Νέα

Ξενοδοχεία ημιδιαμονής στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα petros80
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 574
  • Εμφανίσεις 198K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

c1961

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
41
Κριτικές
8
Like
131
Πόντοι
280
παιδια ξερει κανεις τι παιζει στο μπαρακι απεναντι απο το ξενοδ. ανδρομεδα;ειδα να καθονται 3-4 κουκλαρες.
 

c1961

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
41
Κριτικές
8
Like
131
Πόντοι
280
παιδια θα ηθελα γνωμες για το μπαρακι απεναντι αλλα και αν παιζει κατι αν πας για ποτο στη  καφετερια του ξενοδοχειου πριαμος-andromeda
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
στην αδρομεδα εαν εχεις τα καταληλα κονε παιζει και απο εκει να σου δωσουν το "ψητο"

προσφατος τις μερες τις εκθεσης (infcoma) πηγα με εναν φιλο ο οποιος ειχε κανονισει κατασταση στο κοκκινο δωματιο, διαλεγεις οποια εχει διαθεσημα εκεινη την ωρα και εχει και γαμω τα χρωματα!!!

τραβελια δεν εχει παντος :P
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
παιδια ξερει κανεις τι παιζει στο μπαρακι απεναντι απο το ξενοδ. ανδρομεδα;ειδα να καθονται 3-4 κουκλαρες.

τι άλλο θα ακούσουμε,έλεος....σε περίμεναν φίλε να τις πάς απέναντι στο Ανδρομέδα,αλλά δυστυχώς άργησες...1800 μπαράκια έχει η πόλη και είδες 3 γκόμενες και θεώρησες ότι κάτι...είναι
 

Desperanto

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2007
Μηνύματα
64
Like
4
Πόντοι
0
Παιδιά, ένα ξενοδοχείο πάνω στην παραλία της Αρετσούς ΩΚΕΑΝΟΣ ή ΩΚΕΑΝΙΣ το λεένε είναι ημιδιαμονής?Γιατι δε μου φαίνεται και πολυ σοι... :uglystupid:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Παιδιά, ένα ξενοδοχείο πάνω στην παραλία της Αρετσούς ΩΚΕΑΝΟΣ ή ΩΚΕΑΝΙΣ το λεένε είναι ημιδιαμονής?Γιατι δε μου φαίνεται και πολυ σοι... :uglystupid:

είναι φίλε και ημιδιαμονής....κλασικό για βίζιτες εδώ και χρόνια
 

Επισκέπτης
Πες μας ότι χρησιμοποιείς το βιζιτοχοτέλ για σοβαρά meetings! :2funny:
Δεν έχω πάει ποτέ αλλά παλιότερα θυμάμαι κάτι πούλμαν απο έξω με τουρίστες!
Μπορεί να άλλαξε στην πορεία γιατί είναι και πολλά χρόνια εκεί το συγκεκριμένο ξενοδοχείο!
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
είναι μικτό...και για διαμονή και για ημι....άλλωστε σε όλα τα ξενοδοχεία μπορείς να πάρεις δωμάτιο για λίγο...και στο μακεδονία παλλάς,αρκεί να πληρώσεις...δεν έχει όμως τσόντες,φωτάκια κλπ
ο μουστάκιας το βράδυ στο ωκεανίς θα σε μπάσει σε όλα τα πριβέ γραφεία της πόλης,παίρνει ο ίδιος τηλέφωνο και κανονίζει....αλλά έχει ένα ελάττωμα,του αρέσει το μάτι και πολλές φορές αφήνει επίτηδες τις μπαλκονόπορτες ανοικτές και μόλις ανέβεις με την κοπέλα,ανεβαίνει στο μπαλκόνι και τραβάει λίγο την κουρτίνα για να δει...
 

Nearos20

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
Το CRYSTAL στην Περαία με 30 ευρώ... Επιφυλασσομαι όμως γιατί μπορεί να έκλεισε
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Πρίαμος ftw. Έχει και δύο εισόδους για πιο παράνομους... αλλά αν δεν θέλετε να σας δουν απλά μην πάτε! Περιμένετε σπίτι σας! Αν σε δουν εκεί έχει το γούστο... επίσης μπορείς να μπεις από την μία είσοδο και να βγεις από την άλλη και να τους μπερδέψεις!

Τώρα για άλλα δεν έχω δοκιμάσει... Το Ωκεανίς αν κάνει και τέτοιες υπηρεσίες θα το δω με άλλο μάτι... και ο μουστάκιας ας καμαρώνει...
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
16
Πρίαμος ftw. Έχει και δύο εισόδους για πιο παράνομους... αλλά αν δεν θέλετε να σας δουν απλά μην πάτε! Περιμένετε σπίτι σας! Αν σε δουν εκεί έχει το γούστο... επίσης μπορείς να μπεις από την μία είσοδο και να βγεις από την άλλη και να τους μπερδέψεις!

Τώρα για άλλα δεν έχω δοκιμάσει... Το Ωκεανίς αν κάνει και τέτοιες υπηρεσίες θα το δω με άλλο μάτι... και ο μουστάκιας ας καμαρώνει...
πλαζα στο λιμανι στα λαδαδικα 30 ευρω υπερπολυτελες δωματιο και 2 εισοδοι
 

alex_thess82

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
χαίρεται καρντάσια και από μένα.πολύ ωραίο site βρε παιδιά,μπράβο
ξέρεις μήπως κάποιος τι παίζει στο hotel αθηνα νομίζω λέγεται,εκεί πίσω από τις μούσες,στο kalokairino. από τιμές,καθαριότητα,περιβάλλον.
η αν γνωρίζεται κάποιο άλλο καθαρό εκτος κέντρου.
please βοήθεια
 

saxonos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
κανενα καλητερο ξενοδοχειο ρε παιδια,με πολλα γουστα?
 

billy35

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Να ξεκινήσω ευχαριστώντας τους συναγωνιστές για τις χρήσιμες πληροφορίες.
Χτες πήγα στο ξενοδοχείο "Ανδρομέδα"  με ένα τρελό μωρό και βγάλαμε τα μάτια μας στο ροζ δωμάτιο!
Το ξενοδοχείο είναι πεντακάθαρο, πολύ διακριτικό, δεν ρωτάει πολλά πολλά, κοστίζει 30€ το τρίωρο (το ροζ δωμάτιο)  και αν καθυστερήσεις σε παίρνει τηλέφωνο η ρεσεψιόν με πολλή ευγένεια να σου υπενθυμίσει την ώρα.
Στα συν η ελληνική τσόντα που έπαιζε στην τηλεόραση! Πολύ γέλιο!
Καλό βόλι σύντροφοι!
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
κομνηνών με καλαποθ'ακη γωνία,αλλά κινδυνεύεις να σε δει όλη η πόλη...
 

JonV

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Επι την ευκαιρεια να ενημερωσω με τη σειρα μου για το Ανδρομεδα.Ετυχε να παω για πρωτη φορα.Μου αφησε θετικες εντυπωσεις.Καθαρος χωρος,διακριτικη αντιμετωπιση και ομορφο δωματιο (ινδικη διακοσμηση).40 ευρω το 3ωρο.Το συστηνω ανεπιφυλακτα για οποιον ψαχνει ενα ομορφο περιβαλλον να πηδηξει ειτε τη γκομενα-γυναικα του ειτε καποια cg.Ασε που με τις 2 εισοδους μπαινεις-βγαινεις χωρις προβλημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom