Νέα

Ξένες γλώσσες. Πόσες-ποιες μιλάτε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 246
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πόσες ξένες γλώσσες γνωρίζετε;

  • Μόνο Ελληνικά

    Ψήφοι: 7 6,7%
  • Ελληνικά και Αγγλικά

    Ψήφοι: 41 39,0%
  • Ελληνικά Αγγλικά και άλλη/άλλες

    Ψήφοι: 54 51,4%
  • Ελληνικά και άλλη/άλλες χωρίς Αγγλικά

    Ψήφοι: 3 2,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    105

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
τι εννοείς φιλαράκο;ότι αν κάποιος γαμει είναι αμόρφωτος;
Καθε αλλο και δεν καταλαβαινω απο που προκυπτει αυτο. Απλα θα μου αρεσε το σαιτ να εχει συγκεκριμενη θεματολογια που θα ειχε να κανει με το σεξ σε καθε μορφη του αγοραια η μη. Να μας ενημερωνει και σε ενα βαθμο να μας δεινει το κεντρισμα για να βρουμε πλουραλισμο στην σεξουαλικη ζωη μας μεσα απο τις εμπειριες και γνωμες αλλων. Υπαρχουν πολλα σαιτ γενικου ενδιαφεροντος, αυτο εχει συγκεκριμενη ταυτοτητα και εμενα με ενοχλει η ταυτοτητα αυτη να διαμορφωνεται σε οτι ναναι...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Καθε αλλο και δεν καταλαβαινω απο που προκυπτει αυτο. Απλα θα μου αρεσε το σαιτ να εχει συγκεκριμενη θεματολογια που θα ειχε να κανει με το σεξ σε καθε μορφη του αγοραια η μη. Να μας ενημερωνει και σε ενα βαθμο να μας δεινει το κεντρισμα για να βρουμε πλουραλισμο στην σεξουαλικη ζωη μας μεσα απο τις εμπειριες και γνωμες αλλων. Υπαρχουν πολλα σαιτ γενικου ενδιαφεροντος, αυτο εχει συγκεκριμενη ταυτοτητα και εμενα με ενοχλει η ταυτοτητα αυτη να διαμορφωνεται σε οτι ναναι...
νομίζω υπερβαλλεις.το σάιτ έχει κύρια θεματολογία και φυσικά κ πλήθος άλλων θεμάτων τα οποία αν θες παραβλεπεις.δεν σε πίεσε κανείς να συμμετέχεις σε θέματα που δεν σε ενδιαφέρουν
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Καθε αλλο και δεν καταλαβαινω απο που προκυπτει αυτο. Απλα θα μου αρεσε το σαιτ να εχει συγκεκριμενη θεματολογια που θα ειχε να κανει με το σεξ σε καθε μορφη του αγοραια η μη. Να μας ενημερωνει και σε ενα βαθμο να μας δεινει το κεντρισμα για να βρουμε πλουραλισμο στην σεξουαλικη ζωη μας μεσα απο τις εμπειριες και γνωμες αλλων. Υπαρχουν πολλα σαιτ γενικου ενδιαφεροντος, αυτο εχει συγκεκριμενη ταυτοτητα και εμενα με ενοχλει η ταυτοτητα αυτη να διαμορφωνεται σε οτι ναναι...

Η ομορφιά αυτού του σάιτ είναι η ποικιλία και η πολυθεματικότητα, ανεξαρτήτως βέβαια της κεντρικής θεματολογίας σεξ.

Αυτή η πολυθεματικότητα οξύνει τον νου και την κρίση και εν τέλει οξυμένος νους και κρίση αυξάνουν και την κάβλα και την ικανοποίηση που παίρνεις από το σεξ.

Gatsby speaking.
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Η ομορφιά αυτού του σάιτ είναι η ποικιλία και η πολυθεματικότητα, ανεξαρτήτως βέβαια της κεντρικής θεματολογίας σεξ.

Αυτή η πολυθεματικότητα οξύνει τον νου και την κρίση και εν τέλει οξυμένος νους και κρίση αυξάνουν και την κάβλα και την ικανοποίηση που παίρνεις από το σεξ.

Gatsby speaking.
Συμφωνω με την θεωρια, αλλα δεν θα ηθελα να δω εδω tab με "Πρωτοσελιδα Εφημεριδων" καποια στιγμη...
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
νομίζω υπερβαλλεις.το σάιτ έχει κύρια θεματολογία και φυσικά κ πλήθος άλλων θεμάτων τα οποία αν θες παραβλεπεις.δεν σε πίεσε κανείς να συμμετέχεις σε θέματα που δεν σε ενδιαφέρουν
Ετσι οπως το θετεις εχεις απολυτο δικιο και με αυτη τη λογικη ειναι εντελως λαθος η τοποθετηση μου.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
με φροντιστήρια τις μάθατε τύποι τόσες γλώσσες ή με άλλη μέθοδο;
αγγλικά και γερμανικά ναι.
τα άλλα από κάτι ισπανίδες :grin:
τα σέρβικα από μαλακία, μη φανταστείς πολλά, ίσα ίσα για συννενόηση
και τα γαλλικά λόγω γαλλίας/νότιας ελβετίας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom