Νέα

Ξενοδοχεία ημιδιαμονής στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα petros80
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 574
  • Εμφανίσεις 198K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Giakoumis1

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2023
Μηνύματα
19
Like
49
Πόντοι
0
Το HOTEL PRESTIGE στο Παλαιόκαστρο παίζει ακόμα για 2-3 ώρες?

Ναι φίλε μου. Τελευταία φορά τιμήθηκε το καλοκαίρι και έπαιζε ακόμα. Η τιμή ήταν 40 ευρώ αν δεν κάνω λάθος
 

men1975

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2013
Μηνύματα
77
Κριτικές
9
Like
342
Πόντοι
280
Ναι φίλε μου. Τελευταία φορά τιμήθηκε το καλοκαίρι και έπαιζε ακόμα. Η τιμή ήταν 40 ευρώ αν δεν κάνω λάθος
Ευχαριστώ πολύ.Δυτικα κάποιο άλλο καθαρό που να γνωρίζεις πχ Βυζάντιο δίπλα 424....
 

micheleangelo_

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2023
Μηνύματα
18
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα μύστες
Ξέρει κανείς σαν ξενοδοχείο ημιδιαμονης φτηνο η κανένα airbnb μέχρι 30€ ας είναι ότι ναναι μέσα ακόμα και υπόγειο . Ένα κρεβάτι να έχει να πηγαινω με καμία γκομενα και να μη πληρώνω μαλλιά κάθε φορα.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.363
Κριτικές
165
Like
24.975
Πόντοι
34.168
Καλησπέρα μύστες
Ξέρει κανείς σαν ξενοδοχείο ημιδιαμονης φτηνο η κανένα airbnb μέχρι 30€ ας είναι ότι ναναι μέσα ακόμα και υπόγειο . Ένα κρεβάτι να έχει να πηγαινω με καμία γκομενα και να μη πληρώνω μαλλιά κάθε φορα.
30 ευρω εχει το ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ μια χαρα δωματια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: foxio

micheleangelo_

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2023
Μηνύματα
18
Like
16
Πόντοι
0
30 ευρω εχει το ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ μια χαρα δωματια.
Το θέμα είναι ότι τελευταία όποτε πάω 40 μου λένε… εχω να πετύχω με 30 πολύ καιρό
Θα προτιμούσα κανένα φτηνο airbnb η αλήθεια είναι
Να το εχω όλη μέρα
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
1.051
Πόντοι
361
Το θέμα είναι ότι τελευταία όποτε πάω 40 μου λένε… εχω να πετύχω με 30 πολύ καιρό
Θα προτιμούσα κανένα φτηνο airbnb η αλήθεια είναι
Να το εχω όλη μέρα
Μήπως σου πουλάνε κανα θεματικό ? Τόνισε απλό την επόμενη φορά. Πάνε με αέρα παλιού. 30 θα σου ζητήσει !
 

Hristos2

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2023
Μηνύματα
17
Like
20
Πόντοι
0
Ψάχνω για ξενοδοχείο κέντρο Θεσσαλονίκη έχετε να προτείνετε κανένα καλό
 
  • Like
Αντιδράσεις: tkis

tkis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Ψάχνω για ξενοδοχείο κέντρο Θεσσαλονίκη έχετε να προτείνετε κανένα καλό
Hotel REX, στη Μοναστηριου.

25 ευρω για 4 ωρες. Δεν ζητανε στοιχεια (ταυτοτητα κλπ) και δεν χρειαζεται να κανεις κρατηση τηλεφωνικα. Πας στη reception, ζητας δωματιο για ημιδιαμονη, παιρνεις το κλειδι και ανεβαινεις μονος σου στο δωματιο. Μετα ερχεται και το ταιρι σου χωρις να περασει κανεναν "ελεγχο" και ερχεται στο δωματιο που εκλεισες. Κανεις σεξ ανωνυμα και διακριτικα.

Καθαρα και ανετα δωματια, ισως η καλυτερη επιλογη
 

nasir

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα μύστες
Ξέρει κανείς σαν ξενοδοχείο ημιδιαμονης φτηνο η κανένα airbnb μέχρι 30€ ας είναι ότι ναναι μέσα ακόμα και υπόγειο . Ένα κρεβάτι να έχει να πηγαινω με καμία γκομενα και να μη πληρώνω μαλλιά κάθε φορα.
To airbnb έχει το υπέρ της διακριτικοτητας...αν δεν σε απασχολεί αυτό ,τότε Rex ή Ανδρομέδα εύκολα και γρήγορα ...το Rex έχει το πλεονέκτημα του πιο εύκολου πάρκινγκ
 

driverthess

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
35
Like
456
Πόντοι
20
Ανδρομέδα και απο μενα.. Πεντακάθαρο με άνετα δωμάτια και δεν δίνεις ταυτότητα κλπ
Απο 30 ευρώ τα απλά δωμάτια, 40 τα θεματικά νομίζω
 

kostassalp

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2023
Μηνύματα
32
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα.Γνωμη για prestige παιδιά??έχει κίνηση??? Έχει ξεχωριστή πτέρυγα για ημιδιαμονη???Ακουστική από τα υπόλοιπα δωμάτια έχει??αν γνωρίζει κάποιος να βοηθήσει
 

driverthess

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
35
Like
456
Πόντοι
20
Καλησπέρα.Γνωμη για prestige παιδιά??έχει κίνηση??? Έχει ξεχωριστή πτέρυγα για ημιδιαμονη???Ακουστική από τα υπόλοιπα δωμάτια έχει??αν γνωρίζει κάποιος να βοηθήσει
Το ιδανικό για παράνομα ζευγάρια.. Μακριά απ το κέντρο ήσυχο απομονωμένο και με υπόγειο κλειστό πάρκινγκ.
Πας ρεσεψιόν ζητάς ένα ήσυχο δωμάτιο για λίγες ώρες και δεν σε ενοχλεί κανένας
 

men1975

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2013
Μηνύματα
77
Κριτικές
9
Like
342
Πόντοι
280
Καλησπέρα.Γνωμη για prestige παιδιά??έχει κίνηση??? Έχει ξεχωριστή πτέρυγα για ημιδιαμονη???Ακουστική από τα υπόλοιπα δωμάτια έχει??αν γνωρίζει κάποιος να βοηθήσει
Μια χαρά όπως λέει και ο φίλος Ησυχία, Καθαριότητα, Διακριτικότητα, υπόγειο πάρκινγκ όσο για την ακουστική είναι σχετικό αυτό....
 

myers21

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2024
Μηνύματα
53
Like
38
Πόντοι
0
Μάγκες στο Ροτόντα πόσο κοστίζει η ημιδιαμονη και πόσες ώρες είναι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom