Νέα

Υπάρχουν γυναίκες επιδειξίες/ηδονοβλεψίες/εφαψίες???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

υπαρχουν??

  • οχι

    Ψήφοι: 1 3,0%
  • δε νομιζω

    Ψήφοι: 11 33,3%
  • δυστυχως οχι

    Ψήφοι: 5 15,2%
  • υπαρχουν/μου χει τυχει

    Ψήφοι: 12 36,4%
  • ειμαι γυναικα επιδειξιας/ηδονοβλεψιας κτλ

    Ψήφοι: 4 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    33

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Μέρα ήταν..ιποκράτους και τσιμισκή γωνία..
Πολύ γριά..70+ σίγουρα και φορούσε μια ρόμπα από
αυτές που φοράνε οι γριές,την οποία και άνοιξε μπροστά
σε ένα παλικάρι και ήταν γυμνή τελειώς από μέσα.
Αυτός συνέχισε σαν να μην συμβαίνει τίποτα, πρέπει να χρειάστηκε μερική ώρα
να συνειδητοποιήσει τι έγινε..

πςςςςςςςςςςςς είχα δει μία στο κέντρο έτσι ακριβώς, που σήκωνε ΕΝΤΕΛΩΣ τη ρόμπα της και έχεζε και κατούραγε στη μέση του πεζοδρομίου  :rockon:

μετά τη δεύτερη φορά που ήθελα να βγάλω τα μάτια μου το έμαθα και άλλαζα δρόμο πριν δω το κακό  :sunglasses:
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
έκανε ένα μορφασμό σαν να μένει μαλάκας,
αλλά κατά τα άλλα δεν ξέρω, μπορεί και να του άρεσε..
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
πςςςςςςςςςςςς είχα δει μία στο κέντρο έτσι ακριβώς, που σήκωνε ΕΝΤΕΛΩΣ τη ρόμπα της και έχεζε και κατούραγε στη μέση του πεζοδρομίου  :rockon:
μεγαλη μορφη το φρικοπουρο λεμε :rockon:
 

Επισκέπτης
πςςςςςςςςςςςς είχα δει μία στο κέντρο έτσι ακριβώς, που σήκωνε ΕΝΤΕΛΩΣ τη ρόμπα της και έχεζε και κατούραγε στη μέση του πεζοδρομίου  :rockon:

μετά τη δεύτερη φορά που ήθελα να βγάλω τα μάτια μου το έμαθα και άλλαζα δρόμο πριν δω το κακό  :sunglasses:
αυτη ειναι τρελη

αυτη που λεει η νταρκ αιζ δε νομιζω οτι ηταν τρελη...αλλα επιδειξιας
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.724
Like
55
Πόντοι
16
δεν ξέρω αν είναι οι γκόμενες επιδειξίες,αυτό που ξέρω είναι ότι σίγουρα θέλουν να επιδεικνύονται
γέμισε ο τόπος χοντρές που πετάνε τα βυζιά τους και τα χοντρόμπουτα τους έξω :headbang:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
νωντα να τσονταρουμε ολοι κατι, να πας πουθενα να ξεδωσεις? θα σε γραψουν οι εφημεριδες σε λιγο καιρο :-
 

Επισκέπτης
νωντα να τσονταρουμε ολοι κατι, να πας πουθενα να ξεδωσεις? θα σε γραψουν οι εφημεριδες σε λιγο καιρο :-
ψωλοχυμα δε φταιω εγω που σε παρατησε

τι χολη ειναι αυτη που βγαζεις προς το προσωπο μου τελευταια :idiot:
 

Επισκέπτης
Πέμπτη, 01 Ιουλίου 2010
"Επειδή δεν έχω πού αλλού να το πω.."

ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ - ΣΟΚ ΓΙΑ ΤΟΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΟ!


"Σήμερα κατά τις 11 το πρωί πήρα τον ηλεκτρικό από το Μοναστηράκι με προορισμό την Καλλιθέα όπου πήγαινα για εξωτερικές εργασίες. Στεκόμουν όρθια και κοίταζα έξω από το παράθυρο κατά κύριο λόγο, ρίχνοντας μία ματιά που και που στους γύρω μου. Ένας γέρος που με κοίταζε περίεργα, μία κοπελιά που στεκόταν λίγο πιό δίπλα μου, κάτι κυρίες και κύριοι καθισμένοι στις θέσεις και ένας Πακιστανός που στεκόταν απέναντί μου.

Η κοπελιά κατέβηκε στα Πετράλωνα και έτσι εγώ με τη σειρά μου πήρα τη θέση της και ακούμπησα ελαφρά στον τοίχο πίσω από τα καθίσματα.

Όταν φτάσαμε Ταύρο με την άκρη του ματιού μου ...
έπιασα μία μικρή κίνηση στον τοίχο. Γύρισα και κοίταξα τον τοίχο απέναντί μου, ακριβώς δίπλα από την πόρτα και είδα κάτι σα να τρέχει. Απόρησα τί στο καλό είναι αυτό και για μία στιγμή φαντάστηκα ότι κάποιου του χύθηκε νερό. Κοιτάζοντας λίγο καλύτερα κατάλαβα ότι δεν είναι νερό... και υποψιάστηκα ότι ο Πακιστανός κατούρησε. Δεν ξέρω τί είναι χειρότερο, το γεγονός ότι θα μπορούσε να είχε κατουρήσει στον τοίχο μέσα στο βαγόνι μπροστά σε τόσο κόσμο, ή το γεγονός ότι τελικά ήταν ΣΠΕΡΜΑ!!!!! ΝΑΙ!!!!! Ο καλός Πακιστανός φίλος μας αποφάσισε ότι ήταν πολύ ξαναμένος και είπε να ξαλαφρώσει λίγο. Μέσα στο τραίνο. Πάνω στον τοίχο. Στον τοίχο που ακουμπάμε όταν περιμένουμε στο τραίνο. Στον τοίχο που τα παιδάκια πιάνουν για να μην πέσουν.

Κατ' ευθείαν εννοείτε πως τινάχτηκα αηδιασμένη και σταμάτησα να ακουμπάω τον τοίχο. Φρίκαρα ΤΕΛΕΙΩΣ!!! ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΠΙΑ!!!!! Δεν μπορώ να βρω λόγο γιατί να μένουν αυτοί οι άνθρωποι στη χώρα μου...! Τί μου προσφέρουν εμένα εκτός από τα ωραία τους σχόλια και τα υγρά τους που απλόχερα μοιράζουν παντού; Όσοι έχουν περάσει έστω και μία φορά από την αρχή της Πειραιώς μετά τις 9 το βράδυ... δε χρειάζεται καν να πω οτιδήποτε άλλο, ξέρουν πολύ καλά!

Σας το στέλνω αυτό περισσότερο απ' ο,τιδήποτε άλλο για να γνωρίζουν όσοι μπαίνουν στα τραίνα τί μπορεί να είναι αυτό το υγρό που κατά λάθος ακούμπησαν... Και επίσης γιατί διερωτώμαι... τί στο καλό κάνω εγώ σε αυτή την περίπτωση; Ο Πακιστανός πήγε και έκατσε ανάμεσα στις κυρίες για να ξεκουραστεί μετά το άγριο σεξ με τον τοίχο του βαγονιού, με ένα ελαφρύ χαμόγελο στο πρόχωπό του. Μόνο τσιγάρο που δεν άναψε. Για μία στιγμή σκέφτηκα να του φωνάξω πως είναι καρανώμαλος κτλ αλλά δεν είμαι σίγουρη που θα με οδηγούσε αυτό, όντας νέα κοπελιά και όχι κανένας 'ντουλάπας'. Μετά σκέφτηκα να πω στον φύλακα του σταθμού Καλλιθέας τί έγινε, αλλά και πάλι δεν είμαι σίγουρη που θα με έβγαζε αυτό. Ή πως θα το έλεγα καν... Τελικά αισθάνομαι άσχημα που δεν ενήργησα κατ' οποιονδήποτε τρόπο... αλλά θέλω να γνωρίζω για μελλοντική φορά - τί να έκανα; "

ΑΝΑΓΝΩΣΤΡΙΑ


 

θάνατος

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
609
Like
5
Πόντοι
6
Δεν είναι επί του παρόντος, αλλά θέλω να παραθέσω μια ιστορία εν μέρη ηδονοβλεψίας και λαϊκής συνάθροισης.


Είναι καλοκαίρι του 94, έχω τελέψει το λύκειο και δουλεύω με ένα οικοδομικό συνεργείο ενός μάστορα (μεγάλος ρουφιάνος, θεός σχωρέστον) και έχουμε βάλει σκαλωσίες και επισκευάζουμε μια 4 όροφη ιδιωτική κλινική(γυναικολογική αν θυμάμε καλά) που είχε τα μαύρα της τα χάλια από τα χρόνια και το καυσαέριο.

Ο μάστορας είχε βάλει ένα μπάσταρδο αλβανό, μικροκαμωμένος ατσίδα σκέτη, ηλικία 16 -17 θα ήταν να στέκεται στο ικρίωμα (σκαλωσία) πάνω από τη κεντρική είσοδο της κλινικής και αμα έμπαινε καμία ωραία γυναίκα να τον φωνάζει να κατεβένει στη σκαλωσία του πρώτου ορόφου, μιας και βρισκόμασταν πάνω στη ταράτσα εκείνη τη μέρα.

Τι συνέβαινε τελικά, ο μάστορας είχε εντοπίσει ένα φεγγίτη-παραθυράκι που έβλεπε στο διάδρομο και προς το εξεταστήριο ενός γυναικολόγου και το είχε καλύψει πρόχειρα αλλά επιμελός για να μπορεί να βλέπει αυτός και καμία φορά και το συνεργείο διάφορα στιγμιότυπα εξέτασης γυναικών.

Κάποια στιγμή φωνάζει ο αλβανός το μάστορα, και ο μάστορας πέρνει δυο άλλους και εμένα και πάμε στο παραθυράκι και βλέπουμε μια κιουρία καμιά 30αρια χρόνων καλοστεκούμενη να μιλάει με το γιατρό μεσα στο ιατρείο, να μη σας τα πολυλογό κάποια στιγμή γδύνεται η κυρία εντελώς( εντυπωσιάστηκα όταν την είδα ολόγυμνη) και απέναντι της η νοσοκόμα και ο γιατρός με τη καραφλίτσα τη κοιλιά το μουστακακί και την άσπρη φανέλα.

Επείδη δεν είχαμε ήχο απ ότι κατάλαβα είχε πάει για κάποια εξέταση η γυναίκα αλλά ενώ γδύθηκε δεν ήθελε να ξαπλώσει στο ειδικό κρεβάτι και προσπαθούσε η νοσοκόμα να τη βάλει να ξαπλώσει με το ζόρι και εκείνη αντιστεκόταν, εκείνη τη στιγμή όπως ήταν γυμνή πάει ο γιατρός και της ρίχνει δύο ανάποδα χαστούκια που ήταν όλα δικά της, για πότε ησύχασε η κοπέλα και ξάπλωσε στο ειδικό κρεβάτι δε λέγεται, χαρακτηριστικό είναι ότι όταν ξάπλωσε της έβαλε μέσα στο κόλπο ένα μεγάλο σίδερο και μετά το χέρι του,εκεί αγριευτήκαμε πάρα πολύ. Φυσικά το γέλιο που ρίξαμε δε λεγόταν και όποτε κάναμε διάλειμμα το συζητούσαμε.

Εκ των υστέρων μάθαμε οτι ο συγκεκριμένος γιατρός είχε βάρυ χέρι(ήταν της παλίας σχολής βλέπεις) και έριχνε που και που τις ψιλές του στις ασθενείς που του αντιστέκονταν για να τις κάνει να ηρεμήσουν.

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
γιατι παντα αυτες οι "ανωμαλιες" παρουσιαζονται σε αντρες??

ξερετε καμια αντιθετη περιπτωση??

δεν θα ταν καλη φαση να περπαταγαμε στο παρκο και ξαφνικα η γυναικα που ερχοταν απ την αντιθετη κατευθυνση να ανοιγε τη μπεζ καμπαρντιναhttp://[URL unfurl="true"]www.eshopselect.gr/images/DSC00513.jpg[/img[/URL]] για να μας δειξει το μουνι και τα βυζια της??


[/quote]γιατι αν στο εκανε αυτο θα ορμουσες τυπε
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
υπαρχουν??
οχι - 3 (7.5%)
δε νομιζω - 14 (35%)
δυστυχως οχι - 4 (10%)
υπαρχουν/μου χει τυχει - 18 (45%)
ειμαι γυναικα επιδειξιας/ηδονοβλεψιας κτλ - 1 (2.5%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 18

στους μισούς έχει τύχει λέμε.ΟΚ :2funny:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.810
Κριτικές
31
Like
12.441
Πόντοι
5.097
υπαρχουν??
οχι - 3 (7.5%)
δε νομιζω - 14 (35%)
δυστυχως οχι - 4 (10%)
υπαρχουν/μου χει τυχει - 18 (45%)
ειμαι γυναικα επιδειξιας/ηδονοβλεψιας κτλ - 1 (2.5%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 18

στους μισούς έχει τύχει λέμε.ΟΚ :2funny:
εμενα αυτο με νοιαζει ποια καυλιαρα ειναι αυτη :cum:
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
Δεν είναι επί του παρόντος, αλλά θέλω να παραθέσω μια ιστορία εν μέρη ηδονοβλεψίας και λαϊκής συνάθροισης.


Είναι καλοκαίρι του 94, έχω τελέψει το λύκειο και δουλεύω με ένα οικοδομικό συνεργείο ενός μάστορα (μεγάλος ρουφιάνος, θεός σχωρέστον) και έχουμε βάλει σκαλωσίες και επισκευάζουμε μια 4 όροφη ιδιωτική κλινική(γυναικολογική αν θυμάμε καλά) που είχε τα μαύρα της τα χάλια από τα χρόνια και το καυσαέριο.

Ο μάστορας είχε βάλει ένα μπάσταρδο αλβανό, μικροκαμωμένος ατσίδα σκέτη, ηλικία 16 -17 θα ήταν να στέκεται στο ικρίωμα (σκαλωσία) πάνω από τη κεντρική είσοδο της κλινικής και αμα έμπαινε καμία ωραία γυναίκα να τον φωνάζει να κατεβένει στη σκαλωσία του πρώτου ορόφου, μιας και βρισκόμασταν πάνω στη ταράτσα εκείνη τη μέρα.

Τι συνέβαινε τελικά, ο μάστορας είχε εντοπίσει ένα φεγγίτη-παραθυράκι που έβλεπε στο διάδρομο και προς το εξεταστήριο ενός γυναικολόγου και το είχε καλύψει πρόχειρα αλλά επιμελός για να μπορεί να βλέπει αυτός και καμία φορά και το συνεργείο διάφορα στιγμιότυπα εξέτασης γυναικών.

Κάποια στιγμή φωνάζει ο αλβανός το μάστορα, και ο μάστορας πέρνει δυο άλλους και εμένα και πάμε στο παραθυράκι και βλέπουμε μια κιουρία καμιά 30αρια χρόνων καλοστεκούμενη να μιλάει με το γιατρό μεσα στο ιατρείο, να μη σας τα πολυλογό κάποια στιγμή γδύνεται η κυρία εντελώς( εντυπωσιάστηκα όταν την είδα ολόγυμνη) και απέναντι της η νοσοκόμα και ο γιατρός με τη καραφλίτσα τη κοιλιά το μουστακακί και την άσπρη φανέλα.

Επείδη δεν είχαμε ήχο απ ότι κατάλαβα είχε πάει για κάποια εξέταση η γυναίκα αλλά ενώ γδύθηκε δεν ήθελε να ξαπλώσει στο ειδικό κρεβάτι και προσπαθούσε η νοσοκόμα να τη βάλει να ξαπλώσει με το ζόρι και εκείνη αντιστεκόταν, εκείνη τη στιγμή όπως ήταν γυμνή πάει ο γιατρός και της ρίχνει δύο ανάποδα χαστούκια που ήταν όλα δικά της, για πότε ησύχασε η κοπέλα και ξάπλωσε στο ειδικό κρεβάτι δε λέγεται, χαρακτηριστικό είναι ότι όταν ξάπλωσε της έβαλε μέσα στο κόλπο ένα μεγάλο σίδερο και μετά το χέρι του,εκεί αγριευτήκαμε πάρα πολύ. Φυσικά το γέλιο που ρίξαμε δε λεγόταν και όποτε κάναμε διάλειμμα το συζητούσαμε.

Εκ των υστέρων μάθαμε οτι ο συγκεκριμένος γιατρός είχε βάρυ χέρι(ήταν της παλίας σχολής βλέπεις) και έριχνε που και που τις ψιλές του στις ασθενείς που του αντιστέκονταν για να τις κάνει να ηρεμήσουν.

και που κολλαει ολο αυτο το μπεν χουρ που εγραψες με το θεμα?
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
υπαρχουν??
οχι - 3 (7.5%)
δε νομιζω - 14 (35%)
δυστυχως οχι - 4 (10%)
υπαρχουν/μου χει τυχει - 18 (45%)
ειμαι γυναικα επιδειξιας/ηδονοβλεψιας κτλ - 1 (2.5%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 18

στους μισούς έχει τύχει λέμε.ΟΚ :2funny:

εδω μεσα ο καθενας οτι θελει λεει
αν τους ρωτησεις εναν εναν ποσο την εχουν την την ψωλη το χαμηλοτερο θα ειναι 26 ποντους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom