Νέα

Υπηρεσίες περιποίησης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonixxx11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
426
Like
642
Πόντοι
81
Γεια χαρά σε όλους τους μάχιμους συναγωνιστές!

Θα ήθελα να ρωτήσω αν στην Αθήνα και γενικά στον νομό Αττικής υπάρχουν υπηρεσίες σαν το παρακάτω βίντεο και που να περιλαμβάνουν και καθαρισμό αυτιών που από περιέργεια θα ήθελα να δοκιμάσω γιατί δεν έχω κάνει ποτέ στην ζωή μου.

Σε πολλά παρόμοια βίντεο κάνουν καθαρισμό αυτιών και μου έχει κάνει εντύπωση που στην Ελλάδα δεν έχω πετύχει να το διαφημίζουν κάποια σπα ή ανάλογα μαγαζιά.Αν και δεν έχω πρόβλημα ακοής θα ήθελα να το δοκιμάσω.Δειτε αν θέλετε απο το 18ο λεπτό περίπου μέχρι το 25ο.


Εν ολίγοις ψάχνω να βρω ένα μαγαζί που να κάνει αυτά που είδα στο παρακάτω βίντεο.Δεν περιλαμβάνει sex αυτό το πακέτο.Αφορα υπηρεσίες από επαγγελματίες που προσφέρουν χαλάρωση και περιποίηση σώματος και προσώπου μόνο.

Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει κάτι που να προσφέρουν τέτοιες υπηρεσίες;

Αυτά τα μαγαζιά είναι κάτι σαν μπαρμπερικα πολυτελείας νομίζω.Δηλαδη εκτός από ξύρισμα και κούρεμα κάνουν και όλα τα άλλα πλην από σεξ όμως.


Ευχαριστώ!
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.165
Like
15.911
Πόντοι
3.556
Σε πολλά παρόμοια βίντεο κάνουν καθαρισμό αυτιών και μου έχει κάνει εντύπωση
ωπα ρε μαν πιο φθηνα δεν θα σου ρθει να αφησεις λιγο νύχι στο μικρο δαχτυλο οπως ολος ο κοσμάκης;
 

Συνημμένα

  • IMG_8834.jpeg
    IMG_8834.jpeg
    253,7 KB · Εμφανίσεις: 10

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
557
Πόντοι
21
Αυτά υπάρχουν σε ασιάτικες κουλτούρες , Ινδία , Πακιστάν , Μπαγκλαντές και λοίπες όμορες χώρες . Είναι δελεαστικό το να κάθεσαι και να σε περιποιούνται αλλα θα πρότεινα να μην δοκιμάσεις αυτό το κομπογιαννιτικο καθαρισμό αυτιών ουτε καν στις χώρες προέλευσής του , ειδικά αμα δεν έχεις κάποια ενόχληση , μην πάς γυρεύοντας και εκεί που δεν έχεις τίποτα κουφαθείς στα καλά καθούμενα .
 
OP
OP
S

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
426
Like
642
Πόντοι
81
Χαχα.Εχω ακούσει όμως ότι είναι πολύ χαλαρωτικο να σου γαργαλανε το αυτακι.

Εγώ θέλω όλο το πακέτο βέβαια.Απο μασάζ σώματος μέχρι κούρεμα κλπ.
Επίσης αυτό το μασάζ κεφαλής που κάνουν πρέπει να είναι τόσο χαλαρωτικό που σε μερικά βίντεο τους παίρνει ο ύπνος.

Κάτι βίντεο που βλέπω στο youtube αυτά τα κάνουν σε Ταϊλάνδη,Βιετνάμ,Κίνα.Και μάλιστα υπηρεσίες για μια ώρα για όλα αυτά με 12 ευρώ.Βεβαια σε αυτές τις χώρες όλα είναι παμφθηνα.

Και μάλιστα υπάρχουν εκατονταδες τέτοια μπαρμπερικα σε πολλές χώρες.Εδω στην Ελλάδα κάτι ανάλογο δεν έχω βρει.Αλλα κ να υπάρχει θα σου ζητάνε 100 ευρώ και θα κάνουν τα μισά πιστεύω.

Μάλλον το εχουν κάτι σαν συνήθεια σε αυτές τις χώρες.

Δεν έχει ψάξει κανείς από εδώ μέσα να βρει κάτι παρόμοιο στην Ελλάδα;
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
322
Like
544
Πόντοι
81
Δοκιμασε να πας σε καποιο πακιστανικό κουρείο στην Ομόνοια και πες του να σου βάλει σε αυτιά και μύτη αυτες τις γλιτσες που μετά τις ξεκολλάνε. Πιστεύω θα σε ικανοποιήσουν αυτές οι υπηρεσίες :confused:
 
OP
OP
S

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
426
Like
642
Πόντοι
81
Αυτά υπάρχουν σε ασιάτικες κουλτούρες , Ινδία , Πακιστάν , Μπαγκλαντές και λοίπες όμορες χώρες . Είναι δελεαστικό το να κάθεσαι και να σε περιποιούνται αλλα θα πρότεινα να μην δοκιμάσεις αυτό το κομπογιαννιτικο καθαρισμό αυτιών ουτε καν στις χώρες προέλευσής του , ειδικά αμα δεν έχεις κάποια ενόχληση , μην πάς γυρεύοντας και εκεί που δεν έχεις τίποτα κουφαθείς στα καλά καθούμενα .
Oντως φαίνεται κομπογιαννιτικο και είναι δηλαδή.Ομως το κάνουν τόσο επαγγελματικά.Ειδικα κάτι κινεζουλες είναι πολύ σχολαστικες και το κάνουν τόσο προσεκτικά.
Υποθέτω σε χώρες που είναι αυστηροί οι νόμοι πχ Κίνα να έχουν κάποια άδεια για να το κάνουν αυτό.
 
OP
OP
S

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
426
Like
642
Πόντοι
81
Δοκιμασε να πας σε καποιο πακιστανικό κουρείο στην Ομόνοια και πες του να σου βάλει σε αυτιά και μύτη αυτες τις γλιτσες που μετά τις ξεκολλάνε. Πιστεύω θα σε ικανοποιήσουν αυτές οι υπηρεσίες :confused:
Αυτό που λες το έχω δει σε βίντεο πολλά και το κάνουν οι Τούρκοι μπαρμπερηδες.
Όντως αυτό δεν θα το έκανα.Οχι λόγω αηδιας αλλά πρέπει να πονάει.Ειναι κάτι σαν βαθειά απολεπιση προσώπου.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
381
Like
695
Πόντοι
81
Αυτό που λες το έχω δει σε βίντεο πολλά και το κάνουν οι Τούρκοι μπαρμπερηδες.
Όντως αυτό δεν θα το έκανα.Οχι λόγω αηδιας αλλά πρέπει να πονάει.Ειναι κάτι σαν βαθειά απολεπιση προσώπου.
Έχω δει κάτι βίντεο με αυτά που λες , τα κάνουν κάτι Πακιστανοι αλλά μέρα σε αρχίζουν και στις φαπες για χαλάρωση. Δεν θα το δοκίμαζα χαχαχ
 
OP
OP
S

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
426
Like
642
Πόντοι
81
Δοκιμασε να πας σε καποιο πακιστανικό κουρείο στην Ομόνοια και πες του να σου βάλει σε αυτιά και μύτη αυτες τις γλιτσες που μετά τις ξεκολλάνε. Πιστεύω θα σε ικανοποιήσουν αυτές οι υπηρεσίες :confused:
Αυτό που λες το έχω δει σε βίντεο πολλά και το κάνουν οι Τούρκοι μπαρμπερηδες.
Όντως αυτό δεν θα το έκανα.Οχι λόγω αηδιας αλλά πρέπει να πονάει.Ειναι κάτι σαν βαθειά απολεπισης προσωπου
Έχω δει κάτι βίντεο με αυτά που λες , τα κάνουν κάτι Πακιστανοι αλλά μέρα σε αρχίζουν και στις φαπες για χαλάρωση. Δεν θα το δοκίμαζα χαχαχ
Τα βίντεο από Πακιστάν δεν μου αρέσουν.
Εγώ αναφερομουν σε βίντεο από Ταϊλάνδη,Βιετνάμ,Κίνα.

Πραγματικά για asmr καταστάσεις αυτές οι χώρες το έχουν αναγάγει σε επιστήμη.
Πέραν του γεγονότος ότι σε περιποιούνται κάτι κούκλες είναι και φοβερές επαγγελματίες.
 

stelda

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
1.604
Like
10.477
Πόντοι
2.256
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
355
Like
868
Πόντοι
81
Πραγματικά για asmr καταστάσεις αυτές οι χώρες το έχουν αναγάγει σε επιστήμη.
Δεν μπορω να καταλαβω τι μπαρουφα ειναι αυτο το asmr... Δηλαδή βαζετε ενα βιντεο και κανετε τι? Τον παιζετε? Χαλαρωνετε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom