Νέα

Ξένες που κάνουν καλό sex

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα doctor pank
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
ιαπωνεζες, κορεατισσες...
στενομουνες και υποτακτικες εκ φυσεως..  :smitten:
 

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
756
Κριτικές
30
Like
7.391
Πόντοι
7.613
πολύ καλές εντυπώσεις έχω από μία Γαλλίδα...
ξεζουμίστρα μεγάλη....
όταν την γνώρισα μου είχε πει: "for tonight I havent found yet a boyfriend"....
και βρήκε εμένα για κάποιες weeks...::))))
 

monimo sex

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
694
Like
3
Πόντοι
6
Ειχα καθαριστρια απο Ρουμανια και την γαμουσα 3 φορες την βδομαδα :boobies:
Ηταν σκετη καβλα :boobies:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
τρεις φορες τη βδομαδα καθαριστρια???
η πολυ βρωμιαρης εισαι η υποχωντριος της καθαριοτητας...


ΧΕΧΕΧΕ
 
OP
OP
D

doctor pank

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά το θέμα έπρεπε να είχε τίτλο Ξένες Καθαρίστριες που κάνουν καλο sex!
Καλό μου φαίνεται
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
τρεις φορες τη βδομαδα καθαριστρια???
η πολυ βρωμιαρης εισαι η υποχωντριος της καθαριοτητας...


ΧΕΧΕΧΕ
   πλακα μας κανεις ρε λαγαρε?εγω αν ειχα καθαριστρια αξιογαμησιμη και την πηδουσα καθε μερα θα την εφερνα να μου...καθαριζει το σπιτι! :)
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Παιδιά δεν ξέρω πώς, αλλά αυτό το θέμα έχει κολλήσει με τις καθαρίστριες....!
Λοιπόν σε μένα , έρχεται την τελευταία βδομάδα μια ρωσσοπόντια, και μας καθαρίζει το μαγαζί....΄
Μελαχρινή, σπαστό μακρύ μαλλί, γύρω στο 1.68, 33 ετών,με καλές αναλογίες, λιγο προς το γεμάτη (κωλάρα και βυζάρες), και με πολύ ωραία μεγάλα μάτια, και κάτι τσιμπουκοχειλάρες.....άλλο πράγμα ! Μιλάμε στάζει κάβλα απο παντού.... Και παντρεμένη με 2 παιδάκια...
Συνήθως στο μαγαζί είμαι μόνος μου, και της φέρθηκα φιλικά από την αρχή, και είναι κι αυτή άνετη μαζί μου...(χεχεχε...)
Περιττό να σας πώ ότι άνετα την κουτούπωνα, κι αυτή εν τω μεταξύ δείχνει συμπάθεια, και από την αρχή μου πετάει κοπλιμέντα,  (μια χαρά παιδί είσαι, τι 36 μου λές εσύ μοιάζεις 27-28, και η κόρη σου σου μοιάζει τόσο και  είναι κούκλα όταν της έδειξα φωτο ), ενώ ταυτόχρονα μου πετάει συνέχεια κατηγορίες για τον Ρωσσοπόντιο άντρα της ότι την έχει σα δούλα , δεν τη βοηθάει σε τίποτα, και τη μεταχειρίζεται με αδιαφορία, μου δείχνει δηλαδή απο την αρχή ότι γουστάρει.
Το θέμα είναι ότι στη δουλειά τη φέρνει και την παίρνει ό άντρας, και εν τω μεταξύ στο μαγαζί που να την στριμώξω;; μόνο η τουαλέτα υπάρχει, κι αν μπεί κανεις;;;
Βασανίζομαι απο σκέψεις, αλλά κάποια λύση θα βρώ, μην αρχίσετε να γράφετε για Hotel και άλλα, γιατι εδώ που ζώ η κοινωνία είναι μικρή, και τέτοιες λύσεις δεν παίζουν....

 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
γαμω την τρελλα μου, μονο εγω εχω παρει μπαζο για να μου καθαριζει το σπιτι??  :tickedoff:  :tickedoff:
 

Επισκέπτης
ΧΑΧΑΧΑΧΑ!
δυστυχώς μόνο το γραφείο μου.....
Ζω στην Κρήτη, και όχι στο Ηράκλειο....

Γεια σου ρε Κρητικαρε...Θα την βρεις εσυ την ακρη...Για αρχισε να λερωνεις εντονως την περιοχη κατω απο το γραφειο σου και οταν σκυψει να το καθαρισει...ΒΟΥΡ...!!!
 
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Μεγάλε , κλείσε το μαγαζί για καμιά ωρίτσα κ στρίμωξε την στο μπάνιο  :knockinb:  :knockinb:  :knockinb:  και καντη να πει το Δεσπότη Παναγιώτη!!  ;)  ;)  ;) :thumbsup:
 

Επισκέπτης
Πρόσφατα είχα μια εκπληκτική εμπειρία από Ισπανίδα και μάλιστα βόρεια και νομίζω ότι τα είδα όλα!
Καταπληκτικό πάθος, καταπληκτικό sex!

Αγαπητέ φίλε επειδή έχω ζήσει στην Ισπανία πολλά χρόνια,επιβεβαιώνω κι εγώ ότι οι Ισπανίδες είναι φοβερές γυναίκες.Επίσης και οι Νοτιοαμερικάνες είναι εκπληκτικές.Προσοχή όχι οι "Ινδιάνες" αλλά οι καταγώμενες από αποίκους.Δηλαδή όσες έχουν καταγωγή έστω και 3-4 γενιές πριν,από την Ισπανία.Οι "γνήσιες" λατινοαμερικάνες είναι ψόφιες!!!
 

Επισκέπτης
Συνάδελφοι μας έχουν πάρει χαμπάρι οι γυναίκες με τις καθαρίστριες . Εμένα μου έφερε μία και πριν τη δω μου έλεγε "είναι ότι πρέπει " , Μπάζο και βλήμα ταυτόχρονα ούτε να τον μυρίσει ......
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
33 χρονών, 1.65 περίπου, μελαχρινή, λεπτό σώμα με ωραίο στήθος και οφέιλω να πω ωραία μάτια!
Βασικά μου καθαρίζει το σπίτι και έτσι άρχισε το όλο σκηνικό


Σε ποια περιοχή μένεις; Γιατί η όλη φάση που περιγράφεις (Αλβανή, καθαρίστρια, 33άρα, παντρεμένη, 1,65, μελαχρινή, λεπτή, με ωραίο στήθος και μάτια και φραγκοφόνισσα που γαμιέται) κάποια συγκεκριμένη μου φέρνει στο μυαλό, την οποία σουτάρισα, χωρίς να τη γαμήσω (αν και κατά 'κεί το πήγαινε το πράγμα εκείνη).

Αν δυσκολεύεσαι να μου γράψεις την περιοχή σου εδώ μέσα, στείλε μου pm
 

aquasshh

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2007
Μηνύματα
80
Like
2
Πόντοι
0
Αγαπητοί φίλοι γεια σας και καλή (γαμηστερή) χρονιά για όλους!
Είμαι νέο μέλος και πολύ εντυπωσιασμένος από το site, τα θέματά του και τα report, πολλά από τα οποία θα τα ζήλευαν πολλοί δημοσιογράφοι.
Θα ήθελα να μάθω τις εμπειρίες σας από ξένες (όχι πουτάνες) που κάνουν καλό sex.
Πρόσφατα είχα μια εκπληκτική εμπειρία από Ισπανίδα και μάλιστα βόρεια και νομίζω ότι τα είδα όλα!
Καταπληκτικό πάθος, καταπληκτικό sex!
Επίσης, τα τελευταία 2 χρόνια το κάνω επίσης με μία Αλβανίδα γειτόνισσα παντρεμένη, η οποία μπορώ να πώ ότι αν και είναι ωραία κοπέλα, από τη μια έχει έχει κάβλες κλπ αλλά από την άλλη φοβάται συνεχώς και για να πηδηχτούμε (δηλ. να ρίξουμε καμιά ξεπέτα) μου σπάει τα νεύρα και αφού πάντα μου τσιμπήσει κανα 20Ευρω!
Πάσα εμπειρία δεκτή και καλή΄συνέχεια στο forum για όλο το 2007.
Καλή χρονιά σε όλους! Εμένα μου καθαρίζει αραιά και που η τακτική της μητέρας μου, αλλά ουτε να το σκεφτεί κανείς από άποψη προσόντων, εμφάνισης κτλ. Ενδιαφερουσα η περίπτωση που περιγράφεις Δόκτορα. Σε ποια περιοχή μένεις; Αν θες απαντάς με προσωπικό μήνυμα. Thanx.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom