Νέα

Ζάνα η Βασίλισσα της πίπας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.743
Πόντοι
5.035
Ξερει κανενας απο εσας παιδια. Αυτην την στιγμη που εργαζεται η Ζανα η Βασιλισσα της πιπας σε ποιο μπουρδελο. Ενδιαφερομαι ποιο πολυ για πρωινη βαρβια.
Καταρχάς συγχαρητήρια για το θρέντ. Το αξίζει η κοριτσάρα μας.
Η Ζάνα είναι αερικό τύπε. Ένα στοιχειό (με την καλή έννοια πάντα :tickedoff:).
Τώρα μπορεί να'ναι Μετάξι, μετά Φυλής, αργότερα Λιοσίων και να καταλήξει σε πιάτσα.
Είναι η απομηχανής θεά της ηδονής και της λαγνείας.
Αλλά νομίζω πρωί παίζει Αδάνων. :think:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Καταρχάς συγχαρητήρια για το θρέντ. Το αξίζει η κοριτσάρα μας.
Η Ζάνα είναι αερικό τύπε. Ένα στοιχειό (με την καλή έννοια πάντα :tickedoff:).
Τώρα μπορεί να'ναι Μετάξι, μετά Φυλής, αργότερα Λιοσίων και να καταλήξει σε πιάτσα.
Είναι η απομηχανής θεά της ηδονής και της λαγνείας.
Αλλά νομίζω πρωί παίζει Αδάνων. :think:
μπορει να ειναι και σε 2 μπουρδελα συγχρονως τυπε
ειχε γραφτει παλια στην ημερησια ενημερωση
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
οντως ειναι πολυ δυνατη στο φουσκωμα!!!εγω τις λεω να μου βαλει 30 μπροστα 32 πισω στο παπι γιατι βαζω και δευτερο ατομο
εχει διπλο διαφορικο
τραβαει στην ανηφορα
και αν καποτε την αλλαζες
παλι ζανα θα επερνες δικε μου :grin:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.743
Πόντοι
5.035
μπορει να ειναι και σε 2 μπουρδελα συγχρονως τυπε
ειχε γραφτει παλια στην ημερησια ενημερωση
Αβραμοποιήθηκε δικέ μου; :think:

129205418122265949.jpg
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
682
Κριτικές
4
Like
118
Πόντοι
6
Η ζανα μαγκες ειναι μετα τη νανα η παλαιοτερη. μιλαμε για σειρα 76γ.μετρημενοι οι αθηναιοι που δεν της εδωσαν το σπερμα τoυς και οσο και να τη λοιδωρουμε εστω και με το δικιο μας,μας χαρισε ξεχωριστους οργασμους..δε λεω ισως να πρεπε να σταματησει στις δοξες της σα μεγαλη αθλητρια που ηπηρξε αλλα δε μπορουμε να μειωσουμε τις με αυταπαρνηση υπηρεσιες της
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Η ζανα μαγκες ειναι μετα τη νανα η παλαιοτερη. μιλαμε για σειρα 76γ.μετρημενοι οι αθηναιοι που δεν της εδωσαν το σπερμα τoυς και οσο και να τη λοιδωρουμε εστω και με το δικιο μας,μας χαρισε ξεχωριστους οργασμους..δε λεω ισως να πρεπε να σταματησει στις δοξες της σα μεγαλη αθλητρια που ηπηρξε αλλα δε μπορουμε να μειωσουμε τις με αυταπαρνηση υπηρεσιες της
τα τελευταια καστρα δικε μου,νανα-ζανα,ο καθε μπουρδελιαρης πρεπει να τις ψεκασει εστω μια φορα
εχει διπλο διαφορικο
τραβαει στην ανηφορα
και αν καποτε την αλλαζες
παλι ζανα θα επερνες δικε μου :grin:
ειναι η μονη που καταφερε να με κανει να βελαζω σαν παλιοπροβατινα την ωρα που με πιπωνε!!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Η ζανα μαγκες ειναι μετα τη νανα η παλαιοτερη. μιλαμε για σειρα 76γ.μετρημενοι οι αθηναιοι που δεν της εδωσαν το σπερμα τoυς και οσο και να τη λοιδωρουμε εστω και με το δικιο μας,μας χαρισε ξεχωριστους οργασμους..δε λεω ισως να πρεπε να σταματησει στις δοξες της σα μεγαλη αθλητρια που ηπηρξε αλλα δε μπορουμε να μειωσουμε τις με αυταπαρνηση υπηρεσιες της
τυπε με τοσο σπερμα που εχει ρουφηξει η ζανα θαχει αποκτησει φυσικη ανοσια στις αρρωστιες :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τα τελευταια καστρα δικε μου,νανα-ζανα,ο καθε μπουρδελιαρης πρεπει να τις ψεκασει εστω μια φοραειναι η μονη που καταφερε να με κανει να βελαζω σαν παλιοπροβατινα την ωρα που με πιπωνε!!!!
μυθικη πιπα τυπε :rockon:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
τα τελευταια καστρα δικε μου,νανα-ζανα,ο καθε μπουρδελιαρης πρεπει να τις ψεκασει εστω μια φοραειναι η μονη που καταφερε να με κανει να βελαζω σαν παλιοπροβατινα την ωρα που με πιπωνε!!!!

ουτε καν σα κριαρι ρε τυπε?
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Ξερει κανενας απο εσας παιδια. Αυτην την στιγμη που εργαζεται η Ζανα η Βασιλισσα της πιπας σε ποιο μπουρδελο. Ενδιαφερομαι ποιο πολυ για πρωινη βαρβια.

τι εννοεις????????????
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Πάει πλέον το Αδάνων 2 που ήταν και δικό της της μαγαζί-ενοικιασμένο από την ίδια δηλαδή.

Όταν δουλεύει (κυρίως απογεύματα) είναι στο Κολωνού 47 ισόγειο.
 

Επισκέπτης
Ποιες ημερες δουλευει η ζανα τα απογευματα και ποιες ωρες μπορω να την βρω στο Κολωνου 47. Στο Αδανων 2 απο τη θυμαμαι η κατασταση εκει ηταν τραγικη το σπιτι ηταν ετοιμοροπο προς κατεδαφιση. Μονο αν ειχες υπηρετησει στις ειδικες δυναμεις την παλευες εκει μεσα.
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
Ποιες ημερες δουλευει η ζανα τα απογευματα και ποιες ωρες μπορω να την βρω στο Κολωνου 47. Στο Αδανων 2 απο τη θυμαμαι η κατασταση εκει ηταν τραγικη το σπιτι ηταν ετοιμοροπο προς κατεδαφιση. Μονο αν ειχες υπηρετησει στις ειδικες δυναμεις την παλευες εκει μεσα.
to κολωνου 47 είναι υπερλουξ.εχει και υδρομασαζ
 

Επισκέπτης
Εχεις πολυ χιουμορ φιλαρακι. Υδρομασαζ και τζακουζι βρισκεις στα ξενοδοχεια και σε επιλεγμενα στουντιο παραδειγματος χαρη στο Φυλης 104α
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom