Νέα

Υπάρχει τσατσά στα μπουρδέλα που να γουστάρει να παίρνει μάτι ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα palouci_louc
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

isidwros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2012
Μηνύματα
20
Like
2
Πόντοι
0
Φιλε μου επικονωνησε επειγοντως με τον ΤΑΚΜΑΝ ..
 

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
500
Κριτικές
6
Like
481
Πόντοι
306
πέρσι στη φυλής πλήρωσα την ευγενική γλυκιά τσατσά, μπήκα στο δωμάτιο και περιμενα τα ρέστα...Ξαφνικά ανοίγει η πόρτα ενώ ήμουν ξάπλα γυμνός και ακολουθεί ο διάλογος:
- Δέ κοιτάω αγόρι μου μην ανησυχεις σου έφερα τα ρέστα
- Δέν έχω πρόβλημα μαρέσει.......
- Αχ αγόρι μου έχω και γώ ένα γιο σαν εσένα 2 μέτρα παλικάρι.........
- Αμα θες να καθήσεις να βλέπεις δέν έχω πρόβλημα....μαρέσει.....
- Δέ μπορώ αγόρι μου πρέπει να είμαι στην υποδοχή (ευγενικό ύφος,κλαψιάρικο)
- οκ γειά
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.944
Πόντοι
3.496
Φλεβαρης 2013,στο αγκυρας 12α α'βαρδια,ειχα συνεβρεθει με μια μιλφ ξανθια ευσωμη σλαβα.Φορουσε γυαλακια με κοκκινο σκελετο.Στο δωματιο υπηρξε εντονοτατη σεξουαλικη χημεια μεταξυ μας.Τελειωνοντας τη συνεδρια,η κοπελα αποχωρησε κ εισχωρησε στο δωματιακι χαλαρωσης'κατι ελεγε με εντονο ενθουσιωδη τονο στην τσατσα,επισης σλαβα,(αλλα οχι κατι ιδιαιτερο εμφανισιακα'μιλφογκιλφ.)Βγαινοντας απο το δωματιο,η δευτερη σταματωντας με στην εξοδο μου ειπε επιτακτικα:παμε κι εμεις μεσα..να μου κανεις τα ιδια;Σιγμιαια την κοιταξα εκπληκτος κ απαντησα ενστικτωδως λεγοντας της:αστο καλυτερα για αλλη φορα,γιατι τωρα δεν εχω χρονο..Την απεφυγα ευγενικα κ αποχαιρετησα.
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
γενικά από ότι καταλαβαίνω κάποιες τσατσάδες κάθονται, έχω πετύχει ένα δυο καυλομούνες που θέλω να  :pipa3: αλλά δεν έχω κάνει κίνηση..
 

komis diablo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
601
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
6
Ο κλασσικος πουστοτσατσος λαλάκης στο θησείο.Ειχε μπει στο δωματιο σε φιλο και ηθελε να του χαιδεψει τα παπαρια.Επισης κι εγω  εχω δει καμερες σε δωματιο σε στουντιο στο νεο κοσμο.

Αν θες συναγωνιστη ενημερωσε μας σε ποιο στουντιο στο νεο κοσμο εχεις δει τις καμερες να μην ξαναπατησουμε δεν πανε να γαμηθουν
που θα μας βαλουν και καμερες τα μουνοπανα αρκετα μας τα εχουν ζαλιζει δεν φτανει που δεν κατεβαζουν τις τιμες δεν φτανει που
δεν μας καθονται οι δικες μας οι σαυρες θα μας εχουν και καμερες εκει που βρισκουμε λιγο σεξ που το χρησοπληρωνουμε κιολας
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
3
Like
1.461
Πόντοι
216
ω ρε γαμωτο κι εγω το σκέφτομαι αυτό με το ματι από τσατσα κατά καιρους....
εχει τυχει δλδ να εχω διαπιστωσει ότι υπαρχει καποια χημεια με καποιες τσατσαδες (σχολια στην αναμονη τυπου 'ωραιο αγορι εισαι/ωραια ματια, από που καταγεσαι?' και αλλα τετοια σουρεαλ) και πανω που πηγαινα να κανω την προτασουλα μου, γαμωτο πλακωνε λαος, και δεν μπορουσα να καθομαι ετσι σαν τον χανο να περιμενω.....
Θεωρω πως γουστάρουμε την ιδεα της τσατσας να εχει καποια συμμετοχη, κυριως επειδή είναι κι αυτό ένα 'εξτραδακι' ας το πουμε....

Ευσεβης μου ποθος, εδώ και καιρο,-είναι η τσατσα του Διδ 18 (εκει που ναι η Αλιονα)η ξανθια αρχοντικη/εναλλακτικη κυρια με το κοντο μαλλακι! Με τρελαινει κατι πανω της, και κοιταζόμαστε πολύ ομορφα!
2 φορες πολύ ευγενικα εκανα προτασουλα, κι εκεινη κατηγορηματικα αρνηθηκε, με φρικη/απορια στο προσωπο της....γαμωτο....
 
OP
OP
P

palouci_louc

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
γενικά από ότι καταλαβαίνω κάποιες τσατσάδες κάθονται, έχω πετύχει ένα δυο καυλομούνες που θέλω να  :pipa3: αλλά δεν έχω κάνει κίνηση..
γενικά από ότι καταλαβαίνω κάποιες τσατσάδες κάθονται, έχω πετύχει ένα δυο καυλομούνες που θέλω να  :pipa3: αλλά δεν έχω κάνει κίνηση..
Αν θες συναγωνιστη ενημερωσε μας σε ποιο στουντιο στο νεο κοσμο εχεις δει τις καμερες να μην ξαναπατησουμε δεν πανε να γαμηθουν
που θα μας βαλουν και καμερες τα μουνοπανα αρκετα μας τα εχουν ζαλιζει δεν φτανει που δεν κατεβαζουν τις τιμες δεν φτανει που
δεν μας καθονται οι δικες μας οι σαυρες θα μας εχουν και καμερες εκει που βρισκουμε λιγο σεξ που το χρησοπληρωνουμε κιολας
 

αν πραγματικά σε απασχολείτο θεμα της κάμερας μπορείς να ανοίξεις ένα άλλο θεμα δικό σου και πίστεψε με θα χει ανταπόκριση το θέμα σου γιατί απασχολεί πολλούς κι ενδεχομένος κι εμένα.σε παρακαλώ μη το συνεχίζεις εδώ. εδώ το θέμα είναι άλλο :)
 
OP
OP
P

palouci_louc

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
τελικά υπάρχει κανα μπουρδελάκι με καμια τσατσά για μάτι?
 

HOTELOS

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
ειναι γεγονος οτι μπορει να συμβει κυριως με τσατσους , μου εχει τυχει καποτε στην οδο κω παλιο μπουρδελο (καθετος κεφαλληνιας για τους παλιους )
 
OP
OP
P

palouci_louc

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
πως θα τον βρω αυτον τον τακμαν?
 

GiannisKolobaras

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
269
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
1
θυμαμαι  ο Θεος  τσατσος χαρης στο Δευκα63...  να ανοιγει  την διπλη συρομενη πορτα  οσο γαμουσα  την Σαρα...να στελνει μεσα κ την μελαχρινουλα  που ειχε  καβλωσει  οπως  ελεγε  απο τις φωνες τις συναδελφισσας της... Δωρο  απο εμενα  η παρτουζα  φωναξε  ο πορνοτσατσος...αν αφησεις  ανοιχτη  την πορτα να περνουμε  κ εμεις  ματι....  μεσα  του ειπα...και γαμηθηκαν  και οι δυο, μπροστα στα ματια του Χαρη κ της τριτης  εταιρας
αργοτερα  εδωσε  κ παγωτο σοκολατα...να μου αλοιψει το παπαρι  η Σαρα  ...οπερ κ εγενετω
αξεχαστο καλτ σκηνικο..... καλοκαιρινου μεσημεριου....2011

:kneel: :kneel: :kneel:
 
OP
OP
P

palouci_louc

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
υπαρχει τιποτα στον οριζοντα??
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom