την κορη της!(οχι δεν υπονοησε οτι γαμιεται μαζι με την κορη της)απλα μου ειπε να παμε για μπανακι ολοι μαζι!και να παιχτουν χαδια και καμια πιπα πισω απο τα βραχια!προφανως δεν το εχει μονο σε μενα αυτο....οποτε βαση πιθανοτητων θα το εχει προτεινει και σε καποιον αλλον συναγωνιστη....αν την εχει δοκιμασει κανεις ακουω.....αν εχει κανεις αποψη παλι ακουω!!(δεν εχει τεθει θεμα χρηματων,αλλα ομολογω μου μου βρωμαει το θεμα)εκτος αν ειμαι τοσο τυχερος!!

δεν ειναι ολα απιθανα, δεν εχεις να χασεις τπτ, αλλα αφου την γνωρισες στο νετ, πες της να σου ανοιξει καμερα τουλαχιστον να την δεις...και πες της και τον πραγματικο λογο που θελεις να την δεις... αν της πεις... επειδη κυκλοφορουν χιλιαδες πουστρακια θα σε παρακαλεσω να μου ανοιξεις καμερα...αν αρχισει τα γκουκ μουκ και χαλασε η καμερα.. αστο να παει στο διαλο  :grin:
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
μου περασε και αυτο απο το μυαλο.....οπως και αλλες μαλακιες......αλλα ρε φιλε αυτη μου ειπε να παμε για μπανιο ολοι μαζι γυμνισμο...οποτε αντε και αδερφη να ηταν....θα την εβλεπα και θα εφευγα!!!και ξανα λεω..πολυ καλο για να ειναι αληθινο......???η ειναι τζοκερακι?

δεν έχει σημασία αυτό, είναι πάγια τακτική τους. Σου λέει θα προσπαθήσω να τον πίσω, αν το κάνεις σε 10 ένας θα μείνει....

αν δεν είναι αδερφή, η τίποτα ακόμη χειρότερο, θα είναι καμία καθυστερημένη. όπως είπες και μόνος σου θα το έχει κάνει και σε άλλους, δεν μπορεί να σε ερωτεύτηκε απο το avatar.
Οπότε ζητάς τηλεδιάσκεψη με skype ή msn και τα πράγματα απλοποιούνται λίγο.
 
OP
OP
A

alex444

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
10
δεν ειναι ολα απιθανα, δεν εχεις να χασεις τπτ, αλλα αφου την γνωρισες στο νετ, πες της να σου ανοιξει καμερα τουλαχιστον να την δεις...και πες της και τον πραγματικο λογο που θελεις να την δεις... αν της πεις... επειδη κυκλοφορουν χιλιαδες πουστρακια θα σε παρακαλεσω να μου ανοιξεις καμερα...αν αρχισει τα γκουκ μουκ και χαλασε η καμερα.. αστο να παει στο διαλο  :grin:
αυτο ειναι μια πολυ καλη ιδεα φιλε μου........!!!
 
OP
OP
A

alex444

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
10
δεν έχει σημασία αυτό, είναι πάγια τακτική τους. Σου λέει θα προσπαθήσω να τον πίσω, αν το κάνεις σε 10 ένας θα μείνει....

αν δεν είναι αδερφή, η τίποτα ακόμη χειρότερο, θα είναι καμία καθυστερημένη. όπως είπες και μόνος σου θα το έχει κάνει και σε άλλους, δεν μπορεί να σε ερωτεύτηκε απο το avatar.
Οπότε ζητάς τηλεδιάσκεψη με skype ή msn και τα πράγματα απλοποιούνται λίγο.
γενικα ο κοσμος εχει ξεφυγει....αυτο σκεφτομαι....πολλα ψυχολογικα....προφανως το κανει κατακορον...για αυτο ελπιζα οτι θα βρω κανεναν που την εχει δοκιμασει!!
 

sakhs_go

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
432
Like
4
Πόντοι
1
γενικα ο κοσμος εχει ξεφυγει....αυτο σκεφτομαι....πολλα ψυχολογικα....προφανως το κανει κατακορον...για αυτο ελπιζα οτι θα βρω κανεναν που την εχει δοκιμασει!!

και γιατι να μην εισαι εσυ ο πρωτος? παντα υπαρχει πρωτος ;) μπορει η γκομενα να της ηρθε επιθυμια να παιρνει πιπουλες πισω απο τα βραχια... ψαξτο λιγο μπορει να ειναι η ευκαιρια σου ποτε δεν ξερεις ;)
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Πάντως και ΟΚ να είναι, έχει να κάνει και σε τι φάση είσαι. Αν ήμουν πιτσιρικάς 20άρης θα πήγαινα και όλα τα αρχίδια μου. Άλλα ως σαραντάρης παντρεμένος με πολλές υποχρεώσεις ούτε ρισκάρω ούτε τρέχω στην άλλη άκρη του κόσμου για ένα γαμίσι που δεν είναι και σίγουρο. Βάλε χρόνο, άγχος, βενζίνες, να κεράσεις και ένα καφέ, βρήκαν τα λεφτά για ένα στο Μετάξι, μη σου πω και σε studio.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
πολυ καλο για να ειναι αληθινο ομως.......αυτο με προβληματιζει!!

Παρα πολυ υποπτο.....Αν αποφασισειs να παs, ζητα καποια φωτο εστω
Αν βγειs ραντεβου, μην βιαστειs να εμφανιστειs.......Προσεχε
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
πολυ υποπτο..προσεχε μν ψαχνεις για λεφτα,αυτοκινητο,κλειδια σπιτιου κλπ...και εμεις ψαχνουμε εσενα και δεν εχει εκπομπες και η νικολουλη...
 

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
Λιμανακια θα πατε? να περάσουμε για ματι αμα είναι  :o
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Λιμανακια θα πατε? να περάσουμε για ματι αμα είναι  :o
kaliedoscope_text.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom