Νέα

Ξενοδοχεια ημιδιαμονης και φοβιες!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FIDEL Sk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Μπουλυγουντ αν τον εχει 20ποντο.,Αν τον εχει ''γαριδακι'' το βιντεο καταληγει στα περιπτερα της ομονοιας κρεμασμενο διπλα στα πακοτινια και τα δρακουλινια

γιατί υπάρχει μπόλυγουντ πορνοβιομηχανία ?  :grin:
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Ουουου   ανωτερη του Χολυγουντ  και με μικρα μπαντζετ...Λιγο στο χρωμα διαφερουν αλλα νταξει :grin:

εσύ λες για κανονικές ταινίες...
αλλά τσόντες δεν νομίζω να βγαίνουν από ινδία  :grin:
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Πρέπει να βγαίνουν. Κάπου είχα εντοπίσει κάποιες και ήταν πολύ καυλωτικές.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
εσύ λες για κανονικές ταινίες...
αλλά τσόντες δεν νομίζω να βγαίνουν από ινδία  :grin:
Το Καμα Σουτρα  ποια πατριδα εχει ....ξερειs???......Μιλαμε για τουs ιδρυτεs τηs φιλοσοφιαs τηs σεξουαλικηs συνευρεσηs
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Το Καμα Σουτρα  ποια πατριδα εχει ....ξερειs???......Μιλαμε για τουs ιδρυτεs τηs φιλοσοφιαs τηs σεξουαλικηs συνευρεσηs

ενταξει..
πάνω στον διαλογισμό να μην ρίξουν και κανένα  :zfuck: και αυτοί ..

άνθρωποι είναι..
:tooth:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
ενταξει..
πάνω στον διαλογισμό να μην ρίξουν και κανένα και αυτοί .. :zfuck:

άνθρωποι είναι..
:tooth:
Αυτοι οτι κανουν θα το κανουν βασιζομενοι στην βαθεια τουs αντιληψη για τον ελεγχο του ανθρωπινου σωματοs κατα την σεξουαλικη συνευρεση...Αμπελοφιλοσοφιεs δλδ.......Εκει επανω θα ριξουν και μερικα βαθυστοχαστα πλην ομωs επιστημονικα γαμησια  :grin: :grin:
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Αυτοι οτι κανουν θα το κανουν βασιζομενοι στην βαθεια τουs αντιληψη για τον ελεγχο του ανθρωπινου σωματοs κατα την σεξουαλικη συνευρεση...Αμπελοφιλοσοφιεs δλδ.......Εκει επανω θα ριξουν και μερικα βαθυστοχαστα πλην ομωs επιστημονικα γαμησια   :grin: :grin:

πάρε και ένα εκπαιδευτικό ντοκιμαντέρ  :grin:

[xvideos]
]

Εσύ γαμάς διαλογιζόμενος ή διαλογίζεσαι γαμιόντας ?  :birdman:

έχε χάρη που έχω τη μέση μου αυτό τον καιρό  :birdman:
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Το κανουνε σιγα σιγα  και δεν χυνουν μπαμ κι εξω.......Κοντρολαρουν τον οργανισμο

όχι απλά αργούν να χύσουν.
κανονικά δεν πρέπει να χύσουν καθόλου όταν βρίσκονται πάνω σε "πνευματική άσκηση"    :zfuck:   :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
όχι απλά αργούν να χύσουν.
κανονικά δεν πρέπει να χύσουν καθόλου όταν βρίσκονται πάνω σε "πνευματική άσκηση"    :zfuck:   :grin:
Παλια εβαζε η τιβι κατι τετοια Ινδικα ....βεβαια εδειχνε μασαζ αλλα χωριs να γινεται απαγορευτικο....επι ωρεs χαιδευοντουσταν, αλλαζαν κινησειs, επαιρναν ποζεs κτλ...........Δεν ειχα αφησει παντελονι ακατουρηστο  :grin:
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Παλια εβαζε η τιβι κατι τετοια Ινδικα ....βεβαια εδειχνε μασαζ αλλα χωριs να γινεται απαγορευτικο....επι ωρεs χαιδευοντουσταν, αλλαζαν κινησειs, επαιρναν ποζεs κτλ...........Δεν ειχα αφησει παντελονι ακατουρηστο  :grin:

καλά και εγώ μικρός ούτε καρουζελ δεν μπορούσα να δω χωρίς να έχω θέμα  :grin:

πάρε και μια μαρια χοακίνα σε ενήλικη έκδοση... 0:)

Ludwika-Paleta-Feet-241735.jpg
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.336
Κριτικές
16
Like
13.425
Πόντοι
5.577
Καλησπερα παιδια,

Σκεφτηκα τωρα μιας και υπαρχουν καποιοι λογοι, να δοκιμασω την φαση του ξενοδοχειου.Αν και απο πιτσιρικας ψηνομουν, δεν ειχε τυχει, ομως απο τοτε εως και τωρα, εχω μια συγκεκριμενη φοβια-παρανοια οπως θελετε πεστε το.

Οι καθρεφτες ρε μαγκες σε καποια θεματικα δωματεια πχ ή γενικα σε τετοια δωματεια δεν σας εχει περασει απτο μυαλο οτι παιζει να εχουν καμερες?
Οκ κοροιδεψτε με οσο θελετε, ομως σκεφτειτε το για ενα λεπτο. Εχει τυχει παλια στις ειδησεις να δω οτι εκβιαζανε ατομα κλπ. και μου χει μεινει στο μυαλο. Βεβαια μεταξυ μας, στα @@ μου, θα δειξουν εμενα που δεν με ξερει κανεις με μια βιζιτα, αλλα αν ρε πουστη σπασει ο διαολος το ποδι του και δεν ειναι βιζιτα και παω με καμια γκομενα, εχει σφιγγουν τα γαλατα.
Ποια ειναι η αποψη σας ρε παιδια εχει περασει απο το δικο σας μυαλο αυτην η φαση? Ειμαι πολυ υπερβολικος?

(Εννοειται δεκτα τα πειραγματα απλα πειτε μου και καμια αποψη γιατι ισως με βοηθησετε)
Να στε καλα Τσακαλια!!!


τυπε το ειχα το θεμα και το αντμετωπιζα ως εξης. Χαμηλωνα πολυ τον φωτισμο. Ετσι αν τραβαγε καποιος θα ηταν κακης ποιοτητας και δεν θα μπορουσε να το εκμεταλευτει  :S
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.440
Κριτικές
9
Like
786
Πόντοι
146
Καλησπερα παιδια,

Σκεφτηκα τωρα μιας και υπαρχουν καποιοι λογοι, να δοκιμασω την φαση του ξενοδοχειου.Αν και απο πιτσιρικας ψηνομουν, δεν ειχε τυχει, ομως απο τοτε εως και τωρα, εχω μια συγκεκριμενη φοβια-παρανοια οπως θελετε πεστε το.

Οι καθρεφτες ρε μαγκες σε καποια θεματικα δωματεια πχ ή γενικα σε τετοια δωματεια δεν σας εχει περασει απτο μυαλο οτι παιζει να εχουν καμερες?
Οκ κοροιδεψτε με οσο θελετε, ομως σκεφτειτε το για ενα λεπτο. Εχει τυχει παλια στις ειδησεις να δω οτι εκβιαζανε ατομα κλπ. και μου χει μεινει στο μυαλο. Βεβαια μεταξυ μας, στα @@ μου, θα δειξουν εμενα που δεν με ξερει κανεις με μια βιζιτα, αλλα αν ρε πουστη σπασει ο διαολος το ποδι του και δεν ειναι βιζιτα και παω με καμια γκομενα, εχει σφιγγουν τα γαλατα.
Ποια ειναι η αποψη σας ρε παιδια εχει περασει απο το δικο σας μυαλο αυτην η φαση? Ειμαι πολυ υπερβολικος?

(Εννοειται δεκτα τα πειραγματα απλα πειτε μου και καμια αποψη γιατι ισως με βοηθησετε)
Να στε καλα Τσακαλια!!!
δικαιολογημένες οι φοβίες σου!παλιότερα callgirl ειχε αποριψει  ξενοδοχείο γιατι οπως μου είπε τρβάνε βιντεο!
 
OP
OP
FIDEL Sk

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
54
Like
7.206
Πόντοι
11.836
τυπε το ειχα το θεμα και το αντμετωπιζα ως εξης. Χαμηλωνα πολυ τον φωτισμο. Ετσι αν τραβαγε καποιος θα ηταν κακης ποιοτητας και δεν θα μπορουσε να το εκμεταλευτει  :S
Σου περασε και σενα απτο μυαλο δηλαδη.. αρα δεν ειμαι υπερβολικος, εννοω οτι και σε αλλους περναει απτο μυαλο. Καποιοι φιλοι εδω ειπαν "τι να το κανουν ακομα και αν σε τραβηξουν κλπ" Οντως σιγα το πραγμα δεν ειμαι διασημοτητα, αλλα ρε παιδια εμεις εδω λεμε μια αποψη για ενα θεμα,και το κουβεντιαζουμε για πλακα κανα δυοωρο. Υπαρχουν ομως αλλοι που ισως να το εχουνε υπεραναλυσει και να εχουνε βρει κερδος με εκβιασμους κλπ ακομα και σε ασημους καθημερινους ανθρωπους.
δικαιολογημένες οι φοβίες σου!παλιότερα callgirl ειχε αποριψει  ξενοδοχείο γιατι οπως μου είπε τρβάνε βιντεο!

Εχεις καμια πιο συγκεκριμενη πληροφορια? αν θες στειλε μου και pm
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Κάποιος συνμπουρδελιάρης δεν είχε γράψει και για το "κόλπο" με την κάμερα του τηλεφώνου και μάλιστα επέμενε ότι ισχύει και ανέφερε και το παράδειγμα με το τηλεκοντρόλ, το οποίο όντως δουλεύει;  :think: :think: :think: :think: :think:
 
OP
OP
FIDEL Sk

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
54
Like
7.206
Πόντοι
11.836
Κάποιος συνμπουρδελιάρης δεν είχε γράψει και για το "κόλπο" με την κάμερα του τηλεφώνου και μάλιστα επέμενε ότι ισχύει και ανέφερε και το παράδειγμα με το τηλεκοντρόλ, το οποίο όντως δουλεύει;  :think: :think: :think: :think: :think:

Σιγα σιγα νομιζω οτι θα διασταυρωσουμε πολλες πληροφοριες. Το γεγονος παντως οτι καποιοι εστω και αποσπασματικα αναφερονται σε τετοιες ενεργιες, ακομα και χωρις πολλες λεπτομεριες λογο ελλειψης στοιχειων φανερωνει οτι "οπου υπαρχει καπνος υπαρχει φωτια".
Περιμενω και αλλες αποψεις παιδια.
 

Spartan_Gr

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
2.065
Like
217
Πόντοι
16
Καλησπερα παιδια,

Σκεφτηκα τωρα μιας και υπαρχουν καποιοι λογοι, να δοκιμασω την φαση του ξενοδοχειου.Αν και απο πιτσιρικας ψηνομουν, δεν ειχε τυχει, ομως απο τοτε εως και τωρα, εχω μια συγκεκριμενη φοβια-παρανοια οπως θελετε πεστε το.

Οι καθρεφτες ρε μαγκες σε καποια θεματικα δωματεια πχ ή γενικα σε τετοια δωματεια δεν σας εχει περασει απτο μυαλο οτι παιζει να εχουν καμερες?
Οκ κοροιδεψτε με οσο θελετε, ομως σκεφτειτε το για ενα λεπτο. Εχει τυχει παλια στις ειδησεις να δω οτι εκβιαζανε ατομα κλπ. και μου χει μεινει στο μυαλο. Βεβαια μεταξυ μας, στα @@ μου, θα δειξουν εμενα που δεν με ξερει κανεις με μια βιζιτα, αλλα αν ρε πουστη σπασει ο διαολος το ποδι του και δεν ειναι βιζιτα και παω με καμια γκομενα, εχει σφιγγουν τα γαλατα.
Ποια ειναι η αποψη σας ρε παιδια εχει περασει απο το δικο σας μυαλο αυτην η φαση? Ειμαι πολυ υπερβολικος?

(Εννοειται δεκτα τα πειραγματα απλα πειτε μου και καμια αποψη γιατι ισως με βοηθησετε)
Να στε καλα Τσακαλια!!!

Κοίτα φίλε,από το δικό μου μυαλό δεν έχει περάσει κάτι τέτοιο.Έχει τύχει να πάμε αρκετές φορές σε ξενοδοχείο με τη δικιά μου αλλά μόνο σε δύο συνεχώς τα οποία τα 'χαν συστήσει γνωστοί.

Και οι μεγάλοι καθρεύτες είναι όλα τα λεφτά
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom