Νέα

Ζητείται αρσενικό για να με σοδομήσει..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allakse_me
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.655
Κριτικές
61
Like
39.972
Πόντοι
22.785
σοδομησει;;;
τι εστι;;; :think: :think: :think: :think:
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
294
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
πουστρακια να πατε στην τηλεοραση που εχει ηδη γεμισει απο το ειδος σας αλλα χωραει κιαλλους
 
OP
OP
A

allakse_me

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.249
Πόντοι
7.045
Ακομα να βρεις το σοδομιστη σου εσυ;
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Ρε παιδιά όλοι ΑΝΘΡΩΠΟΙ είμαστε και όλοι έχουμε δικαίωμα στην καύλα...

Εμείς γαμάμε με την πούτσα μας, οι γκόμενες με τη μούνα τους και οι gay σαν τον allakse_me με τον κώλο τους. Δικός του είναι ο κώλος του συγκεκριμένου και ότι θέλει τον κάνει. Από τη στιγμή που δεν πειράζει κανέναν άλλο (ή που δεν προσπαθεί να παραπλανήσει π.χ. κάναν πιτσιρικά να τον γαμήσει) είναι ελεύθερος να κάνει ότι θέλει....

Ρατσισμός είναι γαμώ το κέρατο μου να λέμε έξω οι πούστηδες από δω, έξω αυτοί, έξω οι άλλοι...Τα ίδια είχε κάνει κι ο Χίτλερ, έστελνε τους ομοφυλόφιλους στα στρατόπεδα συγκέντρωσης. Θα σας άρεσε να έχετε αδελφό ομοφυλόφιλο και να τον πάρουνε να τον κάνουνε σαπούνι; Γαμάτε λοιπόν και αφήστε τους κι αυτούς (από τη στιγμή που δεν μας πειράζουν) να γαμηθούν....
 
OP
OP
A

allakse_me

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά όλοι ΑΝΘΡΩΠΟΙ είμαστε και όλοι έχουμε δικαίωμα στην καύλα...

Εμείς γαμάμε με την πούτσα μας, οι γκόμενες με τη μούνα τους και οι gay σαν τον allakse_me με τον κώλο τους. Δικός του είναι ο κώλος του συγκεκριμένου και ότι θέλει τον κάνει. Από τη στιγμή που δεν πειράζει κανέναν άλλο (ή που δεν προσπαθεί να παραπλανήσει π.χ. κάναν πιτσιρικά να τον γαμήσει) είναι ελεύθερος να κάνει ότι θέλει....

Ρατσισμός είναι γαμώ το κέρατο μου να λέμε έξω οι πούστηδες από δω, έξω αυτοί, έξω οι άλλοι...Τα ίδια είχε κάνει κι ο Χίτλερ, έστελνε τους ομοφυλόφιλους στα στρατόπεδα συγκέντρωσης. Θα σας άρεσε να έχετε αδελφό ομοφυλόφιλο και να τον πάρουνε να τον κάνουνε σαπούνι; Γαμάτε λοιπόν και αφήστε τους κι αυτούς (από τη στιγμή που δεν μας πειράζουν) να γαμηθούν....

Πόσο δίκιο έχεις φίλε μου..
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ρε παιδιά όλοι ΑΝΘΡΩΠΟΙ είμαστε και όλοι έχουμε δικαίωμα στην καύλα...
...............................
Γαμάτε λοιπόν και αφήστε τους κι αυτούς (από τη στιγμή που δεν μας πειράζουν) να γαμηθούν....

Σωστός! Δεν επικροτώ τις ομοφυλοφυλικές πράξεις, αλλά ο Palios pounai alios έχει δίκιο!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Αllakse Me μιας και εισαι επιλεκτικος σου βρηκα οτι καλυτεροτερο υπαρχει για τα γουστα σου  ;)
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Ρε PIATSA μην τους βάζεις όλους στον ίδιο ντορβά...

Με αυτό που κάνεις (όλοι οι gay είναι σίχαμα) είναι σαν να λες ότι όλοι οι μπουρδελιάρηδες είναι το ίδιο...

Εδώ μέσα έχω διαβάσει τρελά πράγματα για μπουρδελιάρηδες. Άλλος πάει, γαμάει την μούνα της πουτάνας και φεύγει και άλλος κάθεται και δείχνει τα μπράτσα του στον τσάτσο που παίζει μετά μαλακία μπροστά του και χύνει....

Όλοι οι μπουρδελιάρηδες ίδιοι είναι; Ε, ούτε οι gay είναι όλοι σίχαμα...
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Ρε PIATSA μην τους βάζεις όλους στον ίδιο ντορβά...

Με αυτό που κάνεις (όλοι οι gay είναι σίχαμα) είναι σαν να λες ότι όλοι οι μπουρδελιάρηδες είναι το ίδιο...
Ειπα εγω ποτε πως ολοι οι gay ειναι σιχαμα?? :think:
Ο Αλλαξετον λεει πως ψαχνει καποιον να τον σοδομησει κι απλα του υπεδειξα δυο υποψηφιους!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Ο τίτλος πιστέυω τα λέει όλα...
Όποιος όμως έχει απορίες, εδώ είμαι εγώ  :cheesy: :cheesy:
Παρακαλώ να απαντήσουν μόνο όσοι ενδιαφέρονται.
(προσπάθησα να ανοίξω το theard στις αγγελίες γνωριμιών αλλά δεν μπόρεσα, γιαυτό το άνοιξα εδώ)

Kαι με ποια λογική το έβαλες εδώ? Εδώ δεν είναι χώρος για αγγελίες. Μπορείς ανεβάσεις σε έναν κατάλληλο χώρο την αγγελία σου. Το θρεντ κλειδώνει.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom