Νέα

Υπάρχει πουθενά μια αυταρχική τρανς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggel
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 34
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ntoratrans

Trans
Εγγρ.
3 Μαΐ 2012
Μηνύματα
340
Like
732
αποψε ξανα 18.00 με 1.00 ξανα στο στουντιο κασσανδρας 8Γ μαζι με μαρινα με ειδικο χωρο για αυταρχικο
 

Συνημμένα

  • IMG_20160707_131143.jpg
    IMG_20160707_131143.jpg
    218 KB · Εμφανίσεις: 48

wolfenstein

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2012
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια παιζει καμια καλη τωρα αυτη τη περιοδο? περα απο την queen. καθαρα αυταρχικη και kinky
 

xa999

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
297
Like
52
Πόντοι
1
η queen δεν κανει πλεον crossdressing σε σενα.

αλλά ειναι πολύ καλή στον ρόλο αυτόν. 200 ευρω ενεργοπαθητικο και αυταρχικο μαζί!!!
 
Εγγρ.
27 Μαρ 2016
Μηνύματα
121
Like
4
Πόντοι
1
Ξανά εμπειρία με Σάρα.  Πολύ καλό αυταρχικό.  Τα είδα όλα. ... Τις έφαγα αλλα όλα οκ....Τέλος. .....Καλό. ..πολύ καλό.  Κ τελείωσε κ εκείνη.  Κ δεν πλήρωσα έξτρα.
 

sunscreen

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
1
Ξανά εμπειρία με Σάρα.  Πολύ καλό αυταρχικό.  Τα είδα όλα. ... Τις έφαγα αλλα όλα οκ....Τέλος. .....Καλό. ..πολύ καλό.  Κ τελείωσε κ εκείνη.  Κ δεν πλήρωσα έξτρα.

Σάρα που είναι?
 

KaldFootLover

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα, πρώτο μου ποστ αν και παρακολουθώ αρκετό καιρό τα φόρουμ.

Παιδιά να μοιραστώ κι εγώ το πρόβλημά μου. Είμαι εντελώς καινούριος στο χώρο, χωρίς καμία προηγούμενη εμπειρία. Ήθελα να ανοίξω ένα καινούριο θέμα για να σας ρωτήσω τη γνώμη σας αλλά μιας και δε μπορώ, θα το κάνω εδώ.

Ψάχνω λοιπόν για μια trans top η οποία να είναι καλή με τους άπειρους και τους πρωτάρηδες και να μπορεί να με "χειριστεί" σωστά. Το ξέρω οτι αυτές οι ερωτήσεις θα φανούν ίσως γελοίες, αλλά εαν δεν ρωτήσω εσας τότε δεν ξέρω ποιον. Θα πονέσω πολύ με ένα τόσο μεγάλο εργαλείο? Υπάρχει περίπτωση να μην μπορέσω να το πάρω? Επίσης, θα ήθελα πολύ η κοπέλα να δέχεται πίπα χωρίς προφυλακτικό, δεν ξέρω κατα πόσο αυτό είναι εφικτό.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων ;)
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.090
Πόντοι
606
Παιδιά καλησπέρα, πρώτο μου ποστ αν και παρακολουθώ αρκετό καιρό τα φόρουμ.

Παιδιά να μοιραστώ κι εγώ το πρόβλημά μου. Είμαι εντελώς καινούριος στο χώρο, χωρίς καμία προηγούμενη εμπειρία. Ήθελα να ανοίξω ένα καινούριο θέμα για να σας ρωτήσω τη γνώμη σας αλλά μιας και δε μπορώ, θα το κάνω εδώ.

Ψάχνω λοιπόν για μια trans top η οποία να είναι καλή με τους άπειρους και τους πρωτάρηδες και να μπορεί να με "χειριστεί" σωστά. Το ξέρω οτι αυτές οι ερωτήσεις θα φανούν ίσως γελοίες, αλλά εαν δεν ρωτήσω εσας τότε δεν ξέρω ποιον. Θα πονέσω πολύ με ένα τόσο μεγάλο εργαλείο? Υπάρχει περίπτωση να μην μπορέσω να το πάρω? Επίσης, θα ήθελα πολύ η κοπέλα να δέχεται πίπα χωρίς προφυλακτικό, δεν ξέρω κατα πόσο αυτό είναι εφικτό.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων ;)
[/quote καλή τύχη
 
Εγγρ.
27 Μαρ 2016
Μηνύματα
121
Like
4
Πόντοι
1
Για πρώτη φορά φίλε θέλει κάποια να ξέρει κ να έχει όρεξη.  Εδώ θα σε συμβούλευα την  Σαρασεξ. Πολύ δυνατή κ γνωστης.  Καθώς κ Λοχανη.πιο ηπια κ υπομονετική.  Επίσης κ η Μπιανκα δεν είναι σε τίποτα λιγότερο.  Αλλά ας μν ξεχάσεις κ ότι σε σύνολο τα έχει όλα την δικιά μας Τζούλη. Απλά σπέσιαλ
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.432
Like
4.791
Για πρώτη φορά φίλε θέλει κάποια να ξέρει κ να έχει όρεξη.  Εδώ θα σε συμβούλευα την  Σαρασεξ. Πολύ δυνατή κ γνωστης.  Καθώς κ Λοχανη.πιο ηπια κ υπομονετική.  Επίσης κ η Μπιανκα δεν είναι σε τίποτα λιγότερο.  Αλλά ας μν ξεχάσεις κ ότι σε σύνολο τα έχει όλα την δικιά μας Τζούλη. Απλά σπέσιαλ
:-* :-* thanx
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
Για πρώτη φορά φίλε θέλει κάποια να ξέρει κ να έχει όρεξη.  Εδώ θα σε συμβούλευα την  Σαρασεξ. Πολύ δυνατή κ γνωστης.  Καθώς κ Λοχανη.πιο ηπια κ υπομονετική.  Επίσης κ η Μπιανκα δεν είναι σε τίποτα λιγότερο.  Αλλά ας μν ξεχάσεις κ ότι σε σύνολο τα έχει όλα την δικιά μας Τζούλη. Απλά σπέσιαλ
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom