Νέα

ζευγαρι πληττει θελει συμβουλη..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 322
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
παντως εαν στην δικη  μου προταση την οποια την βρηκες με ελαχιστα προσοντα, σε ενημερωνω οτι μπορω να προσφερω και λουκανικα απο  την οιχαλια τρικαλων............. ειναι πικαντικα καυτερα και "πλουσια" :pipa2:
να κρατησω μικρο καλαθι πιο καλα? μην εχουμε απογοητευσεις! :s&m_1:
 

Επισκέπτης
ολα τα ειδαμε αλλα τπτ δεν κανουμε!!!!
σε αυτη τη χωρα ολο λογια ειμαστε και οχι πραξεις! ετσι myrwna?????????? ;)
εχω προχωρησει σε πραξεις αλλα βεβαια θελει την καταλληλη γυναικα ειχα γραψει πιο παλια αν ειχες διαβασει
 

gtheo

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
322
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
η γκομενα σου ειναι σαν αυτη που εχεις στο avatar????κατουραει ορθια?
 

Επισκέπτης
εχω κτυπησει φλεβα χρυσου με αυτην την γκομενα..θελει να παει με shemale  αλλα δυστυχως μας ζητανε πολλα λεφτα 400ευρω για μια ωρα!
 

gtheo

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
322
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
γτ δεν πατε μια βολτα απο συγγρου?τι 400 ευρω και μαλακιες?
 

Επισκέπτης
εχετε σκεφτει ποτε το προβλημα που αντιμετωπιζουν οι γκομενες στο σεξ? εμεις αν εχουμε αγαμιες παμε σε μπουρδελο αυτες ομως δεν μπορουν! γι αυτο αν βρουν τον καταλληλο βγαζουν ολη τους την σεξουαλικοτητα..αυτο καταφερα εγω μ αυτην..
 

Επισκέπτης
οι γκομενες εχουν καταπιεσμενη σεξουαλικοτητα απο την ανδροκρατουμενη και φαλλοκρατικη κοινωνια..αν καταφερεις να τις πεισεις οτι εισαι απελευθερωμενος και δεν τις παρεξηγεις ειναι ικανες να κανουν τα παντα!
 

violetta24

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
2.455
Like
1
Πόντοι
16
εχετε σκεφτει ποτε το προβλημα που αντιμετωπιζουν οι γκομενες στο σεξ? εμεις αν εχουμε αγαμιες παμε σε μπουρδελο αυτες ομως δεν μπορουν! γι αυτο αν βρουν τον καταλληλο βγαζουν ολη τους την σεξουαλικοτητα..αυτο καταφερα εγω μ αυτην..


δηλαδή δεν εχεις προβλημα να στην π****ξει καποιος άλλος?
 

Επισκέπτης
δηλαδή δεν εχεις προβλημα να στην π****ξει καποιος άλλος?
οχι φτανει να το θελει..την εχω παρτουζωσει αλλα ηταν μαλακας ο αλλος και εβγαλε βρωμα..μονο εκει θελει προσοχη ποιον θα επιλεξεις για επιβητορα της γκομενας σου..αν ειναι μαλακας χεστα..γι αυτο σκεφτηκαμε το σινεμα..θαμαστε αγνωστοι μεταξυ αγνωστων..γκεγκε?? ;)
 

violetta24

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
2.455
Like
1
Πόντοι
16
οχι φτανει να το θελει..την εχω παρτουζωσει αλλα ηταν μαλακας ο αλλος και εβγαλε βρωμα..μονο εκει θελει προσοχη ποιον θα επιλεξεις για επιβητορα της γκομενας σου..αν ειναι μαλακας χεστα..γι αυτο σκεφτηκαμε το σινεμα..θαμαστε αγνωστοι μεταξυ αγνωστων..γκεγκε?? ;)

άστα να πάνε...
δυσκολοι καιροι για επιβητορες να παρτουζωνουν μαζι σου την γκόμενα.

ζούμε σε μια ετοιμόρροπη κοινωνία  :'(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom