Νέα

Zesi Spa - Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arturos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.887
Κριτικές
5
Like
11.771
Πόντοι
3.786
Θα με ενδιέφερε μία επίσκεψη στο συγκεκριμένο μαγαζί. Κάποιος να δώσει πληροφορίες για το που βρίσκεται, τηλέφωνα, υπηρεσίες κλπ και με pm...Θα ενημερώσω, φυσικά με κριτική άμεσα...
Κάνε copy paste εδώ την κριτική που έγραψες στο κεντρικό νήμα τις προάλλες,για να βρίσκεται εύκολα.Από ότι θυμάμαι έγραψες ότι μεταφέρθηκε στη Μοναστηρίου.Εγώ είχα πάει όταν ήταν στο στενό επί της Αγίων Πάντων το φθινόπωρο του 2022.Το προφίλ τους πάντως είναι αυτό:

 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.719
Κριτικές
35
Like
4.986
Πόντοι
5.595
Κάνε copy paste εδώ την κριτική που έγραψες στο κεντρικό νήμα τις προάλλες,για να βρίσκεται εύκολα.Από ότι θυμάμαι έγραψες ότι μεταφέρθηκε στη Μοναστηρίου.Εγώ είχα πάει όταν ήταν στο στενό επί της Αγίων Πάντων το φθινόπωρο του 2022.Το προφίλ τους πάντως είναι αυτό:

Εκείνη τη περίοδο (φθινόπωρο του 2022) είχα περάσει και εγώ από την οικοδομή της Αγίων Πάντων, με την είσοδο στο πλάι. Τότε ήταν μία Λάουρα, ένα μελαχροινό μωρό με καλά "πιασίματα" και παιχνιδιάρικη διάθεση, που είχα περάσει ωραία. Δε ξε΄ρω αυτή τώρα που είναι...Στον καινούριο χώρο επί της Μοναστηρίου, ήταν η Λίνα, αν θυμάμαι καλά, που είχα γράψει κριτική...
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.887
Κριτικές
5
Like
11.771
Πόντοι
3.786
Εκείνη τη περίοδο (φθινόπωρο του 2022) είχα περάσει και εγώ από την οικοδομή της Αγίων Πάντων, με την είσοδο στο πλάι. Τότε ήταν μία Λάουρα, ένα μελαχροινό μωρό με καλά "πιασίματα" και παιχνιδιάρικη διάθεση, που είχα περάσει ωραία. Δε ξε΄ρω αυτή τώρα που είναι...Στον καινούριο χώρο επί της Μοναστηρίου, ήταν η Λίνα, αν θυμάμαι καλά, που είχα γράψει κριτική...
Η Λάουρα είχε και πολύ όμορφο πρόσωπο.Από ότι διάβασα τις προάλλες,σταμάτησε και παντρεύτηκε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: dorcel

skopeliths

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
12
Like
10
Πόντοι
0
Συναγωνιστες πριν 2-3 εβδομαδες ηταν ενα καλο κορμι με ενα μικρο τατουαζ ψηλα στο μπρατσο μου φανηκε ψιλοαματουρ και αρκετα φιλοτιμο δεν θυμαμαι ονομα Ελληνιδα .Αν μπορει να βοηθησει καποιος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom