Νέα

Ξεπέτες τρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα batraxomouris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 627
  • Εμφανίσεις 174K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606


Την ειχα παρει πριν καιρο στις αρχες τ χειμονα εκανε σχετηκα πολύ κρυο και η οδος ειχαι πολύ λιγο κοσμο περιπου στις 1 30 που τ περησοτερα μωρα είναι στην γυρα ......τ συγκεκρημρνο βραδυ ηταν πολη σπασμένα κμ λιγες επιλογες που τις ειχα δοκίμασει οποτε ηταν η μερα της.....γνωρίζοντας από δω μεσα ότι πολύ που την ειχαν παρει δεν ειχαν περασει καλα ...καυλομενος  μ τ μιαλο ν μου γαμα τ νευρα από την καυλα ν γαμησω όπως κ ν χει,σταματαω την περνω 50 τ μαλι...
τ εργο τ εφαγα από την ωρα που μπήκαμε στο ανσασερ εφαγα το πρωτο ξενερομα  η τυπησα  ηταν ψυχρη κ με γυρισμενη την πλατη κοιτωντας την πορτα του ανσασερ κ σχεδων αμίλητη...φτανουμε μπενουμε στο δοματιο,γδυσου μ λεει!!!!!δευτερο σοκ αυτή ξαπλομενη στο κρεβατη χωρις ν βγαλει τυποτα.καταλαβα λεω από μεσα μου
περι τ αγονα ξαπλονω ερχετε μου περνει μια πιπα η οποια δεν μου αρεσε βγιαστηκη μ πολύ δυναμη στην παλαμη σαν ν σου λεει καυλονε μαλακα ν τελειονουμαι ξενερα ξανα κ ξανα κ ξανα που την ειχα παρει .....  
καυλωνω στηνετεστα 4 χωρις να βγαλει τιποτα απολυτος την καρφωνω που ν χισω κουτσουρο η γκομενα ουτε αχ ουτε βαχ ουτε τ μου κανεις τι-πο-τα ...
καποια στιγμη αντε μ λεει ακομα ?????
γιατι βγιαζεσαι της λεω εγω!!!!! οτε που ειχαν περασει 15 λεπτα
εισαι κ δυσκολοσ μου κανει!!!!!!
της λεω κ γω βγαλε κ τυποτα να ερθουμε ποιοκοντα ρε μωρο!!!!!!
και ετσι μια χαρα είμαι μου λεει....
επεσα κατευθειαν
αστο της λεω παν να φυγω...ελα μου λεει ξαπλωσε ν σε γλυψω ,παλυ τα ιδια κ χειροτερα ...Μπαρουτιασμένος από την μαλακια που ειχα κανει πεταγομε απότομα  της λεω αστο κοπελια δεν τ χω σημερα και ντύνομαι.....ανυγω την πορτα αυτή αποτ ανσασερ εγω από τη σκαλα..ουτε για δεν μου ειπαι,αυτά τ λιγα

διαβαζοντας μου επεσε στα ματια αυτο .....τ χα ξεχασει .....πολυ καριολες ορησμενοι
 

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
234
Κριτικές
1
Like
68
Πόντοι
1
αναφερομαι στο τρελο μωρο ιωαννα που εχει αλλαξει 15 φορες ονομα,την εχω παρει και εχω φαει την φολα μεσα στην μαπα και αν σε πειραζει βατραχε που λεμε το μωρακι σου ξεπετα συγνωμη αλλα ετσι ειναι,60 ευρο ε υποψιν,60 ευρο για να μου βαρεσει μια μαλακια τοσο ξεπετα ουτε τσιμουκι δεν πηρε,λεω τι κανει το ατομο ρε?με το που  εβγαλα τα ρουχα μου περνει το καυλι και αρχιζει να το παιζει με τετοια μανια μεχρι που εχυσα,ουτε καν να με κοιταξει ρε μαλακες και δεν ειμαι 45 χρονων κοιλαρας και χοντρομπαλας υποψιν.α και οσο ημουν εγω πανω βαρεσε το κιν της και μου λεει σε 10 λεπτα ερχεται πελατης ενω ειχε ηδη πελατη εμενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πραγματικα αυτος ο πουστης (και δε εννοω με τη εννοια του gay αλλα πουστης στη ψυχη) πρεπει να την παθει μια φορα για να μαθει. οταν εγω φιλε πρωτος εγραψα review με λεγαν υπερβολικο. απορω ποιος αγαμητος παει ακομα και δινει λεφτα σ αυτη ενω εχουμε πει τοσα.
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
πραγματικα αυτος ο πουστης (και δε εννοω με τη εννοια του gay αλλα πουστης στη ψυχη) πρεπει να την παθει μια φορα για να μαθει. οταν εγω φιλε πρωτος εγραψα review με λεγαν υπερβολικο. απορω ποιος αγαμητος παει ακομα και δινει λεφτα σ αυτη ενω εχουμε πει τοσα.
...πιπέρι στο στόμα σου...απορώ μεχρι τώρα πως δεν έχει μπει μεσα ο κουάξ να σε μαλώσει ...
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
ολες οι αποψεις σεβαστες ..αλλλα πολυ απλα ο ενεργητικος διαφερει απο τ παθητικο ....δεν θα κατσω να αναλισω καταστασεις που εχου αναφερθει
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
εβελινα ε
εβελινα καλη περηπτωση .....με πολυ θηλικο βυζακι ....πολυ καθαρη με ωραιο δερμα
την πρωτη δεν την εχω παρει ...ασ μας πει κανενας γιατι ειναι ενδιαφερων!!!
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606

katjageor

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2012
Μηνύματα
473
Like
120
Πόντοι
1
μετριοτητα μεγαλη ουτε που αλαξα δευτερη σταση καταθεση και δρωμο ...πιστευω οτι το κανει καθαρα για τ χρημα ...τ μωρο ειναι απο την κυπρο εμφανιση καλη περι του αγωνα παγετος

για ποια λες ρε? δεν δουλευει το λινκ πλεόν
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
για ποια λες ρε? δεν δουλευει το λινκ πλεόν

για μια απο τσιπρο ηταν ελλαντα και εβγαζε φραγκακια με ελαχιστες προσφορες....αμα ξανα πεσει στο ματι μου γιατι δεν την βρυσκω
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606

να αναφερω οτι σ παλιότερο ραντεβου με την βιβιαν ενω ειχαμε κανονίσει 50 για καθαρα ενεργητικο παιχνιδι απο πλευρας μου δεν τηρηθηκαν αυτα που είπαμε τηλ και οταν φτασαμε στο σημειο για να γαμησω δεν δεχτηκε λεγοντας μου οτι ειχα καταλαβει λαθος και οτι δεν γυνεται να την γαμησω γιατι ειχαμε λεει κανονισει ν ειναι ενεργητικη αυτη....βρηκε ανθρωπο ν τ πει ........συκοθηκα εκανα μαλακια που δεν πηρα τ λεφτα πισω αλλα ειμουν τοσο νευριασμενος που φανταστηκα οτι θα παιζαμαι κλοτσες και δεν ειμαι τυπος για φασαριες εκφισεως.....ξεπετα απο τισ λιγες ...εβγε μορακι τετια κανε και θα περασεις καλα καποια στυγμη που θα σε μαθουν οι περησοτεροι.....α και κατι αλλο τωρα τελευτεα ενα πουλακι μ σφηριξε οτι ειναι βουλγαρα κ οχι απο κυπρο !!!!...γνωριζει κανεις αλλος κατυ τετιο????εγω τ πυστευω παντως αυτο.
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
282
Like
255
Πόντοι
21
παιδιά, η Βίβιαν ''κύπρια'' έκανε παλιά πιάτσα σε φανάρι του Π. Φαλήρου το οποίο βρίσκεται - πριν το στενό του Αστ. Τμήματος (σε ξαναβγάζει πορεία προς Γλυφάδα. Την είχα πάρει με 20ρικο ή 30 κ άξιζε τη ξεπέτα για τόσα κα8ώς της τον είχα βάλει στα πίσω κα8ίσματα του αυτοκινήτου. Κρίμα αν καβάλησε το καλάμι κ 8α της πρότεινα να επανέλ8ει στο γνωστό φανάρι της..
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
παιδιά, η Βίβιαν ''κύπρια'' έκανε παλιά πιάτσα σε φανάρι του Π. Φαλήρου το οποίο βρίσκεται - πριν το στενό του Αστ. Τμήματος (σε ξαναβγάζει πορεία προς Γλυφάδα. Την είχα πάρει με 20ρικο ή 30 κ άξιζε τη ξεπέτα για τόσα κα8ώς της τον είχα βάλει στα πίσω κα8ίσματα του αυτοκινήτου. Κρίμα αν καβάλησε το καλάμι κ 8α της πρότεινα να επανέλ8ει στο γνωστό φανάρι της..

ρε ουστ
 

sotirakis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
23
Like
517
Πόντοι
291
παιδιά, η Βίβιαν ''κύπρια'' έκανε παλιά πιάτσα σε φανάρι του Π. Φαλήρου το οποίο βρίσκεται - πριν το στενό του Αστ. Τμήματος (σε ξαναβγάζει πορεία προς Γλυφάδα. Την είχα πάρει με 20ρικο ή 30 κ άξιζε τη ξεπέτα για τόσα κα8ώς της τον είχα βάλει στα πίσω κα8ίσματα του αυτοκινήτου. Κρίμα αν καβάλησε το καλάμι κ 8α της πρότεινα να επανέλ8ει στο γνωστό φανάρι της..

Μόνο Κύπρια δεν είναι, παρά είναι από γείτονα χώρα, έκανε και πιάτσα στην Ομόνοια παλιά ως αποτυχία εντός βέβαια, πάντως έχει φτιάξει το τούμπανο εμφανισιακά
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom