Νέα

Υπόθεση Κμαν ή αλλιώς «Υπόθεση Λευκό Σώβρακο»!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα barock
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 776
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Η γνώμη σας για τον Κμαν

  • Είναι αρχηγός

    Ψήφοι: 48 20,8%
  • Είναι μεγάλο καμάκι

    Ψήφοι: 8 3,5%
  • Είναι ναυάγιο

    Ψήφοι: 91 39,4%
  • Του τρώνε τα λεφτά

    Ψήφοι: 64 27,7%
  • Δ/ξ Δ/α

    Ψήφοι: 20 8,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    231
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.326
Πόντοι
3.846

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.326
Πόντοι
3.846
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Ποιος σου μίλησε μωρή παλιαδελφή εσένα;
Δεν θυμάμαι να έχω ξανασχοληθεί με τη σούφρα σου ξανά, τι ζόρι τραβάς;
Ξεφτιλισμένε ετοιμάσου να κάνεις το χόμπι σου επάγγελμα, θα δίνεις κώλο για να βγάλεις τα προς το ζην ...:tooth::tooth::tooth:
Έρχονται να σου πάρουν τη δουλειά οι Ουκρανοί με τα μισά λεφτά...
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.326
Πόντοι
3.846
Ξεφτιλισμένε ετοιμάσου να κάνεις το χόμπι σου επάγγελμα, θα δίνεις κώλο για να βγάλεις τα προς το ζην ...:tooth::tooth::tooth:
Έρχονται να σου πάρουν τη δουλειά οι Ουκρανοί με τα μισά λεφτά...
Πρέπει να είσαι καθυστερημένος ή άνεργος μπετατζής που μεταφέρεις τις επαγγελματικές ανησυχίες σου στους άλλους.

Μέσα στον πόλεμο εγώ αύξησα τον μισθό μου 40%, καθώς δουλεύω με εταιρείες του εξωτερικού με μισθό που μάλλον δεν πρόκειται να δούν άχρηστοι σαν εσένα μέχρι να πεθάνουν.
Από την άλλη δείχνεις πόσο άσχετος είσαι και δεν γνωρίζεις καν ότι ο μέσος Ουκρανός δεν μιλάει καν φουλ Αγγλικά. Ίσως νιώθεις απειλ΄ή γιατί ούτε εσύ μιλάς καλά άγγλικά ίσως, αλλά εμένα δεν με απασχολούν καθόλου αυτοί αφού δεν φέρνουν ανταγωνισμό στη δουλειά μου.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Πρέπει να είσαι καθυστερημένος ή άνεργος μπετατζής που μεταφέρεις τις επαγγελματικές ανησυχίες σου στους άλλους.

Μέσα στον πόλεμο εγώ αύξησα τον μισθό μου 40%, καθώς δουλεύω με εταιρείες του εξωτερικού με μισθό που μάλλον δεν πρόκειται να δούν άχρηστοι σαν εσένα μέχρι να πεθάνουν.
Από την άλλη δείχνεις πόσο άσχετος είσαι και δεν γνωρίζεις καν ότι ο μέσος Ουκρανός δεν μιλάει καν φουλ Αγγλικά. Ίσως νιώθεις απειλ΄ή γιατί ούτε εσύ μιλάς καλά άγγλικά ίσως, αλλά εμένα δεν με απασχολούν καθόλου αυτοί αφού δεν φέρνουν ανταγωνισμό στη δουλειά μου.
Ξεφτιλισμένε δεν δουλεύω ρε ναυάγιο, δεν έχω ανάγκη όπως εσύ να δίνω κώλο για το μεροκάματο...:tooth::tooth::tooth:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Τον ξεφτιλισμένο δεν τον νοιάζει λέει και δεν ανησυχεί μη και του πάρουν τη δουλειά....:2funny::2funny::2funny:

Το απλό μυαλό πολλών εδώ μέσα σκέφτονται μόνο τις γυναίκες που θα πάνε στις άλλες χώρες, μπας και βρούνε τίποτα να γαμησουν.

Ότι θα πάει τόσος κόσμος επίσης και θα πάρουνε πόσες δουλειές από εργάτες μέχρι προγραμματιστές και θα μείνουν πολλοί Ευρωπαίοι χωρίς δουλειά το έχετε σκεφτεί καθόλου;

Καθίστε να δείτε τι θα γίνει μάγκες, γιατί έχει να αλλάξει πολύ η ζωή μας ακόμα.

Ρε πόσο ξεφτιλισμένος είναι...:tooth::tooth::tooth:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.326
Πόντοι
3.846
Τον ξεφτιλισμένο δεν τον νοιάζει λέει και δεν ανησυχεί μη και του πάρουν τη δουλειά....:2funny::2funny::2funny:



Ρε πόσο ξεφτιλισμένος είναι...:tooth::tooth::tooth:
Ρε άνεργε καθυστερημένε, ούτε εργάτης ειμαι, ούτε προγραμματιστής.
Τι ψάχνεις να βρεις ρε κατακαημένε, μπορώ να σε ξεφτιλίζω όσο θέλεις.
Θα συνεχίσεις να ψάχνεις και άλλο τα ποστ μου; Μόνο κομπλεξικά άτομα με μηδενική προσωπικότητα σαν εσένα ασχολούνται έτσι.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Ρε άνεργε καθυστερημένε, ούτε εργάτης ειμαι, ούτε προγραμματιστής.
Τι ψάχνεις να βρεις ρε κατακαημένε, μπορώ να σε ξεφτιλίζω όσο θέλεις.
Θα συνεχίσεις να ψάχνεις και άλλο τα ποστ μου; Μόνο κομπλεξικά άτομα με μηδενική προσωπικότητα σαν εσένα ασχολούνται έτσι.

Ξεφτιλισμένε θα σου πάρουν οι Ουκρανοί τη δουλειά....έχουν πιο τρυφερό κωλαράκι από σένα....:tooth::tooth::tooth:

Τύπε έχεις πάει καθόλου εξωτερικό;
Μάλλον δεν έχεις δει τι γίνεται σε Πολωνία, Γερμανία ακόμα και Κύπρο από Ουκρανούς.
Και δεν μιλάμε για επίπεδο μόνο οικοδομής κλπ
Πολλοί από αυτούς είναι σπουδαγμένοι και τσιμπάνε και καλές δουλειές γραφείου σε χαμηλότερους μισθούς.
Κάτι που έγινε με τους Αλβανούς στην Ελλάδα, αλλά με πτυχία και καλ΄ύτερη μόρφωση και που επηρεάζει όλη την Ευρώπη.


:tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Ποιος σου μίλησε μωρή παλιαδελφή εσένα;
Δεν θυμάμαι να έχω ξανασχοληθεί με τη σούφρα σου ξανά, τι ζόρι τραβάς;
ολοι θελουν να ασχοληθούν με εναν βραβευμένο mr Malaka σαν εσενα
images (2).jpeg
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
barock

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.232
Like
21.196
Πόντοι
5.506
Κυριε topic starter, δεν επρεπε το αρχικο ποστ να εχει και τις αντιστοιχες φωτο;
Έχετε δίκιο, απλά δεν είχα εύκαιρο το φωτογραφικό υλικό. Με μεγάλη χαρά θα δεχόμουν να το δημοσιεύσετε αν το έχετε εύκαιρο στο αρχειακό υλικό σας.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.247
Πόντοι
216
Έχετε δίκιο, απλά δεν είχα εύκαιρο το φωτογραφικό υλικό. Με μεγάλη χαρά θα δεχόμουν να το δημοσιεύσετε αν το έχετε εύκαιρο στο αρχειακό υλικό σας.

Νομιζω θα μας το εδινε ευχαριστως ο kman, αλλα εχει φαει ban.
Κανεις δεν εχει το αρχειακο υλικο;
Μονο για τον Δημητρακη υπαρχει αρχειοθετηση;
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.247
Πόντοι
216
Που χαθηκε ο αρχοντας των σλαβικων παραδεισων;
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.247
Πόντοι
216
Ρε παιδια, ο kman δεν επεστρεψε ποτε εδω;
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.247
Πόντοι
216
Αφήνω αυτό εδώ, απόψεις και κρίσεις δεκτές, μόνο μην το μπαχαλέψετε παρακαλώ. :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:

Παντως δεν περιμενα
ουτε οτι πουλανε ακομη λευκα σωβρακα
ουτε οτι υπαρχει κοινο να τα αγορασει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom