Νέα

υπαρχη σαιτ με παντρεμενες που ψαχνωνται ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mathousalas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
ο βολτεμορ οπου δει γυναικα τρεχει.ρε πετσα αγαπουλη σαλιαρη ημαρτον.αν θες να σου δωσω τηλ απο μια θιτσα να αλαξεις τισ βαλβολινες μη κρεπαρη το σασμαν.ρε με τουσ μαλακες πουχουμε μπλεξει.ρε εδω ειναι για παντρεμενους.οχι για αγαμητους

τυπε αν μου δωσεις εσυ τηλεφωνο που ψαχνεις
να βρεις παντρεμενες απο το ιντερνετ τα πιασαμε τα λεφτα μας  :grin:
 
OP
OP
M

mathousalas

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
κλωνε.υφακι δεν εχω.ειμαι αρκετα μεγαλος για να σας γραφω σταρχιδια μου κ πολυ μα παρα πολυ ταξιδεμενος γενικα.εχω οτι θελω οταν το θελω κ δεν θα κατσω να χαλαστω αν δεν μου κατση 1-2-2000000 .εγω ζηταω παντρεμενη να γαμησω.το ζηταω.πραγμα που εσεις κυρα κατινες δεν το κανετε ποτε.ακομα κ αν σας καυλωνη ο απεναντι σας στο μπαρ προτηματε να βαλετε το χερι στο μουνι σας κ να τη παιξεται απο το να πατε κ να του πειται εισαι καυλα μαν.παμε να με σκισεις.φορατε μασκα απο την ωρα που γενιεσται.κ στη μουρη κ στο μουνι το κακογαμημενο.το ξεπουλατε για ενα καλο γαμο γαμω τη καταδικη μου.οταν φτασει ελεεινιδα καρδιολογος επιστημων να παντρευτη εργατη καθαριοτητας δημου τοτε ναι θα πω εγειναν βηματα προς τη σωστη κατευθυνση.τακουσες φασολα?πιο πολλες κρυφε2ς πουτανες απο τις φανερες εχει η ελλαδα κυρα μου.μπαινεις σε ξενα σαιτ κ σου γραφη η κουλανοβα ιρινα απο το πουθενισταν.ειμαι βι γουσταρω να με γαμανε 3 κ 2 γυναικες κ αν σαρεσει τραβιεσαι.εσειςοι πουτανοβες κ καλα οικοκοιρες σε απογνωση ακομα κ στη λαικη κανεται κονε για καμια αρπαχτη.το παιδι στο παρκο κ κοιτατε να δειται κανα ξενο προσωπο αγνωστο περαστικο να τη πεσεται μπας κ.λοιπον αν μου πης αυτη τη στιγμη τι γουσταρης οταν σε γαμανε κ ποσταρης κ φωτο θαρθω κ θαμαι σκλαβος στο σπιτι σου για ενα μηνα.λοιπον κλωνε?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
κλωνε.υφακι δεν εχω.ειμαι αρκετα μεγαλος για να σας γραφω σταρχιδια μου κ πολυ μα παρα πολυ ταξιδεμενος γενικα.εχω οτι θελω οταν το θελω κ δεν θα κατσω να χαλαστω αν δεν μου κατση 1-2-2000000 .εγω ζηταω παντρεμενη να γαμησω.το ζηταω.πραγμα που εσεις κυρα κατινες δεν το κανετε ποτε.ακομα κ αν σας καυλωνη ο απεναντι σας στο μπαρ προτηματε να βαλετε το χερι στο μουνι σας κ να τη παιξεται απο το να πατε κ να του πειται εισαι καυλα μαν.παμε να με σκισεις.φορατε μασκα απο την ωρα που γενιεσται.κ στη μουρη κ στο μουνι το κακογαμημενο.το ξεπουλατε για ενα καλο γαμο γαμω τη καταδικη μου.οταν φτασει ελεεινιδα καρδιολογος επιστημων να παντρευτη εργατη καθαριοτητας δημου τοτε ναι θα πω εγειναν βηματα προς τη σωστη κατευθυνση.τακουσες φασολα?πιο πολλες κρυφε2ς πουτανες απο τις φανερες εχει η ελλαδα κυρα μου.μπαινεις σε ξενα σαιτ κ σου γραφη η κουλανοβα ιρινα απο το πουθενισταν.ειμαι βι γουσταρω να με γαμανε 3 κ 2 γυναικες κ αν σαρεσει τραβιεσαι.εσειςοι πουτανοβες κ καλα οικοκοιρες σε απογνωση ακομα κ στη λαικη κανεται κονε για καμια αρπαχτη.το παιδι στο παρκο κ κοιτατε να δειται κανα ξενο προσωπο αγνωστο περαστικο να τη πεσεται μπας κ.λοιπον αν μου πης αυτη τη στιγμη τι γουσταρης οταν σε γαμανε κ ποσταρης κ φωτο θαρθω κ θαμαι σκλαβος στο σπιτι σου για ενα μηνα.λοιπον κλωνε?

τυπε...
λες πολλα  :-
 
OP
OP
M

mathousalas

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
ρε μπαλντεμορ ντουφεκαλευρι αγαμητε!εδω μας ελεγες οτι εισι ο γαμων κ ο τουτανχαμων τισ πιατσασ απο μενα περιμενης μικρουλι?αισταδιαλα τραβα να παιξεις παραπερα.κ μη σκορπας την αμμο με το κουβαδακι μικρε!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
ρε μπαλντεμορ ντουφεκαλευρι αγαμητε!εδω μας ελεγες οτι εισι ο γαμων κ ο τουτανχαμων τισ πιατσασ απο μενα περιμενης μικρουλι?αισταδιαλα τραβα να παιξεις παραπερα.κ μη σκορπας την αμμο με το κουβαδακι μικρε!

Απο σενα περιμενω ναι!!!!!
Θα δωσεις κανα κινητο?
ΜΟνος μου δεν μπορω να παρω ειμαι ανικανος  :(
 
OP
OP
M

mathousalas

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
δημοκρατια εχουμε λεμε οτι θεμε κ ειμαστε υπευθηνοι του τιλεμε μικρε.εριξα το γαντι στη κυρια.ειδες κυρια την αποκαλω.εξαλου οπως εγραψα απο την αρχη ζηταω σαιτ με παντρεμενες να  :knockinb:το ονομα του σαιτ που γραφω ειναι μπουρδελα?γραφεται για τα σπιτια που πατε οσοι πατε?γιατι παιζουν κ μουσαντενια νικ για προμο.εσυ τι ζορι τραβας?θεματοφυλακας εισαι?αν δεν αρεσει σε καποιους η θεματολογια να πανε αλλου.νετα σκετα κανε ζαπινγκ κ βαλε ντοκυμαντερ
 
OP
OP
M

mathousalas

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
ρε τι κινητο?ονομα σαιτ δινω.σιγα μην ειμαι η προξενυτρα η βασιλιαδου
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
ο βολτεμορ οπου δει γυναικα τρεχει.ρε πετσα αγαπουλη σαλιαρη ημαρτον.αν θες να σου δωσω τηλ απο μια θιτσα να αλαξεις τισ βαλβολινες μη κρεπαρη το σασμαν.ρε με τουσ μαλακες πουχουμε μπλεξει.ρε εδω ειναι για παντρεμενους.οχι για αγαμητους
Ρε Μαθουσαλιξ γιατι εισαι τοσο προσβλητικος με ολους ?

Αν εσυ εχεις θεματα με τον εαυτο σου κατσε και λυσε τα χωρις να προσβαλεις κανεναν.
Τραβα σε κανεναν ψυχολογο στην τελικη, αν εχεις νευρα, η προβληματα, να σε βοηθεισει.

Στο κατω κατω εφοσον δεν γνωριζεις ατομα προσωπικα, δεν μπορεις να ξερεις, ουτε μπορεις να συλλαβεις η να διανοηθεις τι ζορια μπορει να τραβαει ο καθενας...

Δεν ειναι σωστο να προσβαλεις αναιτια κιολας.....

Αι σιχτιρ πια εδω μεσα !!!!!
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
κλωνε.υφακι δεν εχω.ειμαι αρκετα μεγαλος για να σας γραφω σταρχιδια μου κ πολυ μα παρα πολυ ταξιδεμενος γενικα.εχω οτι θελω οταν το θελω κ δεν θα κατσω να χαλαστω αν δεν μου κατση 1-2-2000000 .εγω ζηταω παντρεμενη να γαμησω.το ζηταω.πραγμα που εσεις κυρα κατινες δεν το κανετε ποτε.ακομα κ αν σας καυλωνη ο απεναντι σας στο μπαρ προτηματε να βαλετε το χερι στο μουνι σας κ να τη παιξεται απο το να πατε κ να του πειται εισαι καυλα μαν.παμε να με σκισεις.φορατε μασκα απο την ωρα που γενιεσται.κ στη μουρη κ στο μουνι το κακογαμημενο.το ξεπουλατε για ενα καλο γαμο γαμω τη καταδικη μου.οταν φτασει ελεεινιδα καρδιολογος επιστημων να παντρευτη εργατη καθαριοτητας δημου τοτε ναι θα πω εγειναν βηματα προς τη σωστη κατευθυνση.τακουσες φασολα?πιο πολλες κρυφε2ς πουτανες απο τις φανερες εχει η ελλαδα κυρα μου.μπαινεις σε ξενα σαιτ κ σου γραφη η κουλανοβα ιρινα απο το πουθενισταν.ειμαι βι γουσταρω να με γαμανε 3 κ 2 γυναικες κ αν σαρεσει τραβιεσαι.εσειςοι πουτανοβες κ καλα οικοκοιρες σε απογνωση ακομα κ στη λαικη κανεται κονε για καμια αρπαχτη.το παιδι στο παρκο κ κοιτατε να δειται κανα ξενο προσωπο αγνωστο περαστικο να τη πεσεται μπας κ.λοιπον αν μου πης αυτη τη στιγμη τι γουσταρης οταν σε γαμανε κ ποσταρης κ φωτο θαρθω κ θαμαι σκλαβος στο σπιτι σου για ενα μηνα.λοιπον κλωνε?
Εσυ πρεπει να εχεις φαει χοντρη φολα για να μιλας ετσι επιθετικα....


Εδω σε γενικες γραμμες τα λες σωστα .....
Λεω σε γενικες γραμμες γιατι υπαρχουν διαφοροποιησεις τοσο στην σκεψη, οσο και στις αιτιες.....

Μετα δεν δικαιουται κανεις να ομιλει για γαμημενους και αγαμητους οταν οντας παντρεμενος ξενογαμιεται
Οταν ψαχνεσαι δεξια κι αριστερα σημαινει οτι ζεις σε ενα παραμυθι που ο ιδιος εχεις πλασει για καποιο σκοπο ....
(Σε αυτη την περιπτωση ειτε το αποδεχεσαι και συνεχιζεις ειτε το διαλυεις και προχωρας αναλαμβανοντας τις οποιες ευθυνες σου) Γιατι ο γαμος η η σχεση δεν σας καλυπτει
Υποθετω δεν το λετε στις γυναικες σας.... ε λοιπον σας εχω νεα ..... ουτε οι γυναικες σας το λενε σε σας....
οκ τωρα μαγκες?μαζευωμαστε και  :knockinb:.τζαμπα χωρις κοπο κ χρημακ γουσταρουν κ ανταλαγες συντροφων τα ταγαρια.εκει να δεις καυλα περασμενο σαββατο στο νιρβανα δεν προλαβαινα να το χωνο.να ζηση η υπαιθρος χωρα.κατσε μαλακα εσυ να γυρνας στο μεταξι κ στα λοιπα
Οι ανταλλαγες συντροφων .... ουαο !!!!
Αλληλοκερατωνοσαστε δηλαδη ..... Υπεροχοι γαμοι αυτοι ρε συ ..... Να τους χαιρωσαστε ..... αντε και καλους απογονους  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μην ψαξεται για πατροτητα γιατι θα εκπλαγειτε  :grin:


Μολις μου εδωσες την εξηγηση του γιατι πολλοι κυκλοφορουν περιεργα σαν να κουραζονται να κουνησουν το κεφαλι τους.....
Απο το βαρος που κουβαλαει ειναι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ο βολτεμορ οπου δει γυναικα τρεχει.ρε πετσα αγαπουλη σαλιαρη ημαρτον.αν θες να σου δωσω τηλ απο μια θιτσα να αλαξεις τισ βαλβολινες μη κρεπαρη το σασμαν.ρε με τουσ μαλακες πουχουμε μπλεξει.ρε εδω ειναι για παντρεμενους.οχι για αγαμητους
Το κακο με αρκετους και αρκετες ειναι οτι εχετε μετατρεψει τον ερωτα απο μια αναγκη που θα ερθει φυσιολογικα οταν πρεπει ... σε μια αρρωστη μανια ....

Αυτο δεν ειναι χαρα αλλα αρρωστια !!!!!!!!!
 

viking

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2005
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Τρελα αγορια πολλα λογια λιγα εργα και το καυλι στο χερι!!!!Οποιος γουσταρει να επικοινωνησει μαζι μου για πλατη ή για περιπετεια και να κανουμε μια καλη παρειτσα μπουρδελιαρικη...στελνει πμ με στοιχεια του...εγω παντρεμενος(2η φορα), 46 ετων και πολυ πηγμενος γιατι κατι δεν μου παει ρε παιδια με τις σταθερες γυναικες μετα την τριετια!!!!!!!!!
Λοιπον περιμενω πμ....
 

kostantinos32

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
Παντρεμμενες...μεγαλη ιστορια...τα ειχα με παντρεμενες αρκετες φορες...

Εχουν ολες κοινα σημεια 1.λενε πως εσυ εισαι ο πρωτος που κερατωσαν τον ανδρα τους

2.λενε πως εχουν τυψεις

3.Πως δεν εχουν καλο γαμο και δεν τις πηδαει ο αντρας τους.

4.Οταν βγαινεις μαζι τους φοβουντα και τη σκια τους.

Παντως ειναι ασφαλεστερο να γνωριζεις μεσω ιντερνετ γιατι ο κυκλος της θα ναι πολυ μακρια απο το δικο σου.Ενω αν γνωριζεις απο τον κυκλο σου θα ναι δραμα αν μαθευτει κατι.Ειχα ενα κολλητο καποτε.Ηξερα τον ιδιο και την κοπελα του καιρο.Ηξερα πως αυτος την κερατωνει.Μαζι ειχαμε κυνηγησει μουνια καποτε και μαλιστα αυτος ειχε γαμησει αυτη που εμενα μου αρεσε.

Χρονια μετα αυτος παντρευετηκε με την κοπελα αυτη.Μετα απο 3  χρονια γαμου δεν της εκανε ποτε ερωτα.Μια φορα που ειχα παει σπιτι του και ηταν μονη της η γυναικα του κατσαμε και μου ειπε ολο της τον  πονο.Αυτο γινοταν κανα μηνα ενω ο φιλς μου ολο επαγγελατικα ραντεβου πηγαινε.Μου ειχε πει ο ιδιος μαλιστα να πηγαινω σπιτι του και να καθυσυχαζω τη γυναικα του με εμμεσο τροπο αφηνωντας να φανουν αληθινες οι ψευτικες πληροφοριες που εδινε στη γυναικα του...πχ μια φορα ειχα βγει εγω αυτος και η γκομενα του...με πεβαλε να παρω  φωτογραφια με το κινητο μου, που εδειχνε εμενα και αυτον να ειναι στην ταβερνα,αλλα χωρις να φαινεται η γκομενα του.κι εγωω πηγα και τη εδειξα στη γυναικα του να την πεισω πως ηταν μαζι μου.

Να μη τα πολυλογω.Ηρθα πολυ κοντα με τη γυναικα του φιλου μου.Και σε καποια φαση πηδηχτηκαμε.Εκανε απιστευτα καλο σεξ.Κι ετσι δεν υπολογισα καθολου το φιλο μου.Στο τελος το εμαθε.και το αποτελεσμα εγω να φαω πολυ ξυλο και να χασω ενα φιλο.Αυτα
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
δικε μου τυχεροι οσοι σε εχουν φιλο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostantinos32

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
δικε μου τυχεροι οσοι σε εχουν φιλο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν γαμαω γυναικες φιλων μου συνηθως.Κι εκεινος μου ειχε γαμησει παλιοτερα εκεινη που ηξερε πως της εκαμα κεφι.Αλλα το παραδειγμα το ανεφερα για να πω πως ειναι καλυτερα αμα ειναι να παιξεις μπαλιτσα με παντρεμμενη να το κανεις παο καπου που να μην ανηκει σε δκο σου κυκλο.Και απο το ιντερνετ γνωριζεις καποιες που δεν εχουν σχεση καμμια με το δικο σου κυκλο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom